Kaip palepinti savo brangiausiąjį? Dovanos vyrui idėjos.

Kaip palepinti savo brangiausiąjį? Dovanos vyrui idėjos.

Dovanų idėjos Valentino dienai
Šventinis Maratonas: Kaip Išrinkti Kalėdines Dovanas?
Naujųjų metų dovana
Kaip pasirinkti ilgaamžišką žiedą?
Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?

Nesvarbu, kokia šventė prieš akis, moterys dažnai paburba, jog vyrui dovaną išrinkti yra sunku. Tačiau iš tikro, originali dovana vyrui nėra misija neįmanoma. Netgi nereikia itin stengtis ir verstis per galvą – užtenka tik pagalvoti kaip palepinti vyrą ir atitraukti nuo rutinos.

Jei norite nustebinti bei palepinti savo vyrą, štai keletas atrinktų idėjų, pradedant kūno palepinimu specialiais produktais, proto mankšta knygomis ir kursais, baigiant SPA malonumais, kur masažas dovana galinti tikrai leisti atsipalaiduoti, ne tik jam, bet ir jums.

Palepinkite vyro odą tinkamais produktais

Vyrai ne visada yra dėmesingi, kai kalbama apie odos priežiūrą. Deja, dėl to jų oda yra labiau veikiama neigiamo aplinkos poveikio. Lyginant su moterimis, vyrai dažniau būna lauke – lauko darbai, krapštymasis prie automobilio, žvejyba ir pan. Dėl to jie gali būti labiau veikiami UV spindulių, vėjo ir aplinkos taršos, kas gali pakenkti jų odai.

Todėl tai yra gera priežastis padovanoti vyrui odos priežiūros priemonių, kurios suteiktų odai taip trokštamo maitinimo ir atgaivos. Nors vyrai nėra per daug išrankūs dėl naudojamų odos priežiūros priemonių, atminkite, kad vyrų oda yra riebesnė nei moterų. Todėl rinkitės būtent vyriškai odai skirtas priemones.

Vyrų SPA diena

Dienos praleidimas SPA gali būti naudingas, ypač vyrams. Moterys SPA pasilepina dažniau, ypač su draugėmis. O kodėl tos jaukios, malonios patirties nepadovanojus ir vyrams? Tai tikrai originali dovana vyrui. Savaitgalis ar vakaras SPA parinkus tinkamas procedūras, gali padėti pašalinti toksinus iš organizmo, subalansuoti hormonų lygį ir padėti atsipalaiduoti nuo kasdieninės rutinos, darbų ir negandų.

Daugelis SPA procedūrų naudoja naujausias technologijas, priemones ir kosmetiką, tad jūsų vyras išeis ne tik pailsėjęs, bet ir išgražėjęs. Geriausia dovana – masažas – jį būtina įtraukti tarp pasirenkamų SPA procedūrų. Jei manote, kad SPA savaitgalis nėra atitinkanti jūsų biudžetą dovana, pasirinkite vien masažą.

Šiek tiek proto mankštos

Masažas – originali dovana vyrui. Tačiau rūpintis reikia ne tik kūnu, bet ir protu. Todėl pagalvokite kas galėtų būti geras dovana proto mankštai, kas patiktų jūsų vyrui? Galbūt jau kuris laikas kalba apie kokius nors kursus, tačiau vis neužsirašo. O gal pastebėjote besižvalgantį į tam tikras knygas? Sudėtinga dėlionė, stalo žaidimas, knyga, kursai – visa tai gali būti puiki dovana, leidžianti tobulėti, lavinti protą, atmintį ir suteikianti įdomesnį bei turiningesnį laisvalaikį.

Ir pabaigai. Nepamirškite, jog gera dovana yra dėmesys, pastabumas ir atsižvelgimas į smulkmenas. Būkite pastabūs ištartiems norams, pasvajojimams ar ateities tikslams bei paverskite tai dovana.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: