Kaip sužinoti savo IP adresą

Kaip sužinoti savo IP adresą

Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu
Kaip uždėti slaptažodį kompiuteriui
Kaip išvalyti kompiuterį nuo šiukšlių
Kaip ir kur pigiai užregistruoti neįprastas domenų galūnes
Kaip išardyti kompiuterio dėžę

IP adresas, kitaip žinomas kaip interneto protokolo adresas, iš esmės yra skaičius priskiriamas kiekvienam tinklo įrenginiui, įskaitant maršrutizatorius, spausdintuvus, mobiliuosius įrenginius ir kompiuterius. Pagrindinė IP adreso funkcija – kompiuterių identifikavimas tinkle.

Jūsų išorinis IP adresas yra:

IP adresas – unikalus numeris, identifikuojantis jūsų kompiuterį tinkle ir internete. IP adresą sudaro keturios taškais atskirtos skaičių grupės, pvz., 84.32.X.X. arba 192.168.160.X (X – skaičių grupė iš 1-3 skaitmenų).

IP adresą galimą sulyginti su namo adresu. Kad namo gyventojai galėtų gauti laiškus, namai turi turėti adresą. Taip pat ir su kompiuterių paketais, neturint adreso nebus aišku kur siųsti duomenų paketų. IP adresas gali būti statinis ir dinaminis.

Taip pat skaitykite: Kaip naudotis Linkomanija.net Torrent.lt ir kitomis blokuotomis

Kuo skiriasi statinis  IP adresas nuo dinaminio IP adreso?

Kiekvienas prie interneto jungiamas maršrutizatorius ar kompiuteris turi savo IP adresą. Kaskart jungiantis prie kompiuterio, statinis IP adresas lieka toks pat. Statinis IP adresas leidžia tinkamai sukonfigūruoti nuosavą pašto serverį, palengvina jungimąsi prie interneto.

Dinaminis IP adresas yra laikinas, todėl kaskart prisijungus prie interneto tinklo jis būna vis kitoks, t. y. serveris kompiuteriui kiekvieną kartą priskiria naują adresą, atsitiktinai parinktą iš tuo metu esančių laisvų adresų.

Kaip sužinoti skype vartotojo IP adresą

 

4.8
ĮVERTINIMAS
Saugumas
9 user votes x 4.8
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0