Kaljano Tabako “Al Fakher” TOP 10 Skonių

Kaljano Tabako “Al Fakher” TOP 10 Skonių

5 patarimai, padėsiantys išsirinkti geriausiai jums tinkantį dviratį
Ką daryti, jei trūksta darbuotojų?
Graikų abėcėlė
Kaip įsteigti MB ( Mažają bendriją)
Kaip sužinoti žiedo dydį: žiedų dydžių lentelė

“Al Fakher” prekės ženklas 1999 metais pradėjo kaip kaljanų gamintojas, tačiau šiandien daugiau nei 100 šalių prekiauja ir kaljanų priedais, pvz., įvairių skonių tabaku. Šis prekės ženklas yra žinomas ir vertinamas visame pasaulyje, todėl pelnė kaljanų mėgėjų pasitikėjimą ir lojalumą. “Al Fakher” – tai prekės ženklas, išsaugantis įsipareigojimą siekti produktų kokybės ir rasti naujų būdų, kaip pradžiuginti savo klientus. Kokybė, nuoseklumas ir naujoviškas, puikaus skonio kaljanas yra tai, kas šį prekės ženklą išlaiko populiariausių gretose. “Al Fakher” prekės ženklas yra įsipareigojęs nuolat tobulinti klientų kaljano rūkymo patirtį, todėl siūlo ​​aukščiausios kokybės kaljano tabaką. Šio prekės ženklo produktai turi išskirtinį skonių asortimentą, kurie skirti sklandžiai maišyti.

Populiariausi kaljano tabako skoniai:

“Al Fakher” kaljanų tabakas gaminamas Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir yra vienas iš labiausiai žinomų tabako prekių ženklų visame pasaulyje. Šis aukštos kokybės tabakas turi pastovų skonį ir yra gerai žinomas dėl savo dūmų glotnumo, todėl juo gali mėgautis bet kokio lygio kaljano rūkaliai. Galite būti kūrybingi ir išbandyti savo unikalius skonių mišinius. Pateikiame “Al Fakher” kaljano tabako skonių populiariausius pasirinkimus.

1. “Al Fakher Mint” tabako skonis

“Al Fakher Mint” yra vienas iš populiariausių šio prekės ženklo skonių ir tam yra priežastis. Rūkant šį tabako skonį pajusite natūralių mėtų vėsinantį poveikį. Tai yra sultingas, bet ne per šlapias tabakas, sukuriantis visada šviežių ir natūralaus skonio mėtų aromatą. Tai yra ypatingas skonis, suteikiantis nepaprastą vėsinantį pojūtį burnoje.

2.“Al Fakher Two Apples” tabako skonis

“Al Fakher Two Apples” neabejotinai yra vienas populiariausių, tradicinių kaljano tabako skonių, nes dviejų obuolių skonis yra nesenstanti klasika. Šis kaljano tabako skonis pasižymi raudonų obuolių saldumu ir traškumu bei žalių obuolių rūgštumu. Tai yra sultingas, bet ne per šlapias kaljano tabakas, kupinas skonio. Subtilus obuolių skonis, derinamas su aštriais anyžių atspalviais, yra tas nepaprastas pojūtis, kurio ieško kaljano rūkaliai.

3.“Al Fakher Gum With Mint” tabako skonis

„Al Fakher Gum With Mint“ kaljano tabako skonis turi gerai žinomą „gumos“ skonį, persmelktą švelniomis, vėsinančiomis ir natūraliomis mėtų natomis. Šis tabako skonis sukuria puikų gaivinantį mėtų skonį, tačiau galite tikėtis ir šiek tiek saldumo iš gumos. Tai yra subtilus ir lengvas mišinys su mėtų atspalviais, tinkantis bet kokio lygio kaljano rūkaliui.

 

4.“Al Fakher Coconut” tabako skonis

“Al Fakher Coconut” kaljano tabako skonis – tai egzotiškas, saldus ir glotnus kokoso skonis. Galite naudoti jį vaisiniam tabako kokteilio mišiniui gaminti arba tiesiog tam, kad seansui pridėtumėte šiokį tokį atogrąžų pojūtį. Tai yra puikus vėsių ir kreminių kokoso atspalvių mišinys.

