...

Ar žinai kokia yra miego drabužių paskirtis ir tipai

Ar žinai kokia yra miego drabužių paskirtis ir tipai

Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?
Kaip užsirišti kaklaskarę
Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį
Kaip užsirišti skarelę
Rankovių tatuiruotės vyrams

Tikriausiai nebereikia kalbėti kam skirti moteriški naktinukai ir pižamos. Tačiau, vis dar kylą klausimų kuo jie skirias ir ar išvis yra skirtumų tarp naktinių ir chalatų arba naktinukų ir pižamos. O, galbūt nesate įsitikinę kuriuos iš jų norėtumėte įsigyti ar padovanoti? Ir išvis, kokiose parduotuvėse visa tai būtų geriausia pirkti? Skaitydami šį straipsnį, sužinosite kokių rūšių yra miego drabužių, bei apatinio trikotažo skirto miegui, bei kuriose vietose yra geriausią jį įsigyti.

Pirmiausiai reikėtų pabrėžti, kad miego drabužiai yra skirstomi į tris pagrindines grupes: naktiniai, chalatai ir pižamos. Beto, visi miego rūbai yra dažniausiai pasiūti iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kurios pasižymi aukšta kokybę ir leidžia Jūsų kūnui ilsėtis, o odai kvėpuoti.

Naktinukai/naktiniai: pagaminti iš švelnios medžiagos, dažniausiai medvilnės arba sintetinių medžiagų. Retais atvejais labai brangūs naktinukai yra pasiūti iš šilko. Vasaros sezonu yra dėvimi lengvi naktinukai tam, kad apgaubtų kūną ir nepaliktų jo nuogo. Žiemos metu naktinukai gali būti šiltesni ir jaukesni. Pagrindinė paskirtis, kaip jau minėjau yra apgaubti, pridengti ir šildyti kūną. Tačiau vis dažniau šiomis dienomis seksualūs naktinukai nešiojami suvilioti ir sugundyti vyrą. Tai tampa vis labiau paplitęs erotikos elementas miegamajame.

Chalatai: jų būna įvairių rūšių ir skirtingų paskirčių. Tačiau, kaip ir naktinukai turi pagrindinę savybę apgaubti ir šildyti kūną. Taigi kokių chalatų rūšių būna?

Chalatai skirti baseinui ir vandens pramogoms, jie nesugeria vandens ir yra lengvi.

Šilkinis chalatas tai tarsi prabangos prekė, tačiau jei skiriate daug dėmesio savo grožiui ir apatiniam trikotažui, tokį savo spintoje yra tiesiog būtina turėti.

Ligoninės chalatai, tai dar viena rūšis chalatų kurie turi kiek kitokį įvaizdį tokioje įstaigoje, dažniausiai jie būna ilgi, šilti ir su daug kišenių.

Taip pat skaitykite: Kokiais kriterijais vadovaujantis rinktis apatinį trikotažą

Pižamos: tai iš dviejų dalių susidedantys miego drabužiai. Paprastai tai būna lengvi ir platūs rūbai skirti gultis į lovą. Šiomis dienomis žmonės su jais nesibaimina išeiti ir į parduotuvę, ar šmirinėti po namus. Dar vienas įdomus dalykas, jog pižamas paprastai dėvi vienišos moterys ir vyrai, mat šis drabužis nėra seksualus ir nesuteikia jokių erotinių fantazijų. Moteriškos pižamos yra labai paplitęs miego drabužis vakarų Europoje.

Patarimas:

Tikrai nevertėtų šiuos miego drabužius pirkti ir įsigyti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Visų pirmiausia todėl, kad ten niekada nebūna kokybiškų prekių, o visų antra už visa tai mes labai stipriai permokame. Lygiai taip pat nerekomenduočiau ieškoti turguje ar dėvėtų prekių parduotuvėse. Vilniuje, kaip ir likusioje Lietuvoje yra tikrai labai gerų krautuvėlių ir parduotuvių prekiaujančių kokybiškais naktinukais ir chalatais. Apatinukai krautuvėlė esanti Raugyklos gatvėje, Vilniuje turi nuostabų pasirinkimą naktinių ir seksualių naktinukų. Taip pat, turi Sofa Killer lietuvoje gamintus chalatėlius moterims, bei platų pižamų asortimentą.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: