Kaip gražiai atrodyti nuotraukose

Kaip gražiai atrodyti nuotraukose

Ar žinai kokia yra miego drabužių paskirtis ir tipai
Kaip apsirengti rugsėjo pirmąją
Kaip uzsirišti kaklaraištį
Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais
Kokiais kriterijais vadovaujantis rinktis apatinį trikotažą

Visos merginos nori gražiai atrodyti. Nors realybėje jos ir atrodo super patraukliai tačiau nuotraukos gaunasi ne visada, kaip tai pakeisti? Tam, kad nuotrauka atrodytų gražiai, vien tik gražaus rūbo ar bikinio neužtenka. Todėl mes su savo skaitytojomis dalijamės 7 paprastomis taisyklėmis kaip reikia pozuoti su bikiniu, kad išryškinti jūsų kūno privalumus.

1. Pakelkite smakrą, ištieskite pečius ir šypsokitės.

2. Suglauskite savo kojas ir pasistiebkite ant kojų pirštų galiukų – taip jūsų figūra taps išraiškingesnė, o kojos atrodys ilgesnės.

3. Sukryžiuokite kojas, įtraukite pilvuką, ištieskite nugarą, vieną ranką padėkite ant juosmens, o kitą ant šlaunies bei šiek tiek pasistiebkite – juk taip daug gražiau, teisingai?

4. Fotografuojantis gulte pabandykite į jį atsiremti alkūne, bet ne gulėti visų kūnu. Kojas sudėkite viena ant kitos, kad keliai būtų vienas šalia kito, o viršutiniai kojai leiskite uždengti dalį apatinės.

 

 

5. Jeigu fotografuojatės profiliu – jokiu būdu nesusikūprinkite!

6. Jeigu pozuojate sėdėdama – taip pat jokiais būdais nesikūprinkite. Atloškite pečius, išsitieskite, įtraukite pilvuką, sukryžiuokite kojas ir šypsokitės.

7. Pozuojant iš arti stenkitės šiek tiek pasisukti ir pakelkite smakrą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: