Kaip įsigyti kriptovaliutų BTC – Bitcoin, ETH – Ethereum ir kitų populiariausių

Kaip įsigyti kriptovaliutų BTC – Bitcoin, ETH – Ethereum ir kitų populiariausių

Kaip naudotis paieška internete anonimiškai – DuckDuckGo.com
Kaip greičiau parduoti butą?
Teleloto Bilietų Tikrinimas – Vikingų loto ir EuroJackpot Bilietų Tikrinimas
Kaip pirkti iš Aliexpress.com
Kaip tiksliausiai sužinoti kokie orai bus

Dažnai iš aplinkinių išgirstame  klausimą – koks  greitas ir saugus būdas pirkti Bitcoin, Ethereum ar kurią nors kitą kriptovaliutą  už visiems įprastus pinigus. Kai kuriems įdomiau kaip pakeisti virtualią valiutą į eurus – pvz. užkastą uždarbį.  Reikia atminti, nors kriptovaliutos ir populiarėja žaibišku greičiu, bet saugumas labai svarbu!

SAUGUMAS – Kripto pinigai gali būti pavogti iš Jūsų skaitmeninės piniginės

Nusipirkta kripto valiuta yra saugoma skaitmeninėje piniginėje ar kompiuteryje ,ar net išmaniajame telefone. Skaitmeninės piniginės turi viešąjį raktažodį ir privatų raktažodį arba slaptažodį, su kuriuo galima prie jų prisijungti, tačiau tai neapsaugo skaitmeninių piniginių nuo galimų hackerių įsilaužimų. Panašiai, kaip iš paprastos piniginės, jūsų pinigai iš skaitmeninės piniginės gali būti pavogti. Šiais metais jau fiksuota atvejų, kai vartotojai prarado virtualios valiutos už daugiau kaip 60 mln. JAV dolerių, be galimybės ją atgauti. Be to, pamiršus savo skaitmeninės piniginės raktažodį arba slaptažodį, turimą virtualią valiutą galite prarasti amžiams. Slaptažodžių neregistruoja ir pakaitinių slaptažodžių neišduoda nė viena įstaiga. Todėl reikia pasirinkti ne tinkamus slaptažodžių saugojimo būdus, bet ir  skaitmenines pinigines, kurios užtikrina didžiausią saugumą.

Kaip nusipirkti Kripto valiutos

 

Nexo.com yra kriptovaliutų keitykla, turinti elektroninės (virtualios) piniginės funkciją (angl. online wallet). Pagrindinės Nexo.com platformos funkcijos yra kriptovaliutų prekyba ir keitimas, t.y. pirkimas ir pardavimas už realią Europinės monetarinės sistemos valiutą – eurus (EUR), kriptovaliutas (BTC, ETH, DASH, LTC) ir trade’inimas (prekyba investiciniu pagrindu, dar kitaip tiesiog spekuliavimas).

Galite užsiregistruoti patogiai telefonu:

Norint susikurti paprasčiausią paskyrą prireiks:

 • Anglų arba vokiečių kalbos pagrindų;
 • Kompiuterio, planšetės arba pilną naršyklę palaikančio išmaniojo telefono;
 • Saugaus interneto ryšio;
 • Saugaus el. pašto, rekomenduojamas yra Gmail;
 • Antrojo faktoriaus autorizacijai – šiuo atveju telefono SMS žinutei gauti (vėliau galite naudoti ir įprastą 2FA metodą per Google Authenticator mobiliąją programėlę);
 • Mokėjimo priemonės (pvz. banko kortelės), banko sąskaitos arba mokėjimų operatoriaus sąskaitos valiutos depozitui (įnešimui) atlikti;
 • Gyvenamosios vietos ES valstybėje (BitPanda teikia paslaugas ir kai kurių kitų Europos valstybių gyventojams, kurios nepriklauso ES, bet ne už jos ribų).

Įsigyti kriptovaliutų už nedidelę suma (50€ per dieną) galesite iš karto, o norint turėti didesnius limitus prireiks atlikti tapatybės patvirtinimo procesą (įprastai patvirtinama kitą darbo dieną).

Norint susikurti pilnai patvirtintą paskyrą prireiks:

 • Paso (ES valstybės), žinoma, išduoto Jūsų vardu;
 • Kompiuterio su webcam’u video pokalbiui (tapatybės patvirtinimui) ir galimybės atlikti video pokalbį arba išmaniojo įrenginio su galimybe atlikti video skambutį (Skype arba FaceTime), arba palaikančio pilnavertę interneto naršyklę, būtent galutiniam tapatybės patvirinimo procesui, t.y. pačiam video skambučiui (išsamiai aprašyta žemiau);
 • Dokumento, įrodančio gyvenamąją vietą (pvz. sąskaitos už elektrą Jūsų vardu su Jūsų adresu ar paprasčiausio banko išrašo), kurio įprastai prireikia disponuojant ženkliomis sumomis ir/ar išgryninant valiutą.

Registracija

BitPanda platformoje registracija yra itin paprasta, greita ir nesukelianti jokių nesusipratimų (apytiksliai 10 minučių, maždaug dar tiek pat tapatybės patvirtinimo formų užpildymui ir dar 10 minučių pačiam tapatybės patvirtinimui video pokalbio metu).

Registracija galima vienu metodu (naudojant el. pašto adresą), o labiausiai rekomenduojame susikurti paskyrą naudojant Gmail el. paštą. Užsiregistravę galėsite keisti prisijungimo metodus (užsiregistravus galėsite naudoti Google ar Facebook paskyrą prisijungimams prie BitPanda paskyros). Taipogi papildomam saugumui rekomenduojama naudoti 2FA. Jūsų patogumui žemiau pateikiame visą registracijos procesą grafiškai, bei atskirai aprašome papildomo saugumo aspektus, o ypač rekomenduojame naudoti 2FA per Google Authenticator mobiliąją programėlę.

Registracijos žingsniai ir prisijungimas

 1. Pirmiausia Nexo.com platformoje spaudžiate „Sign Up“ nuorodą viršuje dešinėje ir atsidariusiame lange įvedate savo el. pašto adresą, kuris ir bus Jūsų paskyros vartotojo vardas (naudodamį šį el. pašto adresą prisijunginėsite prie savo Nexo.com platformos paskyros, taigi svarbiausia yra suprasti, kad pati prieiga prie Jūsų el. pašto dėžutės turi būti tinkamai apsaugota – plačiau apie el. pašto dėžutės ir paskyrų saugumą aprašyta žemiau);
  → Įvedus el. pašto adresą, taipogi įveskite ir CAPTCHA patikros kodą, t.y. dešinėje pusėje pateikto aritmetinio uždavinio sprendinio atsakymą tiesiog įveskite kairėje esančiame laukelyje (pvz. jei paveiksliuke nurodyta 16+9, tuomet įvedate tik atsakymo skaičių 25);
 2. Atsidarykite savo el. pašte laišką, gautą nuo Nexo.com su tema „Nexo: Email Confirmation“ (laiškas atkeliaus po maždaug 5 minučių);
  → Paspauskite laiške esančią nuorodą, kuri atidarys registracijos užbaigimo (slaptažodžio susikūrimo) langą;
 3. Įveskite pasirinktą slaptažodį (susikurkite naują, unikalų slaptažodį, kurio nepanaudojote niekur kitur, t.y. jokiose kitose paskyrose, telefonuose ir/ar kompiuteriuose), naudodami kuo daugiau skirtingų simbolių, skaičių, didžiųjų ir mažųjų raidžių (privaloma panauoti bent po vieną), o taip pat būkite atidūs ir nepadarykite klaidos kurdami slaptažodį, bei, geriausia, įsiminkite jį, o ne kur nors užsirašykite);
  → Pakartokite susikurtą slaptažodį kitame laukelyje;
  → Paspauskite sutikimo su sąlygomis ir taisyklėmis „varnelę“.
  → Paspauskite mygtuką „Finish Registration“, tuomet sėkmingai patvirtinsite savo el. pašto adresą ir susikursite Nexo.com platformos paskyrą.
 4. Ir galiausiai, jau užsiregistravus, atsidariusiame prisijungimo lange „Login“ pirmą kartą prie sistemos prisijungsite įvedę savo vartotojo vardą (el. pašto adresą), susikurtą slaptažodį ir aritmetinio veiksmo sprendinį (atsakymą skaičiais).

 

Kaip pirkti mažiau žinomas valiutas arba konvertuoti jas į kitas

Binance.com – viena pasaulyje populiariausių kriptovaliutų keityklų. Ši kompanija populiari  dėl labai mažų mokesčių bei didžiulio kriptovaliutų pasirinkimo, jau spėjo užimti didžiulę rinkos dalį kriptovaliutų pasaulyje.

Einate į Binance.com ir registruojatęs, kodėl Binance?

Binance Per mėnesį galima atlikti depositų/withdrawų iki 2 BTC sumos BE PATVIRTINIMO, tai reiškia nereiks laukti savaitėmis kol galėsit įsigyti, o pirksite iš karto.

Binance Tiek depositai, tiek išėmimai man pačiam asmeniškai suvaikščiodavo itin greitai, nieks nelūždavo ir pan.

Binance Didelis valiutų pasirinkimas kaip : IOTA, NEO, Salt, Signals, XRP, Omg, TRX ir dar dešimtis.

 

Norėdami pradėti naudotis BINANCE siūlomomis paslaugomis visų pirmą turite susikurti paskyrą. Paskyros kūrimo procesas yra ypač lengvas, tereikia suvesti savo el. paštą bei slaptažodį, patvirtinti el. paštu gautą laišką. Pirmojo lygio paskyroms nereikalingas joks dokumentų patvirtinimas (pirmojo lygio paskyros gali per parą išsiimti iki 2 Bitcoin). Norėdami savo paskyros lygį pakelti iki antro (limitas – 100 Bitcoin per dieną), turėsite pateikti savo ID arba paso nuotrauką ir laukti, kol ji bus patvirtinta. Jeigu per dieną norite nusiimti daugiau nei 100 BTC- reikės susisiekti su support’u bei pateikti prašymą pakelti limitus.

Susikurę anketą ir/ar ją patvirtinę, vartotojai gali papildyti savo BINANCE sąskaitą. Nors tai galite atlikti daugybės kriptovaliutų pagalba, rekomenduojame papildymams naudoti Ethereum arba Bitcoin.

Norėdami papildyti sąskaitą turite spausti „Funds” ir tuomet „Deposits Withdrawals” mygtukus (randami dešinėje, puslapio viršuje) bei pasirinkti valiutą, su kuria norite papildyti sąskaitą. Prie valiutos paspausti mygtuką ”DEPOSIT” kuris išskleis papildomą laukelį, kuriame matysite savo unikalų piniginės adresą. Į šį adresą galite siųsti pasirinktą valiutą (pvz. jei rinkotės Ethereum, siųsti būtinai Ethereum, ne kokią kitą valiutą).

 

Kaip keisti – pirkti kitas krypto valiutas:

Įsivaizduokim, kad norim pirkti NEO už BTC (nes matyt jais depositinot, bet galim depositint ir ETH, LTC ir kitas valiutas)

Susirandam NEO sąraše prie BTC

Spaudžiam ant BTC/NEO poros

 

Renkames BUY

kur šiuo atveju rašo 0.003038 BTC – tai yra kaina bitkoinais už vieną NEO vienetą.

Prie amout (NEO) vedam kiekį kurį norim nusipirkti už nurodytą kaina ir jūsų orderis(užsakymas) turėtu būt patvirtintas per porą sekundžių ir valiuta atsiras jūsų sąskaitoj Binance iš kurios galėsit persivest į kokias norit pinigines.

Vienas didžiausių Binance pliusų – labai platus kriptovaliutų bei token’ų pasirikimas. Trader’iai gali naudoti sistemą norėdami įsigyti: Bitcoin, Bitcoin Cash, IOTA, Litecoin, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, EOS, Dash, NEO, Has, Zcash, Dash, Ripple ir daugybę kitų. Kaip minėjome prieš tai – pasiūloje galite rasti ir nemažai ICO listing’ų, kuriuos galite naudoti keisdami.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
 • komentaras-avataras
  Jeffreytuk Prieš 5 metai

  „InstaForex“ pagalba taip pat galite nusipirkti bet kurios rūšies kriptovaliutos. Tai prekybininkų įmonė, dirbanti su bitkoinais. Jie teikia ne tik kasybos ir indeksavimo paslaugas, bet ir sporto lažybas