Modernizuojame tradicijas! Ar žinai kokios yra naujos vestuvių tradicijos Lietuvoje?

Modernizuojame tradicijas! Ar žinai kokios yra naujos vestuvių tradicijos Lietuvoje?

Kaip sutaupyti perkant iš SportsDirect.com
Kaip sutaupyti planuojant savaitės apsipirkimą?
Jei manote, kad reikia pailsėti šiltoje šalyje, kodėl gi nepasirinkus kelionės į Egiptą?
Laimos sapnininkas – sapnų reikšmės
Kaip pasiruošti studijoms užsienyje?

Vestuvių diena yra ypatinga proga, kuomet pora gali švęsti savo meilę ir naujus įsipareigojimus vienas kitam. Vis dėlto, vestuvių planavimas gali būti iššūkis, nes dažnai gali būti sunku rasti būdų, kaip padaryti šią dieną ypatingą ir atitinkančią sužadėtinių individualius pageidavimus. Šiandien daugelis porų siekia atnaujinti tradicijas ir pridėti naujų elementų savo vestuvėse. Taigi, kaip modernizuoti tradicijas?

Tema
Vienas populiariausių naujų trendų yra vestuvių tematika, kuri paprastai nurodo dienos temą stiliui, dekoracijoms, aprangai. Tai gali būti bet kokia tema: nuo pasaulio kelionių iki savo mylimos veiklos ar sporto. Pora gali pasirinkti temą ir pritaikyti ją pagal savo norus, kurti individualų vestuvių stilių. Net vestuviniai žiedai gali atspindėti jūsų pomėgį, kuris vyraus ir vestuvių šventėje.

Savitas meniu
Dažnai poros prideda savo unikalų prieskonį prie vestuvių meniu. Tai gali būti tradiciniai patiekalai, kuriuos paruošia jų šeimos nariai arba specialus patiekalas, kuris atspindi jų meilę ir susipažinimą. Savitas meniu padeda sukurti ypatingą vestuvių atmosferą.

Vestuvių ceremonijos vieta
Nauja vestuvių tendencija yra unikalios ceremonijos vietos pasirinkimas. Pora gali išsirinkti vietą, kuri atitinka jų pomėgius, susipažinimo vietą, gyvenimo būdą. Tai gali būti užmiestis ar miško glūduma ar net laivas! Svarbiausia, kad vieta atitiktų poros poreikius ir leistų sukurti savitą, jaukią atmosferą.

Unikalūs vestuviniai žiedai
Vestuvių žiedai visada yra svarbus šventės elementas, simbolizuojantis poros meilę ir atsidavimą vienas kitam. Nauja tendencija yra kurti unikalius vestuvių žiedų dizainus, kurie atspindi poros savitumą. Pavyzdžiui, pora gali pasirinkti nestandartinę formą, tekstūrą, inkrustuoti brangakmenius, graviruoti reikšmingus žodžius, simbolius.

Virtualios vestuvės
Naujos technologijos leidžia organizuoti virtualias vestuves, kurių metu artimieji ir draugai gali šventėje dalyvauti internetu. Tai yra puiki alternatyva, jei reikia atsižvelgti į kelionių apribojimus arba norite sumažinti vestuvių biudžetą. Virtualios vestuvės leidžia porai ir svečiams susitikti internetu, dalintis emocijomis, vaizdo įrašais bei nuotraukomis. Taip pat dalyvauti specialiuose žaidimuose ir veikloje. Tokiu būdu vestuvės gali tapti ne tik asmeniniu renginiu, bet ir globaliu internetiniu renginiu.

Nelaukti svečiai
Nauja tendencija vestuvėse yra mažinti svečių skaičių ir atsikratyti tradicinių sėdėjimo planų. Vienas iš būdų tai padaryti yra pakviesti tik tuos svečius, kuriuos pora tikrai nori matyti, o ne pakviesti žmones, tik dėl to, kad turėtų didelį svečių skaičių. Tai leidžia sutelkti dėmesį į artimus žmones ir sukurti intymesnę atmosferą.

Alternatyvios ceremonijos vietos
Vietoj tradicinės bažnytinės ceremonijos, vis daugiau porų pasirenka išvažiuojamąsias ceremonijas, kurių metu santuoka įregistruojama gamtoje ar kitoje vietovėje: ant kalno, pievoje, miške, paplūdimyje ir t. t.

Neformalūs, lengvi drabužiai
Kadangi poros nori sukurti atpalaiduojančią, neformalią atmosferą, vis daugiau įsimylėjėlių pasirenka neformalų, patogų stilių, o ne tradicinius, sunkius vestuvinius drabužius.

Modernizavus vestuvių tradicijas, sukuriama unikali ir įsimintina šventė
Modernizavus vestuvių tradicijas, galima sukurti ypatingą ir individualią vestuvių diena, atitinkančią jūsų asmeninius norus ir pageidavimus. Tokiu būdu, vestuvių planavimas gali būti linksmas ir įdomus, kai pora kartu ieškos būdų, kaip pritaikyti senas tradicijas savo unikaliai, moderniai dienai.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: