Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį

Kaip gražiai atrodyti nuotraukose
Kaip išsirinkti sijoną pagal figūros tipą
Kaip iš džinsų pasidaryti šortus
Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?
Vasaros stilius – kaip išsiskirti iš minios?

Artėjant vasaros sezonui, daugelis moterų pasineria į maudymosi kostiumėlių medžioklę, kuri, tenka pripažinti, atima daug laiko ir energijos. Taip yra dėl to, jog moterims trūksta informacijos apie tai, kaip išsirinkti jų figūrai tinkantį maudymosi kostiumėlį. Taigi, jei norite rasti tą vienintelį vasaros aksesuarą, pateiksime keletą naudingų patarimų.

 

 

 

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Visų pirma, išsiaiškinkite, kokio tipo yra jūsų figūra. Tai vienas pagrindinių tikslų, siekiant rasti tinkamą maudymosi kostiumėlį.

Kaip-issirinkti-maudymosi-kostiumeli3 [list_style_star]

 • Kriaušės figūra: jei jūsų klubai akivaizdžiai platesni nei liemuo ir krūtinė – jūs turite kriaušės formos figūrą.
 • Obuolio figūra: jei jūsų liemuo platesnis už klubus ir panašaus dydžio (didesnis) nei krūtinė – jūs turite obuolio figūrą.
 • Smėlio laikrodžio figūra: Jei jūsų klubai ir krūtinė yra panašios apimties ir, žiūrėdama į laikrodį matote, jog liemuo ryškiai siauresnis – jūs turite klasikinę smėlio laikrodžio figūrą.
 • Ovalo (liniuotės) figūra: jei žiūrėdama į save veidrodyje nematote ryškaus skirtumo tarp krūtinės, liemens bei klubų – jūsų figūra ovalo formos.

[/list_style_star]

 

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Išsirinkite spalvas bei raštus, pabrėžiančius jūsų privalumus.

Kaip-issirinkti-maudymosi-kostiumeli4

[list_style_star]

 • Norėdamos pabrėžti – rinkitės šviesias spalvas bei raštuotus audinius.
 • Norėdamos paslėpti – rinkitės vienspalvį, tamsų audinį.
 • Jei jūsų oda šviesi – rinkitės tamsius tonus – pvz. juodą, tamsiai alyvinę.
 • Jei jūsų oda tamsi – šviesios spalvos gali padėti paslėpti norimus trūkumus.
 • Nebijokite eksperimentuoti ir pirkti maudymosi kostiumėlio dalis atskirai. Taip galėsite užtikrinti, jog jūsų privalumai yra pabrėžiami, o trūkumai yra visiškai nepastebimi!

[/list_style_star]

 

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Išsirinkite, jums tinkamą sukirpimą.

Kaip-issirinkti-maudymosi-kostiumeli5

Keli patarimai, ko ieškoti ir ko vengti:[list_style_star]

 • Vienos dalies maudymosi kostiumėlis paslėps jūsų liemenį, o tamsi spalva dar labiau padės tai padaryti.
 • 40’ųjų stiliaus maudymosi kelnaitės taip pat gali padėti paslėpti liemenį, tam padeda ir tamsios spalvos.
 • Maudymosi palaidinė (tai lyg vientiso maudymosi kostiumėlio dalis, nukirpus kelnaites) išryškina liemenį, nes atkreipia dėmesį į odą, kuri matosi. Jei jums patinka jūsų liemuo, tačiau nenorite atkreipti dėmesio į klubus – tai puikus pasirinkimas.
 • Šortukai – platina klubus, nesvarbu kokios spalvos jie būtų. Taigi, jei jūsų klubai siauresni nei krūtinė, rinkitės šortukų tipo apatinę maudymosi kostiumėlio dalį, ir sudarysite įspūdį, jog jūsų figūra – smėlio laikrodžio.
 • Gilaus kirpimo maudymosi kelnaitės (žr. nuotraukoje geltoną maudymosi kostiumėlį) pailgina jūsų kojas, tad jei jaučiatės per žema – rinkitės būtent tokio tipo maudymosi kelnaites.
 • Maudymosi liemenėles, kurios užsiriša už kaklo – sukuria didesnės krūtinės įvaizdį.
 • Maudymosi liemenėlės, kurios užsiriša priekyje (žr. nuotraukoje geltoną maudymosi kostiumėlį) taip pat sudaro didesnės krūtinės įvaizdį.
 • Vientisos maudymosi liemenėlės be petnešėlių – didina krūtinę, tad jei turite kriaušės formos figūrą, pasirinkusios būtent tokią maudymosi liemenėlę sukursite smėlio laikrodžio figūros iliuziją.
 • Jei turite didelę krūtinę ir norite ją sumažinti – rinkitės griežtus kirpimus ir daug neatidengtus modelius (žr. purpurinio maudymosi kostiumėlio modelį).

[/list_style_star]

 

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Rinkitės maudymosi kostiumėlį pagal paskirtį.

Kaip-issirinkti-maudymosi-kostiumeli6

 

Maudymosi kostiumėlio paskirtis yra labai svarbi, būtent nuo to priklauso kokį modelį geriau rinktis. Juk nepirksite bikinio plaukiojimui vandens parko trasose? Taigi, prieš perkant įsitikinkite, jog jūsų pasirinkta prekė atitinka pasirinktą laisvalaikio formą ir netrukdys praleisti gerai laiką.

 

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Prašykite pagalbos profesionalų!

Kaip-issirinkti-maudymosi-kostiumeli7

 

Jei jau ne kartą bandėte išsirinkti jums tinkantį maudymosi kostiumėlį, tačiau nieko nepešėte – paprašykite pagalbos. Nueikite į parduotuvę, kurioje dirba kvalifikuoti specialistai ir paprašykite patarimo. Parduotuvės darbuotoja su panašiais klausimai susiduria bene kiekvieną dieną, tad galės jums padėti išsirinkti tobulai tinkantį maudymosi kostiumėlį.

 

 

 

 

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0