Kaip užsiauginti nagus

Kaip užsiauginti nagus

Kaip pasidaryti veido kaukę namuose
Kaip kovoti su plaukų slinkimu
Kaip pasigaminti GHEE (GHI) sviestą
Kaip pasidaryti kūno šveitiklį
Migdolai – naudingas ir sveikas maistas

Sveiki ir prižiūrėti nagai šiais laikais yra ne tik higienos išraiška, bet ir būtinybė. Žinoma, kasdieniniai namų ruošos darbai, stresas bei kiti šalutiniai veiksniai tikrai neprisideda prie nepriekaištingai atrodančių nagų.Greičiausiai niekas nedrįstų prieštarauti, jog moterys ir merginos, kurios nuolatos tvarkosi, gamina ir nenustygsta vienoje vietoje, susiduria su problemomis, kalbant apie ilgus nagus. Visgi, kad ir kokia nerangi bebūtumėte ar, kad ir kokie silpni šiuo metu jūsų nagai yra, jūs galite viską pakeisti. Tam jums nereikės išleisti begalės pinigų ar lankytis salonuose. Visa tai galite pasiekti pačios namuose.

Naudokite apsaugines priemones

Kiekviena moteris susiduria su namų ruošos darbais, tai ne naujiena. Visgi, tai nereiškia, jog negalite turėti ilgų ir sveikų nagų. Jūsų išeitis – apsauginės pirštinės. Jas naudokite kiekvieną kartą kai plausite indus, šveisite plyteles ar grindis. Taip pat nepamirškite, jog jos apsaugos ir nuo kenksmingų chemikalų, tad nagai bus sveikesni ir tvirtesni. Kalbant apie temperatūras, nepamirškite plauti tik po šiltu vandeniu. Ar žinojote, jog šiltoje temperatūroje nagai auga greičiau?

Naudokite biotiną

Tai vienas iš vitaminų, kurie ne tik padeda jūsų nagas, tačiau ir visam organizmui. Nacionalinio sveikatos universiteto duomenimis, biotinas padeda sustiprinti nagus ir skatina augimą. Taigi, jei susiduriate su problemomis, tai gali būti puikus sprendimo būdas. Atminkite, jog tai, ką matome išorėje yra organizmo atspindys, tad pirmiausiai turite pasirūpinti savimi iš vidaus.

Tepkite vitaminą E

Vitaminas E yra rekomenduojamas toms merginoms, kurios turi gelinius nagus, nes būtent šis vitaminas padeda gydyti nagus iš vidaus. Visgi, pastarasis tinkamas ir toms, kurios turi natūralius nagus. Jei nusipirkote vitaminą E kapsulių forma, neišsigąskite. Tiesiog pradurkite kapsulę ir paskirstykite skystį ant odelių, esančių aplink nagus bei pačių nagų. Nustebsite pastebėję, kaip nagai greitai sugeria šį vitaminą. Tai tik parodo, kiek priežiūros trūksta jūsų rankoms.

kaip-uzsiauginti-nagus4

Naudokite nagų stipriklį

Ši priemonė yra laikina, mat rezultatai išnyksta vos nustojus vartoti stipriklį. Visgi, jei artėja šventė ir norite joje puikuotis gražiais paaugintais nagais – tai puikus sprendimas. Tokio tipo stiprikliai yra sukurti su kerotinu ir proteinu, o šios medžiagos yra ir jūsų naguose. Kai nagai sureaguoja su stiprikliu, jie automatiškai stiprėja ir auga greičiau.

Drėkinkite ir lepinkite savo nagus

Kai tinkamai pasirūpinsite savo organizmu ir naudosite vitaminus bei sveiką maistą, nepamirškite ir išorinės priežiūros. Drėkinkite savo rankas kremais, darykite įvairias voneles bei pasilepinkite manikiūru. Kartą per savaitę palaikykite rankas šiltame vandenyje su druska, tai paskatins augimą. Taip pat naudokite aliejus ir taip drėkinkite odeles. Visa ši priežiūra padės užsiauginti gražius ir sveikus nagus.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2