Kaip išmokti daugybos lentele

Kaip išmokti daugybos lentele

Kaip deklaruoti siuntą? | Siuntų deklaravimas
Kaip išjungti Facebook pranešimus telefone
Nedarbo dienos 2022 | nedarbo dienų kalendorius
Kaip teisingai užrašyti adresą ant voko
Kaip pasidaryti nagų dailę

Matematiniai veiksmai vaikams turi būti mokomi nuo pat mažumės. Kaip ir visi mes pirmiausiai išmokome atlikti paprasčiausius aritmetinius veiksmus tai yra pridėti ir atimti. O mokantis toliau, einant į prieš mokyklines grupes ir pirmą klasę, jau tėvams reikia pradėti galvoti, kaip vaikus supažindinti su sudėtingesniais aritmetiniais veiksmais, t.y. daugybą. Kad ją lengviau išmokti, mums tai geriausiai gali padėti padaryti daugybos lentele.  Kaip vaikai išmoksta abecelės raides, taip vaikams būtina išmokti ir daugybos lentelę, nes tai matematikos pagrindas, kuris bus reikalingas mokykloje, universitete, bet svarbiausia tai gyvenime.

Kaip atrodo daugybos lentele

daugybos lentele

daugybos lentele

Pačios paprasčiausios daugybos lentelės yra skaičių dauginimas iki 10, tą vaikams lengviausia įsiminti ir to pilnai pakanka.

Taip pat skaitykite: Kaip apskaičiuoti perimetrą ir plotą: kvadrato, stačiakampio, lygiašonio ir nelygiašonio trikampio?

Jei norite greičiau išmokti daugybos lentele, šiandien jus pamokysime to, kaip tai padaryti naudojant įprastą Pitagoro daugybos lentelę, kuri yra tikriausiai visiems pažįstama. Jei ne tai susipažinsime 🙂

Pitagoro daugybos lentele

Pitagoro daugybos lentele

Pirmoje eilutėje ir stulpelyje matome skaičius nuo 1 iki 10, likusiuose langeliuose yra rezultatas, gautas sudauginus du atitinkamus skaičius. Naudodamiesi šia Pitagoro daugybos lentele greitai rasime reikiamų skaičių daugybos atsakymą. Ši lentelė jums padės paaiškinti daugybos ypatybes savo vaikui, kuris dar tik pradeda mokytis skaičių gudrybių. Pavyzdys žemiau, apibrauktame raudonai stačiakampyje, kuris baigiasi skaičiumi 15, daugybos rezultatas taip pat gaunamas 15.

Pitagoro Lentele kaip skaičiuoti

Pitagoro Lentele kaip skaičiuoti

Taip pat skaitykite: Kaip paruošti vaiką mokyklai

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: