Kaip sumažinti nuotrauką

Kaip sumažinti nuotrauką

Kaip naudotis Vokietijos banku nemokamai arba – N26
Kaip nufotografuoti kompiuterio ekraną
Kaip panaikinti skype anketą
Geriausios nemokamos antivirusinės programos 2019
Kaip parsisiųsti iš YouTube

Šiais technologijų laikais, nuotraukos iš fotoaparatų gaunamos labai kokybiškos ir didelės, tad norint jas parodyti draugams internetu ar sukelti į kokias nors internetines talpyklas, ar siųsti el.paštų būtina jas sumažinti. Jei turite per dideles nuotraukas ir jų negalite nusiųsti draugui, Jums teks jas susimažinti.

Nuotraukos dydis gali būti įvairus, tačiau  užtenka ir 1200×900  pixelių rezoliucijos nuotraukų, dar svarbu, kad jos nebeužimtų po kelis mb kiekviena. Taigi aprašysime kelis būdus kaip tai padaryti su programomis kurios visiems žinomos.

Pirmas būdas kaip sumažinti nuotrauką su Paint programa:

1. Atsidarykite Paint programą.  START->All programs-> Accessories ir ten matysite Paint.

kaip-sumazinti-nuotrauka_1

2. Į Paint programą įkeliame nuotrauką, kurią norime sumažinti. Galite tai padaryti tiesiog nutempę nuotrauką ant atidaryto Paint lango, arba spaudžiant su dešini peles klavišą ant nuotraukos ir pasirenkant Open with Paint.

kaip-sumazinti-nuotrauka_2

3. Einame į Paint meniu per Image->Resize/Skew arba naujesnėje versijoje tiesiog Resize. Ir įrašome, kiek procentų norime sumažinti esamą nuotrauką, pav. 50 ir 50. Svarbu. Įrašykite vienodus skaičius, kitaip sumažinta nuotrauka atrodys tarsi suspausta iš viršaus ar iš šonų.

kaip-sumazinti-nuotrauka_3Išsaugome nuotrauką. File > Save AS.

 

 

Antras būdas kaip sumažinti nuotrauką internete:
Jei savo kompiuteryje neturite ar nemokate naudotis nei viena programa su kuria galėtumėte tai padaryti galime parekomenduoti pasinaudoti tinklapiu www.picresize.com

Nuėję į šį tinklapį pasirenkate savo norimą sumažinti nuotrauką – spaudžiate Continue – tada sumažinate 50% jei nuotrauka dar per didelė mažinate 75%. Ir parsisiunčiate naują savo sumažintą nuotrauką, tikrai negali būti paprasčiau.

kaip-sumazinti-nuotrauka_4

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Picrecize labai naudingas puslapis. Greitai susimazini fotkes be jokiu papildomu programu.

DISQUS: 0