Kaip prižiūrėti rankų odą

Kaip prižiūrėti rankų odą

Kaip auginti šparagus (smidrus)
Kaip tinkamai prižiūrėti megztinius
7 patarimai, kaip prižiūrėti USB raktą
Viskas, ką reikia žinoti apie plonus plaukus
Kaip auginti pasiflora

Moterys skiria daug laiko ir pastangų siekdamos sulėtinti ar paslėpti senėjimo procesus, pradedant plaukų dažymu, kai pasirodo pirmieji žili plaukai, baigiant veido odos priežiūra, kai pasirodo pirmosios raukšlelės. Tačiau siekiant išsaugoti jaunatvišką išvaizdą dažnai pamirštama ir kita laba svarbi ir jautri kūno dalis, tai rankos ir jų oda.

Skirti pakankamai pastangų veido odos priežiūrai, bet nepakankamai rankų odai, yra gana įprasta, įskaitant net ir įžymias moteris, kurioms pakankamai sėkmingai pavyksta išsaugoti jaunai atrodančius veidus, bet rankos dažnai parodo laiko tėkmės pasekmes. Galime sakyti, kad tai yra visiškai natūralu ir nereiktų stengtis to paslėpti, bet turbūt vargu ar daug moterų pasitenkintų tokiu atsakymu. Todėl pateikiame keletą paprastų ir efektyvių patarimų kaip išsaugoti švelnias ir jaunatviškai atrodančias rankas.

Turėti jaunai atrodančias rankas yra kur kas paprasčiau, nei Jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tie patys ingredientai kurie naudojami prižiūrėti veido odą, paskatinti kolageno gamybą, pašviesinti odą, sulėtinti senėjimo procesus ir pagražinti odos toną, yra naudingi Jūsų rankų odai taip pat.

Nors veido ir rankų oda gali turėti nedidelių skirtumų, tačiau šie skirtumui yra nekeičiantys Jūsų esminių odos savybių. Pradedant baziniais dalykais, kaip naktiniu rankų kremu ir rankų kremu su apsauga nuo saulės – dienos metu. Naudodami priemones rankoms, skirtus veido odai, pavyzdžiui serumą praturtintą antioksidantų ar odos lygią išvaizdą skatinančiais produktais jūs galite sulėtinti ir paslėpti prasidėjusius net ir rankų odos senėjimo procesus.

 

Papildomos pastangos kurios padės apsaugoti Jūsų rankų odą

 

Dienos metu pagrindinis dalykas kuris apsunkina rankų priežiūrą, tai pakankamai dažnas rankų plovimas. Apsaugoti rankų odą nuo saulės yra taip svarbu, kaip ir veidą ar kitas kūno vietas. Kiekvieną kartą, kai plaunate rankas, jūs nuplaunate praktiškai visą apsaugą nuo saulės, todėl kiekvieną kartą po rankų nuplovimo, reiktų padengti odą kremu su apsauga nuo saulės, kadangi dėl saulės poveikio Jūsų rankos gali atrodyti kur kas senesnės nei yra.

Norint pastebimo poveikio, laikykitės rankų odos priežiūros rutinos, taip kaip prižiūrite savo veido odą.

Dienos metu: visada apsaugokite savo rankas nuo saulės iki alkūnių. Tai labiausiai į akis krentanti Jūsų rankų dalis. Rudos odos dėmės gali būti panaikinamos ne tik naudojant apsaugą nuo saulės ištisus metus, bet ir taikant produktus skirtus pašviesinti odą, kuriuose yra hidrochinono arba alternatyvaus komponento. Tokį produktą taikykite ant tamsių odos dėmių kiekvieną vakarą arba kiekvieną kartą po rankų plovimo.

Jeigu kenčiate dėl sausos ir suskilinėjusios rankų odos, išbandykite cukraus šveitiklį. Jūs galite pasigaminti tokį šveitiklį tiesiog savo namuose, sumaišant rudą cukrų su augaliniu, šalto spaudimo, nerafinuotu aliejumi. Pasigaminus tokį šveitiklį įmasažuokite juo rankas, palikite porai minučių, o po to švariai nuplaukite su šiltu vandeniu.

Siekiant išlaikyti rankų odą švelnią ir minkštą, praktiškai kiekvienoje vaistinėje galite įsigyti efektyvų „Valentis“ produktą – skystį rankų odai minkštinti. Ši priemonė momentaliai suteiks Jūsų rankų odai malonesnę išvaizdą bei pojūtį. Taip pat ji gali padėti esant sausai alkūnių odai, bei sausai ir trūkinėjančiai padų odai.

Nakties metu: naktinę rankų odos priežiūros procedūrą pradėkite taikydami AHA ar BHA odos šveitiklį, o po šios procedūros ant odos taikykite anktioksidantų turintį serumą. Baigiant rankų odos paruošimą nakčiai, galite taikyti minkštinantį ir drėkinantį, odą gydančių savybių turintį rankų kremą, sviestą arba veido drėkiklį skirtą sausai odai.

 

Keletas papildomų patarimų:

  • Venkite plauti rankas su muilais kurie sausina odą;
  • Venkite naudoti odą dirginančias antibakterines priemones;
  • Indus plaukite mūvint pirštines;
  • Nuolat naudokite apsauginius kremus kurie pasižymi SPF 30 arba didesniu apsauginiu poveikiu. Rinkoje yra patogių naudojimui rankų kremų, kurie jau yra papildyti apsauginėmis priemonėmis nuo saulės.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0