5.“Al Fakher Sweet Passion Fruit” tabako skonis

„Al Fakher Sweet Passion Fruit“ kaljano tabako skonis – tai skonis, kuris pasižymi nuostabiu sultingu pasifloros vaisių skoniu, turinčiu intensyviai aitrų skonį. Tai yra skoningas pasifloros vaisių mišinys su intensyviu užbaigimu dėl aštraus aromato. Šis kaljano tabako skonis yra mėgstamas visame pasaulyje, todėl yra vertinamas įvairaus lygio kaljano rūkalių.

6.“Al Fakher Blueberry With Mint” tabako skonis

“Al Fakher Blueberry With Mint” kaljano tabako skonis – tai yra saldus natūralių mėlynių, bet tuo pačiu aitrios, subtilios ir vėsinančios mėtos skonis. Šiems dviems visiškai skirtingiems skoniams susijungus, rūkant kaljaną patirsite nepaprastą pojūtį. Tai yra vienas iš universaliausių skonių rinkoje, nes pasirinkus jį kaljano rūkymui patirsite sklandų seansą ir tirštus dūmus.

7.“Al Fakher Cherry” tabako skonis

“Al Fakher Cherry” kaljano tabako skonis – tai šviežių raudonųjų saldžių vyšnių skonis, ieškantiems saldumo pliūpsnio. Tai saldus ir gaivus mišinys, kuris puikiai tinka sumaišyti su kitais “Al Fakher” tabako skoniais. Pavyzdžiui, galite vyšnią sumaišyti su mėgstamu citrinų skoniu, kad sukurtumėte vyšninio limonado skonį burnoje. Tai yra turtingas kvapnių vyšnių mišinys su švelniu saldumo pojūčiu.

8.“Al Fakher Mango” tabako skonis

“Al Fakher Mango” kaljano tabako skonis – tai sodrus šviežių prinokusių mangų skonis su kreminiu užbaigimu. Su šiuo kaljano tabako skoniu galite keliauti į tropikus. Šis kaljano tabako skonis sukuria tirštus dūmus, persmelktus saldžiu prinokusių mangų skoniu. Šį mangų skonį galite pabandyti sumaišyti su ananasų ar kokosų skoniais, kad gautume dar daugiau tropinių skonių.

9.“Al Fakher Super Lemon Mint” tabako skonis

“Al Fakher Super Lemon Mint” – tai yra klasikinis citrinos ir gaiviųjų mėtų mišinys. Šis tabako skonis yra perpildytas pikantiškų skonių ir mėtų poskonio. “Super Lemon Mint” – tai gaivus citrusinis mišinys, kuriame mėtos jaučiasi ypač stipriai. Įkvėpus jaučiasi mėtų gaivumas, o kai iškvepiate – švelnus rūgščių citrinų poskonis. Tai tabako skonis, ieškantiems unikalių kaljano rūkymo patirčių.

10.“Al Fakher Melon” tabako skonis

“Al Fakher Melon” kaljano tabako skonis – tai yra saldus, vienos natos meliono skonis, pasižymintis gaiviu meliono skoniu. Visų pirma per seansą patirsite saldumo pojūtį, o tada subtilų aštrų posūkį. Šis tabako skonis yra lengvai maišomas su įvairiais skoniais, todėl pabandykite sugalvoti keletą savo unikalių tabako mišinių.

 

Nesvarbu kokį kaljano tabako skonį pasirinksite – nuo ​​vaisių skonių, pavyzdžiui, obuolių, mangų ar vyšnių, iki žolelių ir aštrių skonių, pavyzdžiui, mėtų ir cinamono, rūkydami kaljaną turite pajusti, kaip atsipalaiduojate. Nebijokite išbandyti įvairius tabako skonius, juos maišyti, kad surastumėte sau labiausiai patinkantį ir atrastumėte tinkamiausią.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0