Teleloto Bilietų Tikrinimas – Vikingų loto ir EuroJackpot Bilietų Tikrinimas

Teleloto Bilietų Tikrinimas – Vikingų loto ir EuroJackpot Bilietų Tikrinimas

Kaip sukurti elektroninį paštą
Elektros kainų skaičiuoklė 2021-2022 | Elektros tiekėjai
Kaip uždirbti iš savo svajonės?
Kaip pasirinkti interneto tiekėją
MOKEJIMAI.LT – pigiausi mokėjimo pavedimai Lietuvoje ir Europoje

Norint patikrinti loterijos Teleloto/Vikingų loto ar Eurojackpot bilietą nebūtina kaip seniau eiti į parduotuvę ir prašyti pardavėjos patikrinti bilietus. Šiais laikais patikrinti Teleloto bilietą galima ir internetu.  Tai patartina daryti oficialioje svetainėje čia.  Taip pat galima sužinoti ar laimėjai, kokie buvo skaičių deriniai kituose lošimose. Teleloto bilietų tikrinimas internetu viena iš populiariausių perlo paslaugų, nes tai galima padaryti greitai savo kompiuterio ar mobilaus telefono pagalba iš bet kurios vietos, pvz. važiuojant autobusu į darbą. Laimėjus – gal jau ir dirbti nebereikės 🙂 Bilietų tikrinimas internetų tikrai naudinga paslauga.

Bilietų tikrinimas – kaip patikrinti Teleloto bilietą

 • Ant Teleloto bilieto susirandame jo lošimo numerį (kas savaitę jis padidėja per vieną vienetą)
 • Taipogi susirandame bilieto numerį (jis yra po skaičių matrica)
 • Šiuos 2 numerius įrašome į atitinkamus langelius ir spaudžiame “Tikrinti”. Po akimirkos jums bus parašyta, ar bilietas laimėjo.

Dėmesio jei laimėjote didesnę sumą ir atsiimti pardavimo vietoje jos jums nepavyksta, saugokite savo loterijos bilietą, nes tai yra vienintelis dokumentas įrodantis jūsų laimėjimą. Jau yra pasitaikę atvejų kai pardavėjos bando juos išvilioti iš klientų.

 1. Vikingų Loto bilietų tikrinimas 
 2. Euro Jackpot bilietų tikrinimas

Loterijos bilietai gali būti atšaukiami trimis atvejais:

 • kai prekybos centruose lieka atspausdintų, bet neparduotų bilietų;
 • spausdinant bilietas buvo sugadintas;
 • išspausdintą bilietą žaidėjas atsisakė pirkti.

Keletas įdomių faktų: skaičiai ant kortelės išrenkami ne atsitiktiniu būdu, tačiau iš eilės pagal iš anksto sugeneruotas kombinacijas. Maždaug per metus yra išperkamos visos įmanomos kombinacijos ir viskas vėl prasideda iš naujo. Ilgai nedelskite nepasitikrinę savo Teleloto bilieto, nes tokie prizai kaip automobiliai gali būti išduodami tik per artimiausią savaitę, o piniginiai per kiek ilgesnį laikotarpį.

Dėmesio! nors bilietas galioja ir laimėjimą galite pasiimti per 60 dienų nuo lošimo datos, bilietą tikrindami internetu atminkite, kad laimėjimas yra rodomas 56 dienas nuo lošimo datos.
2.1
OVERALL SCORE
Eurojackpot
Teleloto
Vikingų loto
22 user votes x 2.0
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar

  Kokie pas jus BUKALAURAI dirba kad neįmanoma VIKINGŲ loto bilieto patkirinti. KUR bilieto numeris po kažkokia matrica-daugiau nepirksiu