Kaip pasirinkti ilgaamžišką žiedą?

Kaip pasirinkti ilgaamžišką žiedą?

Artimieji susilaukė vaiko? Viskas ką reikėtų žinoti
Naujųjų metų dovana
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?
Kaip nustebinti savo mylimąją
Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis

Rinkdamiesi naujus aksesuarus, iš jų visuomet tikimės aukščiausios kokybės, kuri verta net ir šiek tiek didesnių investicijų. Tokiais principais vadovaujantis perkame ir žiedus: kai kuriuos iš jų viliamės nešioti visą likusį gyvenimą, tad tinkamiausio aksesuaro paieškoms reikėtų paskirti pakankamai dėmesio. Jei norite, kad naujasis papuošalas būtų ilgaamžis, turėtumėte atkreipti dėmesį į žemiau pateikiamus patarimus.

Kokybiškos medžiagos

Apie žiedų kokybę lengviausia spręsti atsižvelgiant į jų medžiagas. Vienais patikimiausių yra laikomi šie metalai:

  •       Auksas. Šis metalas dažnai yra lydomas su kitomis medžiagomis, taip užtikrinant dar didesnį tvirtumą ir patvarumą. Dėl to kone tvirčiausiais yra laikomi raudonojo aukso žiedai – jų sudėtyje galima rasti vario. Tačiau ir balto ar geltono aukso žiedai nustebins aukšta kokybe ir nesenstančia stilistika. Spauskite čia, jeigu norite su jais susipažinti.
  •       Sidabras. Nors šis metalas reikalaus šiek tiek papildomos priežiūros, įdėjus truputį pastangų, taip pat pavyks ilgus metus džiaugtis nepakitusia jo išvaizda. Be to, daugeliui patinka ir tai, jog sidabrinių žiedų kaina yra ypač priimtina.
  •       Volframas. Tai – kiek rečiau sutinkamas metalas, kuris pastaruoju metu yra minimas vis dažniau. Jis yra itin tvirtas, lengvai prižiūrimas ir pakankamai pigus. Tiesa, tokie žiedai nebus patys prašmatniausi, tačiau tai – skonio reikalas.

Jūsų gyvenimo būdą atitinkantis dizainas

Ilgaamžiškumas gali būti vertinamas ne tik kalbant apie tvirtumą. Svarbu, kad naująjį žiedą norėtųsi nešioti ir lengvai jį galėtumėte priderinti tiek prie savo gyvenimo būdo, tiek ir prie aprangos. Geriausia, jeigu iš anksto pagalvosite, kokiose situacijose tokį aksesuarą nešiosite. Jeigu jis su Jumis bus kiekvieną dieną, nesuklysite pirmenybę teikdami tvirtesniems, praktiškiems žiedams, kurie netrukdys net ir tuomet, jeigu užsiimsite aktyvesnėmis veiklomis. Visgi, jeigu ieškote papuošalo, kuris Jūsų įvaizdį papildytų ypatingomis progomis, verta pagalvoti apie įmantresnius, dėmesį traukiančius variantus. El. parduotuvėje Pigu.lt žiedai su deimantais ir kitais brangakmeniais nustebins plačiu asortimentu – čia tikrai pavyks surasti tokį, kuris dera prie Jūsų asmenybės.

Tinkamas dydis

Nors negalime žinoti, ar ateityje mūsų pirštų dydis nepakis, galime pasirūpinti, kad žiedai jiems tiktų idealiai. Jei toks aksesuaras bus pernelyg laisvas, rizikuosite jį pamesti, o per mažo papuošalo paprasčiausiai nepavyks užsidėti. Tad prieš pradedant žiedų paieškas, reikėtų išsiaiškinti, koks dydis Jums yra tinkamas. Tai tikrai nėra sudėtinga: galima išmatuoti seno papuošalo skersmenį arba pamatuoti piršto apimtis naudojant žiedo matuoklį, atsispausdintą matavimo juostelę ar paprasčiausią siūlą. Internete nesunkiai surasite lenteles, kurios pagal gautus duomenis padės identifikuoti Jums tinkantį dydį. Svarbu, kad pirštai matavimo metu nebūtų patinę – taip gali nutikti esant itin aukštai temperatūrai, pasportavus, pavartojus karštų gėrimų ar sūraus maisto.

Patikimas prekinis ženklas

Apie žiedų kokybę dažnai sprendžiame atsižvelgę į jų kūrėjus. Tam tikri prekiniai ženklai jau yra pelnę pasaulinį pripažinimą, tad tokioms kompanijoms dažniausiai teikiame pirmenybę. Kaip privalumas skamba ir ilgametė patirtis – tuomet atrodo, kad gamintojai puikiai žino, kaip sukurti nepriekaištingai atrodančius ir ilgai tarnaujančius žiedus. Tiesa, kartais maloniai nustebina ir rinkos naujokai. Nesuklysite, jeigu pasidomėsite jų vertybėmis, paskaitinėsite apžvalgas ir rinksitės patikimus pardavėjus – taip gerokai padidės Jūsų šansai įsigyti kokybišką žiedą. Tikriausiai sutiksite, jog dėl to iš tiesų verta pasistengti: juk naujuoju aksesuaru puošimės ne vienerius metus.

Atsižvelgę į šiuos aspektus, pakankamai lengvai išsirinksite ir stilingą, ir kokybišką žiedą. Jų pasirinkimo įvairovės tikrai netrūksta, tad turėtų pavykti suderinti visus Jūsų poreikius.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: