...

Kaip užtamsinti automobilio langus

Kaip užtamsinti automobilio langus

Kaip teisingai nudažyti automobilio ratlankius
Kaip užvesti automobilį šaltyje
Kaip sužinoti automobilio spalvos kodą
Vaizdo registratorius – Navitel R1000
Kaip naudotis valomuoju moliu (Clay bar)

Reikia užtamsini automobilio langus? Ne problema viską galima pasidaryti pačiam. Nėra taip sudėtinga kaip atrodo, tačiau atminkite, kad priekinio lango ir priekiniu vairuotojo ir keleivio langų tamsinti negalima ir už tai jums gresia atsakomybė pagal KET. Policija nėra linkusi nuolaidžiauti šio tipo pažeidėjams ir baudos prasideda nuo 100 lt jei jus pagauna pirmą kartą, vėliau baudos didėja.

 

 

Kodėl naudinga tamsinti automobilių langus:

[list_style_star]

 • Pakeičia automobilio išvaizdą.
  Jis tiesiog tampa gražesnis ir įgyja savitą imponuojantį stilių, kurio negalima sukurti kitomis priemonėmis. Subtilus ir tikslus. Prašmatnus ir paslaptingas. Klasikinis ir giedras. Plačioje pasirinkimo gamoje visada rasite tinkamą sau.
 • Padidina komfortą.
  Visos  plėvelės daugiau ar mažiau, priklausomai nuo rūšies, atspindi saulės spindulius. Visos plėvelės apsaugo nuo akinimo ir karščio patekimo į saloną, o infinity klasės plėvelės sulaiko net 2/3 šilumos.
 • Apsaugo keleivius.
  Jei Jūsų automobilio stiklas avarijos atveju dūžta, Kokybiškai užklijuota  plėvelė padeda išlaikyti potencialiai pavojingas stiklo šukes buvusioje vietoje.
 • Apsaugo Jūsų automobilį.
  Sulaikydamos 99 proc. UV spindulių, jos neleidžia išblukti Jūsų salonui, apsaugo prietaisų skydelį, garso aparatūrą, o taip pat prailgina salono guminių, plastmasinių ir medinių detalių tarnavimo laiką. Visa tai leidžia palaikyti puikią prekinę Jūsų automobilid išvaizdą.
 • Matomumas.
  Daugelis mano, jog tamsiu paros metu sunku vairuoti automobilį su tonuotais plėvele stiklais. Bet originalūs automobilių gamintojai gamina automobilius su originaliai “tamsiais” stiklais, kurių šviesos pralaidumas yra nuo 15 iki 20%. Taigi, jeigu automobilis yra tonuotas ne mažiau kaip 15% praleidžiančia šviesą plėvele, vairuojant tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu tai netrukdo matomumui. Stiklai, tonuoti amerikietiška plėvele, mažina akinimą nuo saulės, sniego bei neutralizuoja kitų automobilių šviesas.[/list_style_star]

 

Kaip užtamsinti langus pamatysite šiame video ( anglų kalba):

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
DISQUS: 0