Kaip gauti kreditą internetu?

Kaip gauti kreditą internetu?

Kaip naudotis TransferGo paslaugomis
Kaip atskirti padirbtus eurus
Kaip naudotis banku nemokamai arba – Revolut
Priežastys, dėl kurių gali būti atmesta jūsų verslo paskolos paraiška
Kaip naudotis Vokietijos banku nemokamai arba – N26

Apie tai, kad egzistuoja paskolos internetu žino jau kone kiekvienas žmogus, kuris bent kiek domisi kas vyksta aplink jį, tačiau reikia atminti, kad skolinimasis visada reikalauja atsakingumo, todėl tik adekvačiai įvertinę savo galimybes, galite dairytis į paskolų teikėjus. Jei jau vis dėlto norite gauti paskolą tai skaitykite žemiau pateiktą informaciją.

Pateikti paraišką kreditui internetu gauti galite sekančiais būdais:

1 būdas. Pateikite paraišką internetu. Užpildykite paraišką užsiregistravę greitųjų kreditų svetainėje. Išsirinkę sumą ir terminą, kuriam skolinatės.

2 būdas. SMS žinute. Išsiųskite trumpąją žinutę! Iš telefono numerio, kurį nurodei registracijos metu, išsiųskite mums SMS žinutę  duotu numeriu. Vos po kelių akimirkų gausite SMS žinutę su visa paskolos informacija.

3 būdas. Pateikite paraišką spaudos kioske! Nuo šiol galima pildyti ir popierines paraiškas  kreditui gauti. Paprašykite paraiškos bet kuriame „Lietuvos spaudos” kioske arba „Rkiosk” parduotuvėje ir čia pat ją užpildykite bei pateikite kiosko darbuotojui kartu su savo asmens tapatybės dokumentu. Pinigus gausite į savo banko sąskaitą kai tik mūsų konsultantai išnagrinės paraišką.

4 būdas. Pateikite paraišką „PayPost” klientų aptarnavimo skyriuje! Informuokite darbuotoją apie norimo kredito dydį bei terminą. Darbuotojui patikrinus Jūsų duomenis gausite greitą atsakymą, ar Jums bus suteiktas kreditas. Teigiamo atsakymo atveju pinigai Jums bus išmokėti grynais tame pačiame „PayPost” klientų aptarnavimo skyriuje.

5 būdas. Pateikite paraišką loterijos „Perlas” terminale! Užpildykite popierinę paraišką, kurią galite rasti artimiausiame loterijos „Perlas“ terminale. Užpildytą paraišką bei savo asmens tapatybės dokumentą paduokite terminalo darbuotojui. Apie sprendimą dėl kredito suteikimo informuosime skambučio metu arba SMS žinute. Teigiamo atsakymo atveju, Jums teks grįžti prie terminalo pasirašyti sutarties. Pasirašius sutartį, pinigai nedelsiant bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą.

Kas gali gauti Kreditą?

Gauti Kreditą gali asmuo, kuris:
– nuolat gyvena Lietuvos Respublikoje ir yra jos pilietis,
– ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus,
– dirbantis ir gaunantis nuolatines pajamas,
– turintis sąskaitą ir internetinės bankininkystės sutartį bet kuriame Lietuvos Respublikoje registruotame komerciniame banke,
– neturintis neapmokėtų skolų,
– turintintis tvarkingą mokėjimų istoriją.
Kredito gavėju yra išvardintus reikalavimus atitinkantis asmuo.

Ar reikalingas užstatas norint pasiimti greitą Kreditą?

Greitam Kreditui (paskolai) gauti užstato nereikia.

Kada turiu grąžinti Kreditą?

Grąžintiną sumą (Kredito (paskolos) ir Kredito mokesčio suma) Jūs privalote sumokėti iki Kredito grąžinimo dienos arba pasinaudoti paslauga – Kredito termino pratęsimu.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2