...

Kaip išsirinkti butą Vilniuje ir kurį rajoną pasirinkti

Kaip išsirinkti butą Vilniuje ir kurį rajoną pasirinkti

Kaip montuoti gipso kartono pertvaras
Kaip kokybiškai įsirengti būstą?
Ką būtina žinoti perkant butą
Kaip greičiau parduoti butą?
Kaip išsirinkti naują butą

Jei dar nežinote kokiame rajone norite gyventi, šis straipsnis kaip tik Jums. Straipsnyje trumpai aptarsime ir paminėsime pliusus rajonų, kuriuose naujų butai Vilniuje pasiūla didžiausia.

Šeškinė – Vilniaus rajonas, pasižymintis puikiomis gyvenimui sąlygomis. Rajone įsikūrusi viena didžiausių poliklinikų Vilniuje, didelė turgavietė, prekybos centras ,, Akropolis ‘‘ ir daug mažesnių įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Visgi, rajone gamtos neperdauginusiai, tačiau tai atperka gan nedidelės butų kainos.

Pilaitė – Vilniaus šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas, gausus gamtos bei itin tvarkingos aplinkos. Tituluojamas mažiausiai užterštu Vilniaus rajonu. Sveikatingumu besirūpinantys žmonės neras švaresnio rajono įsigyti butą nei Pilaitėje.

Pašilaičiai yra miesto šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu su miesto centru. Rajonas turi pakankamai švietimo įstaigų, geri pėsčiųjų takai, graži aplinka ir tvarkingi daugiabučiai.
Bene pats didžiausias Vilniaus rajonas – Žirmūnai. Rajonas įsikūręs netoli Neries kranto, todėl gausus gamtos. Žirmūnai turi nemažai parduotuvių, itin geras susisiekimas su Vilniaus centru.

Lazdynai – vienas didžiausių ir seniausių Vilniaus rajonų. Rajonas gausus gamtos, nemažai švietimo įstaigų ir parduotuvių.

Taip pat skaitykite:  Kaip kokybiškai įsirengti būstą?

Karoliniškės ganėtinai senas Vilniaus rajonas, gausus ugdymo įstaigų, turi savo polikliniką, daugybę parduotuvių, puikų susisiekimą. Nemažai gamtos, vaikų žaidimo aikštelių, butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis.
Žvėrynas yra vienas iš seniausių Vilniaus rajonų. Tai daugiausiai gamtos turintis Vilniaus rajonas. Puikus susisiekimas su miesto centru ir visu Vilniumi. Šiuo metu Žvėrynas skaitomas vienu iš prestižiškiausių Vilniaus rajonų, todėl butų kainos bene didžiausios visame Vilniuje.

Naujininkai – rajonas įsikūręs pietinėje Vilniaus dalyje su puikiai išvystyta infrastruktūra. Naujininkus nuo senamiesčio ir naujamiesčio skiria geležinkelis, rajonas turi savo polikliniką, seniūniją, daug ugdymo įstaigų, geras susisiekimas su miesto centru. Butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis

Naujamiestis – rajonas esantis Vilniaus miesto centre, į vakarus nuo geležinkelio stoties. Tai vienas seniausių Vilniaus rajonų, turintis apie 30 tūkst. gyventojų. Šiuo metu naujamiestis sparčiai besivystantis rajonas, kuriame steigiasi įvairiausi verslo centrai, atsiranda naujos laisvalaikio praleidimo vietos. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek ir savo transportu, senamiestis ar centras greitai pasiekiami pėsčiomis.

Antakalnis vienas seniausių Vilniaus rajonų, dažnai laikomas prestižiniu. Pasižymi gražia gamta, gydymo įstaigomis, itin gausiu viešuoju transportu, švietimo įstaigomis. Šiuo metu Antakalnyje gyvena apie 50 000 tūkst. gyventojų, nauji namai ir butai pasižymi išskirtine tvarka palyginus su kitais šio rajono pastatais.

Baltupiai – nedidelis ir gana naujas Vilniaus rajonas. Tai šiaurinis miesto rajonas, turintis nemažai švietimo įstaigų. Baltupiai pasižymi gana tvarkinga aplinka ir tvarkinga pastatų išvaizda.

Fabijoniškės puikiu susisiekimu pasižymintis Vilniaus rajonas, esantis miesto šiaurėje. Rajonas gausus parduotuvių, gyvenamųjų namų, švietimo įstaigų. Nemažai gamtos, butų kainos vidutinės.

Justiniškes – nedidelis rajonas, esantis Vilniaus šiaurės vakaruose. Gyventojų nemažai, tačiau tiek parduotuvių tiek ir švietimo įstaigų užtenka.

Taigi, kaip matote, rajonų, kuriuose galėtumėte įsigyti naują butai Vilniuje daugybė, kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų. Todėl galima nesunkiai išsirinkti butą pagal kiekvieno poreikius.

Naujų butų Vilniuje skelbimus galite rasti čia.

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: