...

Kaip rasti iPhone / iPad serijinį numerį ir IMEI

Kaip rasti iPhone / iPad serijinį numerį ir IMEI

Kaip padaryti ekrano notrauką (Print screen) naudojant iPad
Kaip pridėti rusų/vokiečių kalbą jūsų kompiuteryje
Kaip pasidaryti aitvarą
Kaip perinstaliuoti Windows
Kaip skaičiuojamas šviesos greitis – šviesos greičio matavimas

Jei perkate naudotą iPhone and iPad įrenginį, tikriausiai norėsite įsitikinti, kad šis prietaisas nėra vogtas, pamestas ar tai tikrai yra ne klastotė, taigi šiandien paaiškinsime kur rasti iPhone ir iPad įrenginių serijinį numeri ir patikrinti IMEI kodą.

Kaip rasti iPhone / iPad serijinį numerį:

Pats lengviausias ir bene paprasčiausias būdas yra surasti įrenginio serijinį numerį ant pačio įrenginio galinės sienelės.  Reiktų tik žinoti, kad jis būna ne ant visų įrenginių. Naujesni modeliai tokie kaip iPhone 6s jau neturės serijinio numerio ant savo galinio dangtelio, tačiau tai veikia visiems senesniems modeliams. Tačiau naujesniuose modeliuose kaip iPhone 6s, serijinį numerį rasite atspausdintą ant įrenginio SIM kortelės laikiklio.

Kaip rasti iPhone / iPad serijinį numerį:

Kaip rasti iPhone / iPad serijinį numerį:

Kitas būdas patikrinti yra pažiūrėti kodą ant įrenginio dėžutės, jei ją turite. irenginio dezute - ZinauKaip.ltNeturite įrenginio pakuotės? Pardavėjas neturi dėžutes? Nieko tokio, jei telefonas ar planšetė įsijungią, galime patikrinti  iPhone ar iPad serijinį numerį galima rasti pačioje iOS sistemoje. Einate į „Settings –> General –> About“ ir bendros informacijos lange taip pat rasite ieškomą informaciją.

Video kaip tai atrodo:

ipad serial 03 - ZinauKaip.lt

Jei telefonas ar planšetė prijungta prie iTunes: šioje sistemoje taip pat įmanoma rasti iPhone ar iPad serijinį numerį. Savo kompiuteryje tereikia paleisti programą ir prijunkite prie kompiuterio iPhone ar iPad. Jūsų ieškoma informacija yra įrenginio Summary srityje:

ipad serial 04 - ZinauKaip.ltYra ir daugiau būdų, kaip rasti serijos numeri ar IMEI, tačiau manau kad šių pakaks visiems.

Turint IMEI arba serijos numerį, lengvai galima gauti visą informaciją apie įrenginį. Tad jei jau turite IMEI arba serijos numeri, patikrinti informacija apie įrenginį galite čia:

https://www.imei.info/apple-sn-check/

https://imei24.com/check/apple_sn/

Tad sėkmes renkantis naują naudotą Apple įrenginį, tikiuosi šie patarimai padės JUMS.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: