Kaip padidinti įmonės žinomumą reklaminiais maišeliais?

Kaip padidinti įmonės žinomumą reklaminiais maišeliais?

7 budai, kaip patobulinti savo verslo strategiją pandemijos metu
Kaip uždirbti iš svetainės
Kaip sukurti sėkmingą Google Adwords kampaniją?
Kaip veikia remarketingas?
Kaip reklamuotis Google.com – Adwords

Prekės ženklo žinomumo didinimas ir rinkodara – vieni svarbiausių bet kurio verslo aspektų. Daugelis vadovų, norėdami reklamuoti savo įmonę, ieško unikalių būdų, kaip tai padaryti. Tam dažniausiai naudojamos paskyros socialiniuose tinkluose, organizuojamos akcijos arba dovanojamos dovanos tiek klientams, tiek partneriams. Tačiau kartais pamirštama, kad toks paprastas dalykas kaip reklaminiai maišeliai taip pat gali būti pritaikytas prie verslo populiarumo didinimo metodų. Tam tereikia pasitelkti šiek tiek kūrybingumo, o žemiau pristatomi keli būdai padės tai efektyviai įgyvendinti.

Įteikite juos kaip dovaną prie pirkinio

Medžiaginiai maišeliai – patvari, universali dovana, kurią naudojant galima padidinti prekės ženklo žinomumą ir sukurti ilgai išliekantį įspūdį. Todėl pravartu įteikti jas klientams, apsiperkantiems ir fizinėse, ir elektroninėse parduotuvėse, kaip dovaną prie pirkinio, o į juos įdėti smulkesnes, Jūsų įmonės siūlomas prekes.

Žmones traukia nemokami daiktai, todėl toks priedas paskatins ką nors įsigyti net ir tuos, kurie neplanavo nieko pirkti nuo pat pradžių. Svarbiausia, kad Jūsų pasirinkti medžiaginiai reklaminiai maišeliai su logotipu, jų dizainas ir jame esančios priemonės, atitiktų bendrovės tikslinę auditoriją.

Dalinkite juos įvairiuose renginiuose

Nesvarbu, ar tai didelio, ar mažo masto renginys, jie – puiki proga populiarinti savo verslą. Taip pat naudinga, jei maišai dalinami ir darbuotojams įvairių švenčių metu, mat jie šiuos gali įteikti draugams ar šeimos nariams.

Patartina naudoti popierinius ir medvilninius maišelius, o ant jų atspausdinti ne tik savo bendrovės logotipą, bet ir kokį įsimintiną šūkį. Tokiu būdu kuriama asociacija tarp renginio ir įmonės, o žmonės, prisimindami juos, kartu pagalvos ir apie Jus.

Pardavinėkite patys arba dėkite į juos perkamas prekes

Jei Jūsų verslas turi nemažą būrį lojalių klientų, nuolat perkančių paslaugas ar prekes, tai itin naudinga. Juos galima paversti netiesioginiais įmonės ambasadoriais, o tam reklaminiai maišeliai yra itin tinkamas produktas. Naudodami šiuos maišus, klientai pasauliui parodo savo ryšį su Jūsų prekės ženklu, pritraukia potencialių pirkėjų ir uždirba Jums papildomų pinigų. Be maišelių derėtų pasiūlyti ir kitokių bendrovę reprezentuojančių praktiškų daiktų, tokių kaip marškinėliai, kepurės ar puodeliai.

Gana dažnai ką nors perkant paprašoma maišelio, į kurį būtų galima susidėti pirkinius. Tai taip pat galima išnaudoti. Jei prekių suma didelė, pakeiskite paprastus plastikinius maišus į medvilninius arba popierinius, ant kurių atspausdintas Jūsų prekių ženklas. Taip ne tik atiduodamas daiktas, didinantis žinomumą, bet ir įteikiama patvari, gamtą tausojanti priemonė, kurią galima naudoti einant apsipirkti dar daugybę kartų. Taigi, galiausiai sudaroma teigiama asociacija su ekologijos judėjimu, tokias idėjas palaikantys žmonės paskatinami pasinaudoti Jūsų teikiamomis paslaugomis, o jie linkę skelbti apie gamtą tausojančias įmones.

Įteikite kaip paramos dovaną

Kai juos vienu metu toje pačioje vietoje turi minia žmonių, reklaminiai maišeliai ne tik palieka didelį įspūdį, bet ir išreiškia vienybę. Nesvarbu, ar remiate konferenciją, sportininkų komandą ar bendruomenės renginius, panaudodami reprezentacines priemones populiarinate organizacijos vardą. Verta įteikti ir keletą kitokių daiktų, pavyzdžiui, užrašinių, rašiklių ar USB atmintinių.

Naudinga pagalvoti ir apie socialines kampanijas ar kitokias akcijas, kurių tikslas, idėjos sutampa su Jūsų verslo įsitikinimais ir vertybėmis. Tokios kūrybinės taktikos itin naudingos labdaros organizacijoms, rinkodaros agentūroms ir beveik visoms bendrovėms, kurios tam tikrai vykdomai reklamos kampanijai siekia pritraukti žmonių ir žiniasklaidos dėmesį.

Naudokite parodose, konferencijose

Paverskite savo įmonę reprezentuojantį stendą būtina apsilankymo vieta kiekvienam tokio renginio lankytojui. Dalyviai konferencijų metu gauna daug įvairių daiktų: reklaminių dovanų, informacinių lankstinukų, vizitinių kortelių. Tokiu atveju reklaminiai maišeliai jiems išties praverčia, nes visas priemones galima patogiai susidėti.

Tai – racionalus būdas tikslui siekti, nes visi parodoje esantys žmonės mato Jūsų įmonės pavadinimą. Rekomenduojama spausdinti tokio dydžio logotipą, kad jis būtų pastebimas iš toli. Taip pat naudinga pridėti ir savo kontaktinius duomenis. Tokį reikmenį verta įteikti ir po renginį vaikštinėjantiems komandos nariams.

Individualizuoti maišeliai yra sumanus būdas įmonei populiarinti. Galite rinktis norimą spalvą, dydį, stilių ir taip sukurti idealiai tinkamą reklamos priemonę. Tokiu atveju žmonėms įteikiami praktiški, išskirtiniai, ne tik apie Jus primenantys, bet ir malonūs naudoti daiktai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    raminta Prieš 2 metai

    dar ne visi supranta, bet yra labai svarbu pasirūpinti, kad produktas būtų gražiai įpakuotas, patogus naudoti. graži etiketė ir pakuotė skatina pirkti.

DISQUS: