Kaip gauti pinigų Jūsų sveikatos priežiūrai

Kaip gauti pinigų Jūsų sveikatos priežiūrai

Kaip naudoti vaistinį šalaviją
Kmynų arbata | Kmynų nauda sveikatai
Aviečių arbata – avietės kaip vaistas
Ar žindomam kūdikiui reikia duoti vandens
Kaip teisingai naudotis soliarumu

Staiga susirgus ir iš anksto nepasirūpinus sveikatos draudimu ar susirgus tokia liga, kuriai netaikomas šimtaprocentinis teritorinių ligonių kasų finansavimas gali būti keblu rasti lėšų gydymui, o liga, kaip žinoma, nelaukia ir nesirenka, tad susiduriama su dilema – ką daryti. Padėti gali medicinos kreditai.

Kreditai medicininėms išlaidoms padengti yra puiki išeitis neturintiems pakankamai lėšų ar tiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių verčiau renkasi už mediciną mokėti dalimis, pavyzdžiui, planuoja, kad artimiausiu metu teks daugiau išleisti būtiniausioms išlaidoms, kurioms pasiskolinti nebus galimybės (kelionėms ar pan.) Taigi, kreditas gydymui gali būti svarstomas net ir tada, kai turimų santaupų užtektų reikiamiems medikamentams.

Bene dažniausiai žmonės skolinasi ne būtinajam gydymui, kuris dažniausiai būna apmokamas TLK, bet odontologų paslaugoms, kurių valstybė nefinansuoja, ypač jei dantis tvarkotės privačiose klinikose. Nors tai dažnai nėra pačios būtiniausios procedūros, kentėti dantų skausmą ar sutvarkyti nuskilusį dantį reikėtų kuo greičiau. Kuo ilgiau delsite, tuo brangesnis gali būti gydymas, o ir skausmas gali tapti nepakeliamas, tad jei šiandien turite galimybę pasiskolinti dantų tvarkymui, vertėtų tai ir padaryti.

Dažniausiai kreditai medicininėms išlaidoms, priskaičiavus palūkanas ir kitus mokesčius, nebus brangesni nei kainų skirtumas tarp gydymo dabar ir po kelių mėnesių ar metų. Taigi, žinant tai ir įvertinant savo padėtį vertėtų negaišti laiko, nesikankinti ir imtis visų priemonių, kurios leistų pilnavertiškai gyventi jau kitą dieną, o finansiškai būtų ne itin brangios, tad kreditai dantų protezavimui, taisymui ar kitoms medicininėms išlaidoms yra protingas pasirinkimas.

Kalbant apie situacijas, kuomet tenka skolintis net ir toms medicinos paslaugoms, kurias įprastai finansuoja ligonių kasos, vertėtų pagalvoti apie ateitį ir vėliau nebedaryti tos pačios klaidos – apsidrausti gyvybės draudimu. Compensa draudimas – puikus pasirinkimas, norintiems  apdrausti savo sveikatą. Draudimo įmoka yra kur kas mažesnė nei tenka mokėti kas mėnesį už suteiktą kreditą, o tai – gera priežastis draustis. Žinoma, pasitaiko tokių situacijų, kuomet apsidrausti privalomuoju sveikatos draudimu nėra galimybės, pavyzdžiui, ne nuolatos gyvenant Lietuvoje, tad šiuo atveju reikėtų pasirūpinti kiek brangesniu, tačiau visoje Europoje ar net visame pasaulyje galiojančiu sveikatos draudimu, kuris užtikrintų, kad nutikus nelaimei Jums nereiktų ieškoti paskolos galimybių ar kitų išeičių, kainuojančių papildomai.

Sveikata yra labai didelis, neįkainojamas žmogaus turtas, todėl jei jaučiate, kad mokamos, brangesnės medicininės paslaugos Jums yra būtinos, o lėšų turite tik abejotinos kokybės paslaugoms, medicinos kreditai ar alternatyvios paskolos Jums tikrai gali padėti. Per metus ar ilgiau išsimokėję už suteiktas paslaugas galėsite tik pasidžiaugti, kad problemą išsprendėte gana paprastai ir nepanaudodami savo santaupų, nepakeisdami įprasto gyvenimo ritmo. Tačiau būkite tikri, kad kreditas gydymui nepavers Jūsų gyvenimo nepakeliamu kuomet teks grąžinti pasiskolintus pinigus.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0