Kaip išsirinkti akinius

Kaip išsirinkti akinius

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį
Kaip uzsirišti kaklaraištį
Kaip išsirinkti laikrodį
Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?
Kaip išsirinkti sijoną pagal figūros tipą

Mada seniai akinius pavertė papuošalu. Kartais jie užtušuoja kosmetinius defektus, o veidas, pasirinkus atitinkamos formos ir spalvos akinius, būna net patrauklesnis.

Šviesiaplaukės turi nešioti akinius su tokiais rėmeliais, kurių apatinė dalis yra šviesi. Tamsi apatinė rėmelių dalis trumpina veidą, todėl jie labiau tiks pailgo veido žmonėms. Tamsi viršutinė rėmelių dalis gražiai pabrėžia antakius, ypač šviesius. Tamsūs rėmeliai labiau tinka tamsiaplaukiams. Blizgantis rėmelių viršus puošia, išryškina akis. Ploni metaliniai rėmeliai pabrėžia akių formą, daro jas išraiškingas.

Akiniai pagal veido forma:

Apvalios formos veidas

Tai universaliausia veido forma, kuriai tinka beveik viskas, tiek geometrinės formos, tiek apvalūs, siauri rėmeliai. Visgi, geriausiai turėtumėte atrodyti su tais akiniais, kurių rėmelis atkartos antakių formą. Vienintelis aspektas, į kurį verta atkreipti dėmesį, – nesirinkite akinių, kurie yra per dideli Jūsų veidui.

kaip-issirinkti-akinius1

Širdies formos veidas

Jums idealiausiai atrodytų siauri rėmeliai, kurių forma apvali. Šiuo metu ypač madingi vintažinio stiliaus apvalūs ar kvadratiniai akinių rėmeliai, tad būtinai juos išbandykite. Visgi, stenkitės kad rėmeliai nebūtų platesni nei Jūsų skruostai.

kaip-issirinkti-akinius2

Kvadratinės formos veidas

Jei Jūsų veidas kvadratinės formos, stenkitės įsigyti populiariuosius katės formos akinius. Pastarieji kartu su lakūno ar lašo formos akiniais puikiai išryškins pačius gražiausius veido bruožus bei formas. Jei norite įsigyti akinius ir pastarieji uždengia Jūsų antakius, tai nėra problema. Priešingai, Jums tai turėtų labai tikti. Pagrindinis kriterijus, renkantis akinius nuo saulės Jums turėtų būti forma, švelninanti veido kampuotumą.

kaip-issirinkti-akinius3

Pailgos formos veidas

Rinkitės apvalius arba kvadratinės formos akinių rėmelius, kurie yra šiek tiek masyvesni. Taip pat turėtumėte atkreipti į lęšių dydį. Jums turėtų labiau tikti tie, kurių kiek platesni rėmeliai. Taip pat atsisakykite plonų akinių rėmelių!

kaip-issirinkti-akinius4

Ovalios formos veidas

Ovalią veido formą turinčios merginos gali nešioti išties  įvairių formų akinius. Tai visiškai neįpareigojanti veido forma. Vis dėlto rekomenduojama rinktis modelius be ypatingai storų ir didelių rėmelių.

kaip-issirinkti-akinius5
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar

    Paskutiniai labai šauniai atrodo. Reikės tokius nusipirkti, bu saulė labai gražiai šviest pradėjo.

  • comment-avatar

    dabar kai naujos mados tai jei nori labai idomiai ir išskirtinai atrodyti tai kaip tik atvirkščiai pagal straipsnį reikėtu elgtis 😀

DISQUS: