Kaip stilingai dėvėti įmonės marškinėlius kasdien?

Kaip stilingai dėvėti įmonės marškinėlius kasdien?

Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais
Kaip pasidaryti nagų dailę
Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?
Kaip užsirišti skarelę
Kaip užsirišti kaklaskarę

Viena dažniausiai matomų įmonės atributikos detalių – marškinėliai su spauda. Tai gali būti tiek logotipas, tiek pavadinimas ar frazė. Liūdna, tačiau daugelis net ir itin kokybiškų tokių įmonės atributų lieka dulkėti spintose, na, ar geriausiu atveju yra dėvimi per įmonės šventes arba renginius. Vis dėlto, kokybiški marškinėliai gali tapti kasdienio įvaizdžio dalimi. Kaip? Štai keli patarimai.

Derinkite laisvalaikio ir oficialaus stiliaus drabužius

Kokybiški marškinėliai su spauda gali būti tiek oficialūs, tiek laisvesnės stilistikos. Ir vis dėlto, kur kas dažniau pasirenkamas antrasis variantas. Tai vadinamieji universalaus arba padidinto dydžio marškinėliai, kurie, beje, išties būna patogūs dėvėti.

Šiandienos mados tendencijos aiškiai parodo – net ir laisvalaikio drabužius galima kuo puikiausiai dėvėti biure, derinant su stilingomis oficialesnio stiliaus detalėmis. Prie laisvų marškinėlių užsidėkite stilingus džinsus ar didesnį švarką. Tokie marškinėliai puikiai atrodo ir prie klostėmis puošto sijono ir sportinių batelių. Įkvėpimo ieškokite interneto platybėse – nustebsite, kiek daug puikių derinių kartu dėvint laisvalaikio ir oficialius drabužius.

Aksesuarai – nepamirškite detalių

Jei tai minimalistinio dizaino, galbūt blankesnių spalvų marškinėliai, „pagyvinkite“ juos aksesuarais. Tai gali būti tiek puošnesni, išskirtiniai auskarai, tiek ryškiaspalvė skarelė. Tiesa, įvairiai ryšimos skarelės stipriai pakeičia net ir nieko neišsiskiriančius drabužių derinius. Skarelės atspalvį galite derinti prie marškinėlių spaudos – logotipo, užrašo ar įmonės pavadinimo spalvinės gamos.

Taip pat skaitykite: Keramikiniai puodeliai

Svarbu ne tik ką, bet ir kaip dėvite

Puikus pavyzdys – ta pati skarelė. Ją galima ryšėti daugeliu skirtingų būdų. Lygiai taip pat, kaip ir marškinėlius. Jeigu jie šiek tiek ilgesni, apatinę drabužių dalį rinkitės labiau aptemptą. Jeigu dėvite plačias kelnes ar aukštesnio liemens sijoną, laisvai susikamšykite marškinėlius arba užkiškite už kelnių ar sijono liemens šių kraštą. Vėlgi, interneto platybėse – įkvėpimo netrūksta.

Įprastus ar platesnius marškinėlius galite dėvėti stilingai ir suteikti šiems išskirtinumo aksesuarais. O šiandienos mados tendencijos kupinos pavyzdžių, kaip stilingai derinti laisvalaikio marškinėlius su kitomis, galbūt oficialesnėmis ar puošnesnėmis aprangos detalėmis. Panašu, kad laikas traukti įmonės marškinėlius iš spintos lentynų gilumos!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0