Tarptautinė mokytojų diena 2024m.

Tarptautinė mokytojų diena 2024m.

Mįslės Su Atsakymais
Kaip pasidaryti lavos lempą
Graikų abėcėlė
Kiek pakelių cigarečių galima vežti į Angliją
Kaip išsirinkti sportinę liemenėlę? Patarimai ir rekomendacijos

Mokytojų diena yra svarbi šventė, skirta visiems mokytojams už jų nuolatinį darbą ir pastangas mokant mūsų vaikus. Tai yra puiki proga padėkoti mokytojams už viską, ką jie daro, ir parodyti jiems, kiek jie mums reiškia. Mokytojų diena yra švenčiama kiekvienais metais, o datos skiriasi priklausomai nuo šalies. Dauguma šalių ją švenčia spalio 5 dieną.  Tarptautinė mokytojų diena yra tarptautinė šventė, skirta pagerbti ir paminėti mokytojus už jų nuolatinį darbą ir indėlį į mokymą ir švietimą. Ši šventė rengiama kasmet spalio 5 dieną ir ją inicijavo Tarptautinė mokytojų federacija (International Federation of Teachers) 1956 metais. Ši šventė skirta ne tik paminėti mokytojus, bet ir skatinti švietimo plėtrą ir gerinti mokytojų darbo sąlygas visame pasaulyje.

Mokytojų diena – pasaulinė mokytojų šventė, minima spalio 5 dieną šią dieną sveikinami mokytojai. Mokyklose rengiamos įvairios šventės, pobūviai ir koncertai. Mokiniai mokytojams dovanoja gėlių puokštes, dažnai su atvirukais ir savo sukurtais eilėraščiais. Tėvai turėtų susilaikyti nuo brangių dovanų.

Jeigu norite dovanoti kažką mokytojo dienos proga, galite pasirinkti iš įvairių dovanų, kurios būtų tinkamos ir malonios mokytojui. Vienas iš populiariausių dovanų yra knyga, ypač jei ji susijusi su mokytojo profesine veikla arba yra pamėgta autoriaus. Kitas dovanų variantas yra kvepalai arba kosmetika, kurie gali padėti mokytojui atsipalaiduoti po sunkaus darbo dienos. Taip pat galite dovanoti mokytojui maisto produktus, pavyzdžiui, saldainius ar vyną, kurie bus malonus šalutinis efektas po sunkios darbo dienos. Taip pat galite dovanoti mokytojui kasdienių reikmenų, pavyzdžiui, dėžutę popierinių servetėlių ar staliuką laikrodžiui, kurie bus naudingi mokytojo darbo kabinete. Dovanos pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninių pomėgių ir nuo to, ką manote, kad mokytojas labiausiai vertintų ir naudotų.

Mokytojų diena 2022 m. – spalio 5 d. (trečiadienis)

Mokytojų diena 2023 m. – spalio 5 d. (ketvirtadienis)

Mokytojų diena 2024 m.  spalio 5d. (šeštadienis)

Sveikinimai su mokytojų diena

Žmogus – tai trupmena, kurios skaitiklis yra tai,
kuo žmogus yra, o vardiklis tai, kuo jis įsivaizduoja esąs.
Juo didesnis vardiklis, tuo mažesnė trupmena ir,
kai vardiklis lygus begalybei, tai trupmena lygi nuliui.
[L. Tolstojus]


Vėsiom žvaigždėm jau naktys lyja.
Jų prikrenta į širdį, į knygas, atminimus.
Ir išvilioja po rudens dangumi klajoti mus…
Su Mokytojų diena!


Ačiū, Mokytojau, Kad padedi man į klasę kopti, Laimės žibūrėlį uždegi kely. Nors nemoku žodžiais Tau aš padėkoti Meilės kibirkštėlė Neužges širdy.


Ant stalo atvesta knyga Brandina mokslo mintį… Kasdien taisai mažas klaidas,- Toks atminty mums liksi. Pavargusi palinks galva, Kada visi jau miega. O Tu taisai, taisai klaidas – Tai mūsų gėrio pėdos. Mes kasdienybėje kalti, Dažnai užgaunam žodžiais… Nustebins puokštė tarpdurį… Iš rankų kris tau rožės. Dėkojam, Mokytojui, tau Už Tavo didžią širdį. Niekas neišmokys


Tavo gyvenimo prasmė – ruduo. Lyg lapai krintantys šiurena Sąsiuviniai tarp tavųjų pirštų. Lyg paukščiai išskrendantys pakelia Sparnus tavieji mokiniai į kelią. Kaskart artojo kantrumu žarstai žinias Kaip žiemkenčius į jaunas širdis Ir vis bandai su atkaklumo raktais Kuklias mintis į laisvę nuskraidinti. Taip ir klampoja metai po gyvenimo Takus, paženklintus laukimo. Laukimo derliaus, t…

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0