Kaip tiksliausiai sužinoti kokie orai bus

Kaip tiksliausiai sužinoti kokie orai bus

Televizija internetu – nemokami ir mokami kanalai
Kaip naudotis TransferGo paslaugomis
Kaip naudotis paieška internete anonimiškai – DuckDuckGo.com
Kaip gauti visiškai nemokamų klientų į savo svetainę?
Kaip pirkti iš Aliexpress.com

Šiais laikais norint sužinoti kokie bus orai, nebereikia klausti senolių patarimų ir klausyti jų prietarų. Visą informaciją galima rasti internete ar savo telefone. Viskas priklauso nuo tos informacijos patikimumo, suprantama kad su orais 100% informacijos niekada nebus, tačiau vieni šaltiniai yra daug labiau patikimi nei kiti, nes turi geresnius prognozuotojus ir daugiau oro stočių tame regione. Aišku stebėti orus ilgu laikotarpiu į priekį yra tas pats kaip tikėti horoskopais.

Tad mūsų atrinkti patikimiausi oru stebėjimo puslapiai:

Tai mūsų populiariausias sąrašas, Meteo ir Gismeteo gerai tuo kad nurodo kokiomis valandomis tam tikroje teritorijoje švies saulė, ar galima sulaukti kritulių.

mteo - ZinauKaip.lt Gismeteo prognozės išplėstinės kas tris valandas:

Gismeteo - ZinauKaip.lt

Kaip jau rašėme aukščiau daugiau kaip savaitės orų duomenų neverta stebėti, nes vis tiek jie niekada nebus tikslūs ir tai lygiai tas pats kas tikėti horoskopais.

high abs distance line thumb - ZinauKaip.lt

Vienas analitikas kaupė accuweather.com svetainės pateiktas prognozes bei informaciją apie realų orą 195 dienų laikotarpyje. Kaip matosi iš pirmo grafiko, kur Y ašyje – vidutinė temperatūros paklaida, o X – prieš kiek dienų ji buvo prognozuota. Mėlynas grafikas yra paklaida nuo vidutinės istorinės temperatūros, raudonas – paklaida nuo prognozės. Geltonas grafikas įvertina prognozės stabilumą ir jeigu viena dieną prognozė visiškai nepataikė, tai tolimesnio laiko prognozės ignoruojamos.

Kaip matote pagal grafiką norint sužinoti temperatūrą toliau į priekį nei savaitė reikia žiūrėti ne į prognozę, o į tiesiog istorinį temperatūros vidurkį. Buvo palygintos ir kritulių prognozės. Įdomu, jog lietingos dienos gali būti stabiliai prognozuojamos tik dvi dienas prieš.

Taip pat skaitykite: teleloto bilietu tikrinimas

Tad skėti pasiimti ar nepaimti geriausia tikrinti diena prieš kelionę.

1.7
OVERALL SCORE
Pagalba
8 user votes x 1.3

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: