Kaip dekoruoti vestuvių automobilį

Kaip dekoruoti vestuvių automobilį

Kaip vykdoma personalo paieška ir atranka?
Saulės ir mėnulio užtemimų kalendorius 2023m.
Kaip teisingai skalbti pūkinę striukę
Kaip išsirinkti vestuvių dekoratorę?
Kaip apsisaugoti nuo uodų

Vestuvės arba vedybos – ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia.  Vestuvių tradicijos ir papročiai priklauso nuo kultūros, tautos, tikėjimo, socialinio luomo. Senovės lietuvių pasaulėžiūroje vestuvės buvo vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo virsmų (greta gimimo ir mirties).

Pagrindiniai vestuvių simboliai: Sužadėtuvių žiedas, Vestuvių žiedas, Vestuvinė suknelė, Vestuvių ceremonija. Nemažiau Lietuviams svarbus ir vestuvinis automobilis. Todėl automobilio pasirinkimas ir puošimas didžiulis iššūkis.

 

Dviejų žiedų ir gėlių kompozicija dažniausiai yra naudojama jaunavedžių automobiliui. Jie būna pritvirtinami automobilio priekyje, mat jie netrukdo vairuotojui.

puosimas-automobilio

Taip pat galite dekoruoti automobilį nemažu kiekiu balionų, nes netgi jei važiuosite lėtai, dalis jų bus prarasta. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl geriau turėti didesnį jų kiekį.

 

Turėkite omenyje, kad skirtingi širdies formos lipdukai gali palikti klijų dėmes ant automobilių, tačiau tai neturėtų būti sunkiai nuvaloma.

vestuviu_automobiliai

Galiausiai, vestuvių automobilio dekoras gali būti visiškai individualus Jūsų vaizduotės rezultatas. Dailiai dekoruotas automobilis akcentuos Jūsų asmenybę ir tikrai sukurs šventinę nuotaiką!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0