...

Ebay Global Shipping Program – Nesinaudokite sutaupysite ir laiko ir pinigų

Ebay Global Shipping Program – Nesinaudokite sutaupysite ir laiko ir pinigų

Kaip išsirinkti naują butą
Namo šiltinimas poliuretano putomis
Kaip numalšinti danties skausmą
Siurblys – robotas: ILIFE V5S Pro | Apžvalga
Gearvita.com – apžvalga, atsiliepimai

Kaip žinoma šiais elektroninės komercijos laikais, daug kas prekes perka net neišėję iš savo namų. Internete jau yra pilna elektroninių parduotuvių, bei aukcionų kur galite apžiūrėti, išsirinkti ir pigiau nei parduotuvėje nusipirkti Jums patikusias prekes, nesvarbu ar tai maisto produktai, megztinis, vaikiški žaislai ar net automobilis. Ir svarbiausia, kad perkant prekes internetu neretai galima ir sutaupyti. Tačiau yra vienas niuansas, perkant prekes internetu Jus iškarto jų negausite, nes jas Jums turės paštas ar kurjerių tarnybos pristatyti į namus. Tad šis straipsnis apie tai kaip nepasimauti ir siuntas gauti greičiau.

Neseniai jau rašėme apie nepatikimus DHL partnerius Lietuvoje Itella logistics.  Šiandien pakalbėsime apie kitą Ebay.com pristatymo variantą, kuris iš pradžių atrodo patikimas/saugus ir greitas/ tačiau taip tikrai nėra tai paslauga Ebay Global Shipping Program.

Pradžiai kaip ji veikia:

[list_style_star]

 • Pardavėjas prekę siunčia ne tiesiogiai Jums bet į Ebay Global shipping artimiausią padalinį.
 • Jie peržiūri preke
 • Išmuitiną ją jei reikia.
 • Siunčia Jums

[/list_style_star]

 

Viskas atrodo gražu, saugu, patikima tik taip atrodo iš pirmo žvilgsnio kol nesusiduriama. Realybėje viskas atrodo kiek kitaip ir tuoj pateiksime faktus kaip:

 

[list_style_star]

 • Ebay.co.uk  produkto užsakymo data Rugpjūčio 26.
 • Rugpjūčio 30 diena. Siunta atvyko į Ebay Global Shipping {Your parcel has been delivered and signed for by MCGRATH} Ebay glogal shiping program - ZinauKaip.lt
 • Tuomet siunta peržiūrima ir ruošiami dokumentai siųsti toliau. Tačiau kadangi siunta siunčiama iš ES šalies į ES šalį mutinti nereikia, reikia tiesiog per klijuoti adresą ir siųsti siuntą gavėjui, Tai užtrunka nuo Rugpjūčio 30 dienos iki Rugsėjo 5 dienos. Tad Jūsų siunta 6 dienas guli Ebay Global Shipping program sandėlyje. Ebay glogal shiping program badreview2 ww18py - ZinauKaip.lt
 • Toliau veiksmas persikelia pas kita kurjerį kuris kaip ne keista vėl yra DHL.  Siunta gražiai sau keliauja nuo Rugsėjo 5 dienos iki Rugsėjo 12 dienos į Lietuvą, tu kaip gavėjas gauni jau SMS kad tau iki Rugsėjo 12 dienos galo siunta bus pristatyta, ramiai lauki, tačiau ji pasiekia Vilnių ir įgauna keistą statusą – Delivery arranged.
 • Ebay glogal shiping program badreview3 cfbfqg - ZinauKaip.lt Ir vartotojas tada nieko nesupranta, siuntos jis kaip ir negavo, o prisijungęs į savo ebay paskyrą mato tokią žinutę Delivered on Tuesday, Sep 12, 2017.
 • Ebay glogal shiping program badreview4 rqz0eu - ZinauKaip.lt Tuomet skambinama į DHL ir klausiama kur mano siunta, jie aišku kad Lietuvoje siuntų nepristato patys ir renkasi partnerius šiuo atveju tai bus ne Itella o DPD.  Atsakymas siunta bus ketvirtadieni – laukiam ir nieko.
 • Penktadieni Rugsėjo 15 dieną gaunamas SMS iš DPD, kad siunta bus pristatyta šiandien, aišku ten randamas ir siuntos sekimo numeris, o jis rodo dar didesnes grožybes. Ar žinojote kad siunta iš Vilniaus į Kauna keliauja per Lenkiją. Ebay glogal shiping program badreview5 wu80ww - ZinauKaip.lt
 • Kol siuntos dar negavome sugrįžtame į situaciją su Ebay.co.uk. Kadangi status pasikeitė į delivered, keliamas skundas – kad siunta negauta.  Ir po kelių laišku su supportu gaunamas toks atsakymas, kuris yra tragiškai graudus, bet ne juokingas, nes siunta Vilniuje, o ją man ką kaimynai pavogė? Jei siunta tikrai dingtų nemanau kad kas vargintusi tiek dokumentu pildyti.Ebay glogal shiping program badreview6 nfidwt - ZinauKaip.lt

 

[/list_style_star]

Bus papildyta DPD komentaru, nes kol kas jų pagalbos telefonu kaip pas prezidentą susisiekti misija neįmanoma.

 

Apibendriname situaciją prekė ebay.co.uk užsakyta Rugpjūčio 26 dieną – Rugsėjo 15 dieną 10 val. jos dar nėra. Tad atidžiai rinkitės partnerius ir parduotuves iš kur perkate prekes nes dvidešimt dienų pristatymui iš Anglijos yra ne riba, per tiek laiko ir su dviračiu galima nuvažiuoti.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  siusk pigiau Prieš 6 metai

  As manau, kad nors ir kaip esame priprate prie siuntu, reikia i si dalyka pziureti atsakingiau. Pries kazka siunciant reiktu pasidometi kurjeriu partneriais. Pasiskaityti kitu zmoniu patirtis ir t.t.

DISQUS: 0