Kaip tinkamai prižiūrėti dantis?

Kaip tinkamai prižiūrėti dantis?

Kaip gauti pinigų Jūsų sveikatos priežiūrai
Kaip prižiūrėti dantis ir juos išlaikyti baltus?
Kaip prižiūrėti veido odą
Kaip pasigaminti depiliacinį vašką
Kaip gydyti nudegimus

Vieniems svarbu, kaip išsaugoti sveikus dantis, kitiems – kaip tinkamai prižiūrėti dantis, tretiems – kokį dantų gydymo būdą pasirinkti, kad šis pateisintų lūkesčius ir padėtų išvengti diskomforto valgant ar bendraujant. Tačiau visiems be išimčių svarbi sveika, graži ir spindinti šypsena, jau tapusi geros sveikatos, aukšto socialinio statuso, pasitikėjimo savimi ir sėkmės rodikliu.

Odontologai rekomenduoja negailėti savo laiko ir taisyklingai prižiūrėti dantis. Ką tai reiškia? Pirmiausia, savarankiškai ir reguliariai (rytais ir vakarais) juos valyti, naudojant ne tik dantų šepetėlį, bet ir tarpdančių siūlą. Taip pat bent kartą per metus reikėtų apsilankyti odontologijos klinikoje ir atlikti profesionalią burnos higieną.

Deja, tačiau ilgą laiką netinkamai prižiūrimi dantys turi tendenciją gesti, skatinti įvairias dantenų ar burnos ertmės ligas, o galiausiai nulemti ir dantų netekimą. Ką tuomet daryti? Šiuolaikinės pažangiosios technologijos ir kvalifikuoti, ilgalaikę patirtį įgiję odontologijos klinikos specialistai suteikia galimybę susidariusias dantų problemas išspręsti profesionaliai – pasitelkus dantų gydymą, dantų protezavimą ar dantų implantaciją.

Dantų gydymas – neišvengiama būtinybė

Dantų gydymas apima įvairias dantų sritis, kurios tarpusavyje yra glaudžiai susijusios. Pavyzdžiui, dantų plombavimas, dantų protezavimas, dantų implantavimas ir kt. Koks dantų gydymo būdas tinkamiausias konkrečiu atveju, nustatoma apsilankius odontologijos klinikoje – odontologo konsultacijos metu, kai atidžiai išklausoma paciento nusiskundimų, įvertinami jo poreikiai, atliekama burnos ertmės diagnostika, aptariama dantų būklės situacija ir sudaromas gydymo planas.

Tik atsakingai prižiūrint dantis ir periodiškai lankantis odontologijos klinikoje, galima laiku pastebėti gresiančią dantų ligą ir imtis reikiamų priemonių. Klientų patogumui „Papadent“ odontologijos klinika visas dantų gydymo paslaugas – dantų plombavimą, impantavimą, protezavimą – teikia vienoje vietoje. Neleiskite dantų defektams žaloti Jūsų patrauklumo, jau šiandien džiaukitės puikia savijauta ir aplinkinių požiūriu į Jus.

Dantų implantacija – tobulos šypsenos link

Dantų implantacija – procedūra, naudojama vienam ar keliems dantims atstatyti. Tai bene pažangiausias gydymo būdas, tinkantis net ir tais atvejais, kai reikia atstatyti visus dantis. Vieni iš didžiausių šios procedūros privalumų – jos patikimumas (net 97 procentai implantų sėkmingai prigyja) ir taikymo būdas (procedūros metu nešlifuojami ir neapkraunami šalia esantys dantys).

Šiuolaikinis danties implantas – tai titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris įsriegiamas į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip stipri atrama dančiui. Kai dantų implantas prigyja kaule, tuomet imamasi protezavimo procedūrų – padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

Odontologai sutaria, kad tik dantų implantavimas visiškai atstato danties sandarą (vainiką, esantį virš dantenų, ir šaknį, esančią po dantenomis) ir tai yra  paprasčiausias kelias tobulos šypsenos link.

Dantų gydymas

Dantų gydymas

Dantų protezavimas – natūralių dantų alternatyva

Dantų protezavimas – procesas, kurio metu atkuriami dantys. Ši paslauga tampa nepakeičiama daugeliu atvejų: kai stipriai pažeisti dantų audiniai, esant nekokybiškoms didelėms plomboms ar dideliems dantų lūžiams, restauruojant didesnius dantų defektus. Taip pat gali būti pasirinktas estetinis dantų protezavimas, nepakeičiamas tuomet, kai norima patobulinti dantų formą, spalvą ar pašalinti tarp dantų esančius tarpelius.

Dažnai mintys apie dantų protezavimą kelia baimę, nemalonų jaudulį ar netgi stresą, tačiau šiuolaikinis dantų protezavimas – nebėra nei sunki, nei nemaloni ar didelį diskomfortą sukelianti procedūra. Šiuolaikinio dantų protezavimo metu pasirenkama naudoti porcelianą ar bemetalę keramiką, o vainikėlius ir tiltus jau pakeitė cirkonio oksidas ir aliuminio oksidas. Tai itin tvirtos medžiagos, todėl gali būti naudojamos visoms dantų grupėms. Be to, protezavimui naudojamas medžiagas puikiai toleruoja organizmas, jos nesukelia šalutinio poveikio, dantenų pakitimų ir kitų nemalonių reiškinių.

Šiuolaikinis dantų protezavimas užtikrina natūralią ir estetišką dantų išvaizdą. Ir pateisina net ir išrankiausio paciento lūkesčius.

Kodėl būtinas dantų gydymas?

Nes tinkamai prižiūrėti dantys:

  1. Suteikia komfortą. Dantų implantavimo ir protezavimo procedūromis sustabdomas kaulo nykimas ir atstatoma pirminė kramtymo funkcija.
  2. Sudaro nepriekaištingą estetinį vaizdą, leidžiantį pilnavertiškai bendrauti. Gražūs dantys išvaduoja iš kamuojamų kompleksų.
  3. Sukuria sveiką šypseną – geros sveikatos ir sėkmės garantą.

Būtina pasirinkti geros reputacijos odontologijos kliniką, kurioje dirbantys specialistai suteiks kokybiškas paslaugas. Be to, tinkamai prižiūrint protezus ar implantus, jie gali tarnauti net ir visą gyvenimą.

Tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas dantų gydymo atvejis yra skirtingas. Todėl tiek prieš dantų implantaciją, tiek prieš protezavimą būtina pirminė odontologo konsultacija, kurios metu išsiaiškinami paciento poreikiai bei numatomos galimybes, susijusios su tinkamu gydymo planu.

„Papadent“ odontologijos klinika palaiko šiuolaikinės odontologijos koncepciją. Dantų gydymas čia yra grįstas naujausiomis technologijomis, moderniais įrankiais, tinkamai parinktais skausmą malšinančiais vaistais ir gerais savo srities odontologais.

Sveiki dantys ir graži šypsena – galingas ginklas bet kurioje srityje, tad turėkite jį visada su savimi ir šypsokitės sau bei aplinkiniams.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: