Tapyba pagal skaičius – naudingas užsiėmimas vaikams

Tapyba pagal skaičius – naudingas užsiėmimas vaikams

Kaip gydyti naujagimio prakaitinę
Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis
Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus
Vaikai baiminasi knygų? Tereikia atrasti mėgstamą žanrą
Pirmieji vaiko dantukai – pieniniai dantukai

 Tapyba pagal skaičius vaikams – labai naudingas ir smagus užsiėmimas namuose, kur žaidimo forma yra skatinamas kūrybiškumas. Tai šiek tiek primena vaikiškas spalvinimo knygutes. Tačiau užuot galėję piešti ką nori ir parinkti spalvas patys, vaikai turės spalvinti paveikslėlius, kur spalvos sužymėtos skaičiais. Kiekvienas skaičius nurodo vis kitokią spalvą ir taip galiausiai gims unikalus paveikslas.

Šis užsiėmimas dėl savo paprastumo dažnai laikomas tiesiog vaikišku. Žmonės galvoja, jog tai yra pradinis būdas, kuris padės jų atžaloms geriau pažinti spalvas ir tapti kūrybiškomis asmenybėmis. Iš tiesų tai tiesa. Bet nepaisant šių privalumų, tapyba pagal skaičius kuo puikiausiai tinka ir suaugusiems. Jie taip pat gali mėgautis šia veikla ir gauti daug teigiamos naudos. Tai gali netgi tapti visos šeimos nauju hobiu.

Kas yra tapyba pagal skaičius?

Tai spalvinimo užsiėmimas, kurį nusipirkus, gausite drobę su vaizdu. Visas vaizdas padalintas į atskiras dalis ir kiekviena jų yra pažymėta skaičiais. Kiekvienam skaičiui suteikta atitinkama spalva. Nuspalvinus visas tas dalis pagal nurodytas spalvas, gausite gražų spalvotą meno šedevrą.

Kokią naudą suteikia tapyba pagal skaičius vaikams ir suaugusiems?

  1. Padeda sumažinti nerimą, stresą, išsklaido blogą nuotaiką. Taip yra todėl, kad šis piešimas nukreipia mintis, padeda „užmušti“ laiką, suteikia ramią pramogą. Net, jei ir neturite jokių piešimo ar spalvinimo įgūdžių, vis tiek galite pasijusti lyg menininkas, nes galutiniame rezultate gaunate nuostabų piešinį, kurį galite pasikabinti namuose ar darbe ant sienos.
  2. Aktyviai skatina kūrybiškumą. Visi tėvai nori, kad jų vaikai būtų kūrybiški. Tapyba pagal skaičius leidžia atskleisti kiekvieno vaiko viduje slypintį menininką, nepaisant to, kad patiems nereikia kurti piešinio ir savarankiškai pasirinkti spalvų. Vaikai ir suaugusieji, matydami galutinį rezultatą, pajaučia ne tik didelį džiaugsmą, bet ir motyvaciją piešti toliau.
  3. Gerina smegenų vystymąsi. Tapyba pagal skaičius lavina motoriką. Spalvinimas gerina koordinaciją bei tikslumą, nes moko derinti spalvas su skaičiais. Ilgainiui vaikai išmoksta patys pritaikyti reikiamas spalvas skirtingiems įvaizdžiams, o suaugusieji visus šiuos įgūdžius pagerina.

4.  Suburia šeimą kartų ir tampa nauja smagia veikla. Tai viena iš geriausių meno veiklų, kuri skatina palaikyti ryšį su šeima. Be to gautais paveikslais galima išpuošti visus savo namus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0