Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą

Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą

Kaip pasigaminti rudojo cukraus kūno šveitiklį
Kaip atsikratyti pleiskanų
Kaip susipinti gėlių vainiką
Pankolis – nauda žmogaus organizmui
Kaip greitai išdžiovinti nagų laką

Greičiausiai kiekviena mergina su nekantrumu laukia artėjančių išleistuvių. Galima drąsiai teigti, jog šis įvykis yra vienas svarbiausių jauno žmogaus gyvenime, mat po jo prasideda naujas etapas. Visgi, ši šventė kartu sus savimi atsineša ir įvairius galvos skausmus, tokius kaip egzaminai, tinkamos suknelės paieškos ir t.t. Negana to, jog visi šie darbai suplūsta, regis, vienu metu, gali pastebėti, jog parduotuvių vitrinose randamos prekės gali sukurti gan dideles išlaidas. Žinoma, kiekvienai merginai reikia naujos suknelės, batelių delninės, ką jau kalbėti apie tobulą šukuoseną ar makiažą. Visgi, pastarąjį pasidaryti galima ir pačioms, savo namuose. Taigi, jei jums įdomu, kaip sukurti nepriekaištingą išleistuvių makiažą, sekite toliau pateiktais žingsniais.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Visų pirma pasiruoškite artėjančiai šventei. Palepinkite savo veido odą natūraliomis kaukėmis ir išsipešiokite antakius. Tiesa, pastarąją procedūrą atlikite bent kelios dienos prieš išleistuves, taip būsite tikra, jog nuotraukose nesimatys sudirgusios odos žymių. Taigi, nepamirškite pasiruošimo proceso, tai suteiks jūsų odai natūralaus švytėjimo ir sveikumo pojūtį.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Makiažą pradėkite nuo kreminės pudros. Šiame žingsnyje vienas svarbiausių aspektų – tinkamo atspalvio pasirinkimas. Išsiaiškinkite, kas jums tinka: šilti, šalti ar neutralūs tonai. Visa tai padės atrasti idealų atspalvį. Suradus tinkamą priemonę, pastarąją paskirstykite ant veido nedideliais taškeliais, koncentruokitės į vietas, kurioms reikia daugiausiai maskavimo. Na o tada, viską tolygiai paskirstykite šiltais pirštų galiukais arba specialiu šepetėliu.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Po kreminės pudros jums prireiks maskuojamojo pieštuko. Pastarojo atspalvis turėtų būti 2 – 3 tonais šviesesnis nei jūsų naudojamos kreminės pudros. Taip yra todėl, jog maskuojamojo pieštuko paskirtis – paslėpti pajuodusius paakius, bėrimus ar paraudimus. Taigi, maskuoklį naudokite tose vietose, kur turite panašių odos pakitimų.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Kitas žingsnis fiksuojanti pudra. Atminkite, jog ji skirta tam, jog jūsų veidas būtų matinis ir makiažas išliktų visą dieną, tad nepersistenkite, nes priešingu atveju galite atrodyti kaip sluoksniuotas tortas, na o tai tikrai nėra geras rezultatas.

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Toliau pereikime prie šešėlių. Vienas pagrindinių triukų – šviesaus blizgesio šešėliai vidiniuose akių kampučiuose. Tai ne tik atrodo įspūdingai, tačiau ir priverčia akis atrodyti lyg pastarosios būtų itin didelės. Tuomet, pasirinkite tamsios spalvos (bet ne juodos) šešėlį, rekomenduojamas mėlynas ir sukurkite katės akių pravedimą ant viršutinių akių vokų. Taip pat nepamirškite ir juodo akių pieštuko. Juo pažymėkite voko linkimo vietą bei viską išlyginkite švariu šepetėliu. Visa tai padės sukurti padūmavusių akių makiažą. Galiausiai, paryškinkite akis mėgiamiausiu blakstienų tušu ir suteikite antakiams reikiamą formą.

[dropcap_red] 6 [/dropcap_red] Na o dabar laikas veido kontūravimui. Griebkite turimą bronzantą bei šepetėlį ir paryškinkite savo skruostikaulius, kaktos kampučius bei smakro liniją. Tai jūsų veidas atrodys liesas ir išraiškingas.

[dropcap_red] 7 [/dropcap_red] Galiausiai – lūpų dažai. Jei norite, jog jūsų akys būtų išraiškingos ir išliktų dėmesio centre – rinkitės neutralius lūpų dažus.

Jei norite, visą informaciją galite peržvelgti video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0