Kaip atsodinti vasarą nudegusią veją

Kaip atsodinti vasarą nudegusią veją

Fikusas – priežiūra ir auginimas
Kaip auginti ir prižiūrėti graikinius riešutus
Graikinis riešutmedis
Kaip auginti Vynuoges
Kaip pasirinkti trąšas

Tik reguliariai pjaunant žolė gerai auga. Jei norėsite vienalytės pievelės, jums reikia įdirbti dirvą, sulyginti ją, griebiu susmulkinti grumstus ir pasėti žolę. Reikia pasirinkti tinkamas sėklas, – geriausiai tinka parduodami sėklų mišiniai, kuriuos išsirinkite labai atidžiai. Nenumokite ranka į rūšį ir rekomenduojamas sąlygas reikiamas žolei augti. Labai nesunku prašauti pro šalį ir pavyzdžiui saulėtoje vietoje užsėjus gerai šešėlyje augančią veją – nespėsite jos pjauti. Arba užsisėjus (dabar labai populiarią) futbolo stadiono veją vietose, kur būna pavėsis – ji paprasčiausiai neauga ir plotas nueina žaliais ir rudais plėmais. Ir prasideda tikra vargo vakarienė.

Sėklas pasirinkite atidžiai. Įvertinkite kiek laiko pavasarį, vasarą ir rudenį ant jos krenta šešėlio ir kiek drėgmės sugebėsite jai suteikti.

Pasėjus sėklas, švelniai jas su grėbliu įterpkite į dirvą arba naudokite vejai skirtą volą, kad sėklos būtų prigludusios prie dirvos ir sudygtų. Suprantama per tą plotą negalima vaikščioti iki tol, kol reikės pjauti. Ir tik po ~2-3 gerų pjovimų ja galima laisvai vaikščioti.

LAISTYTI!!! Jei manote, kad veja nereikalauja priežiūros – tikrai klystate. Ypač pirmaisiais mėnesiais ir karštomis dienomis jums reikės ją lieti bent du kartus per savaitę. Kitaip ji augs nevienodai, pasikeis jos atspalvis ir įsiveis piktžolės, nes velėna nebus pakankamai stipri, kad jas užgožtų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0