Kaip pasirinkti tinkamas padangas savo automobiliui?

Kaip pasirinkti tinkamas padangas savo automobiliui?

Kaip naudotis valomuoju moliu (Clay bar)
Kaip teisingai prižiūrėti automobilio ratlankius
Kaip išsirinkti, kokius valytuvus pirkti?
Automobilio aksesuarai – į ką verta investuoti?
Kaip parduoti automobilį

Padangos, kuriomis važiuojate, gali turėti įtakos degalų taupymui. Nusipirkę „tinkamas“ padangas savo automobiliui, būsite efektyvesni kelyje. Norite pasirinkti padangą, kuri tarnautų ilgai ir jaustųsi patogiai vairuojant. Išmokėti penkis šimtus ar daugiau už tai, ko nebūtinai matai, dėvi, nemėgsti ar netrokšti, dauguma žmonių apibūdintų kaip malonią apsipirkimo patirtį. Padangų pirkimas daugeliui vairuotojų yra sunki finansinė atsakomybė. Daugelis vairuotojų mažai galvoja apie padangas, kurias perka savo automobiliui, išskyrus kainą, tačiau padangos yra svarbi jūsų bendro vairavimo saugumo ir automobilio stiliaus dalis. Jums ir jūsų automobiliui tinkamiausių padangų tipas labai priklauso nuo jūsų vairuotojo tipo. Taip pat, svarbu atsižvelgti į tai, kokie yra rekomenduojami parametrai.

Ar gyvenate priemiestyje? Jūs norėsite padangų komplekto, kuris, kaip prognozuojama, tarnaus ilgai ir padidins jūsų degalų efektyvumą. Yra daugybė padangų markių ir tipų, skirtų žmonėms, kurie kasdien važinėja mažais automobiliais į darbą ir mokyklą. Pirkdami šių tipų padangas jūsų automobilis greitkelyje važiuos sklandžiau. Padangos, kurios sukurtos taip, kad tarnautų ilgą laiką, dažniausiai vadinamos „agresyviomis“. Šios padangos suteiks daugiau sukibimo, o važiuodami jausitės patogiau. Agresyvios padangos gaminamos iš specialių medžiagų, kurios yra atsparesnės nusidėvėjimui nei kitų tipų padangos. Šios padangos sukurtos taip, kad tarnautų ilgai nekeičiant, ir tai yra padangos, kurias norite naudoti kelyje.

Vairuojate didelį sunkvežimį ar visureigį? Šio tipo transporto priemonėms dažnai reikalingos didesnės ir brangesnės padangos. Nors mažesnis stilius gali būti ekonomiškesnis, jūsų transporto priemonės išvaizda bus ne tokia sportiška ir tvirta. Šiose sunkesnėse transporto priemonėse svarbu vadovautis gamintojo specifikacijomis renkantis tinkamą padangų dydį. Yra tam tikrų tipų padangų, skirtų pagerinti sunkvežimių ir visureigių dujų efektyvumą, jei nerimaujate dėl degalų biudžeto. Jei turite sunkvežimį ar visureigį, rinkdamiesi kitą padangų rinkinį galite atsižvelgti į šiuos dalykus.

Ar vairuojate savo transporto priemonę bekele? Jei taip, galbūt jus domina dvigubos paskirties padangų komplekto įsigijimas. Tokio tipo padangos tinka tiek važiuojant bekele, tiek važiuojant įprastais keliais. Šio tipo padangos yra didesnės ir turi ryškesnį protektorių. Jie padės jūsų automobiliui važiuoti purvu, stačiomis įkalnėmis ir puriu žvyru. Dvejos paskirties padangos taip pat tinkamos važiuoti šlapiu ir apsnigtu keliu. Akivaizdu, kad už tokio tipo padangas teks mokėti šiek tiek daugiau. Tačiau būsite ramūs žinodami, kad turite galimybę keliauti bekele. Kita vertus, jei savo automobiliu važinėjate tik miesto gatvėmis, galite pasirinkti tokio tipo padangas, kurios labiau tinka šiam vairavimui.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0