Kaip pasidaryti kasdieninį makiažą

Kaip pasidaryti kasdieninį makiažą

Kaip pasidaryti dūminį makiažą
Kaip nustatyti veido formą
Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą
Kaip teisingai prisiklijuoti blakstienas
Kaip atsikratyti strazdanų

Nors už lango dar ir nelabai jaučiasi pavasario šiluma, tačiau vis dažniau pasirodo šilti saulės spinduliai, o kartu su jais kiekviena mergina ar moteris nori atrodyti graži ir švytinti. Neretai daugelis makiažo pamokų apima gan sudėtingas technikas bei begales skirtingų produktų, kurie apkrauna jūsų odą, tad šį kartą pasiūlysime šį tą naujo. Jei svarstote, kaip pasidaryti kasdienini makiažą, kuris suteiktų jums neprilygstamo žavesio, mes jums padėsime!

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Maskuojančio pieštuko;
  • Mineralinės pudros (ar to, ką įprastai naudojate makiažo pagrindo fiksavimui);
  • Akių šešėlių (kūno spalvos ar kitų šviesių, tamsesnio rusvo tono, derančio prie jūsų odos atspalvio ir tamsiai rudos spalvos šešėlio);
  • Juodo akių kontūro;
  • Blakstienų rietiklio (jei reikia);
  • Blakstienų tušo;
  • Bronzato;
  • Skaistalų;
  • Lūpų balzamo (arba natūralaus blizgio ar neryškių lūpų dažų).

[/list_style_star]

Prieš pradedant kasdieninį makiažą, rekomenduojame pasidaryti valomąją veido kaukę, tai ne tik suteiks jūsų odai natūralaus švytėjimo bet ir palengvins makiažą, nes jo reikės naudoti žymiai mažiau!

Taigi, jei palepinote save veido kauke, galime pradėti:

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Visų pirma naudokitės maskuojamuoju pieštuku: juo paslėpkite patamsėjusius paakius, paraudusius nosies ar lūpų kampučius, Iš esmės galite lengvai užtušuoti bet kuriuos veido trūkumus, tačiau nepersistenkite, juk nenorite atrodyti kaip tortas? Šio makiažo esmė – mažiau makiažo, juk tai ir sukuria natūralų grožį. Taigi, jei pasiryžote nenaudoti makiažo pagrindo – šepetėliu ar pirštų galiukais paskirstykite kreminę maskuojančio pieštuko konsistenciją ir taip išlyginkite veido odą.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Kitas žingsnis – maskuojamojo pieštuko fiksavimas, tai darykite šepetėliu lengvais prisilietimais. Taip būsite tikra, jog makiažas išliks visą dieną!

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Dabar, laikas akims. Stenkitės nenaudoti ryškių spalvų, juk kasdieninis makiažas turi būti lengvas ir natūralus, tad rekomenduojame pirmiausiai padengti voką šviesiausiu tonu ir naudojant šiek tiek tamsesnę spalva pabrėžti akies kontūrą. Viską lengvai ištrinkite šepetėliu ar pirštais, kad neliktų griežtų linijų. Taip pat, jei norite vizualiai padidinti akis, galite naudoti tamsiai rudus šešėlius ir juos padengti plona linija prie blakstienų. Žinoma, galite naudoti ir akių pieštuką ar juodą akių kontūrą, tokiu atveju jį braukite plona linija ant tamsių rudų šešėlių.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Pabaigus darbą su akių šešėliais, metas blakstienoms. Jei jūsų blakstienos tiesios, užrieskite jas specialiu rietikliu ar šaukštu, o tada padenkite lengvu juodo tušo sluoksniu.

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Siekiant natūralios išvaizdos, naudojamos pastelinės spalvos, tad jei norite neprarasti savo veido bruožų, išryškinkite antakius. Tai padaryti galite jūsų mėgiamu antakių pieštuku ar paprasčiausiais rudais akių šešėliais. Jei renkatės šešėlius, įsitikinkite, jog turite kietą šepetėlį, kuris padės pasiekti reikiamą formą.

[dropcap_red] 6 [/dropcap_red] Kitas žingsnis – kontūravimas. Naudokitės savo mėgiamu bronzatu ir išryškinkite skruostikaulius bei kaktos kampus, tai suteiks jūsų veidui daugiau švytėjimo ir sveiko žvilgesio. Nepamirškite ir skaistalų, tai raktas į kasdieninį makiažą, kuris atrodo gaiviai ir šviežiai.

[dropcap_red] 7 [/dropcap_red] Galiausiai, patepkite lūpas maitinamuoju lūpų balzamu ar mėgiamais lūpų dažais. Nepamirškite, jog kasdienai geriausia naudoti neutralias spalvas ir kuo mažiau makiažo, kuris vargintų jūsų odą.

Ir atminkite, jog kalbant apie kasdieninį makiažą – mažiau yra daugiau, tad nesistenkite pasislėpti po kauke ir parodykite savo tikrąjį grožį.

Jei nesupratote vieno iš žingsnių, nenusiminkite, juos galite dar kartą peržvelgti video pamokoje, sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0