Kaip pasidaryti dūminį makiažą

Kaip pasidaryti dūminį makiažą

Kaip pasidaryti makiažo valiklį
Kaip atsikratyti strazdanų
Kaip pasidaryti kasdieninį makiažą
Kaip teisingai prisiklijuoti blakstienas
Kaip nustatyti veido formą

Niekam ne paslaptis, jog dūminis akių makiažas tiesiog užvaldė Holivudą, o tuo pačiu ir įkvėpė moteris atrodyti išskirtinai. Dūminis makiažas – tai lengvas ir išskirtinis būdas, padedantis išsiskirti vakarėlio metu, tad jei siekiate būtent to – pateiksime dvylikos žingsnių programą, kuri leis tai atlikti tiesiog namuose.
Jums prireiks:[list_style_star]

  • Trijų spalvų akių šešėlių – šviesių, vidutinio tamsumo ir tamsių (spalvas galite pasirinkti savo nuožiūra);
  • Juodo akių pieštuko;
  • Šepetėlio.

[/list_style_star]

kaip-pasidaryti-dumini-makiaza [dropcap_red]1 [/dropcap_red]  Visą akies voką padekite pasirinktais šviesiais šešėliais.

[dropcap_red]2[/dropcap_red]  Du trečdalius voko padenkite vidutinio tamsumo šešėliais (vidinį akies kamputį paliekant šviesesnį).

[dropcap_red]3[/dropcap_red]  Tamsiausią šešėlių atspalvį naudokite išorinėje voko dalyje. Stenkitės pabrėžti būtent šią voko dalį ir voko sulinkimą. Po to, naudodami švarų minkštą šepetėlį, sujunkite visas spalvas. Atminkite, jog negali matytis jokių griežtų linijų.

[dropcap_red]4[/dropcap_red]  Naudodamiesi juodu akių pieštuku, pabrėžkite viršutinę akių liniją.

 

[dropcap_red]5[/dropcap_red]  Paryškinkite ir apatinę akies liniją. Čia galite rinktis kokio ilgio ją brėžti, iki pat vidinio akies kampučio ar trumpesnę. Taigi, patariame ją ilginti po truputį ir stengtis derinti prie akies formos, nes skirtingoms akių formoms tinka skirtingas makiažas.

[dropcap_red]6[/dropcap_red]  Jei jūsų nubrėžta akių linija nėra labai lygi – nesisielokite, šis žingsnis viską ištaisys. Pasiimkite švarų šešėlių šepetėlį ir lengvai išlyginkite linijas. Žinoma, nepersistenkite, juk nenorite, kad apatinių vokų šešėliai pasiektų skruostus!

[dropcap_red]7[/dropcap_red]  Naudodami tą patį šepetėlį paryškinkite viršutinio voko išorinį kampą bei voko sulenkimą.

 

[dropcap_red]8[/dropcap_red]  Džiaukitės puikiu rezultatu!

Jei dūminį makiažą bandote pirmą kartą – greičiausiai graužiate save, jog jūsiškis nei kiek nepanašus į pateiktą nuotraukoje. Tačiau nepamirškite, jog tik patirtis mums leidžia pasiekti geresnių rezultatų, tad bandykite dar ir dar, o galiausiai net nepastebėsite kaip tapsite profesionalais!

[warning]

Venkite šių klaidų:[list_style_star]

  • Šešėliai negali pasiekti antakio, tarp jo ir šešėlių privalo likti švarios odos zona;
  • Nepersistenkite brėždamos apatinių vokų linijas, jos negali būti per didelės;
  • Šešėliai negali tęstis toliau nei jums sufleruoja antakių linija. Pasiimkite šepetėlį ar panašios formos daiktą, vieną jo galą pridėkite prie išorinio voko kampo, o kita sujunkite su antakio pabaiga. Tai jūsų riba, kurios peržengti – nevalia!

[/list_style_star]

[/warning]

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0