...

Geriausios nemokamos antivirusinės programos 2019

Geriausios nemokamos antivirusinės programos 2019

4 būdai kaip apsaugoti išmanųjį telefoną nuo sugadinimo
Įdomiausios „Android“ Programėlės, Skirtos Išvengti Netikrų Naujienų, Kitaip Tariant, Ančių Internetinėje Spaudoje
Kaip prailginti iPhone baterijos veikimo laiką
Kaip išsirinkti telefoną internetu
Kaip Apsaugoti Savo Telefoną Nuo Įsilaužėlių

Pastaraisiais metai fiksuojamas itin spartus kibernetinių atakų augimas. Duomenis užkoduojančių virusų išpuoliai, duomenų nutekėjimo skandalai, nelegali kriptovaliutos kasyba bei kiti sukčiavimo atvejai jau spėjo padaryti daug žalos kompiuterių vartotojams visame pasaulyje. O reikia paminėti, kad vis daugiau žmonių naudoja kompiuterius, bei išmaniuosius telefonus. Todėl reikia pasirūpinti savo apsauga. O geriausias būdas užkirsti kelia „hackeriams” naudotis jūsų kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu yra antivirusai.

Nereikia pamiršti kad nėra tokio antiviruso, kuris apsaugotų nuo visų virusų.

„AVG AntiVirus Free“

Tai populiari nemokama antivirusinė programa su paprasta vartotojo sąsaja. Ši programa realiuoju laiku atlieka kompiuterio skenavimą, todėl operatyviai užfiksuoja, jei pradėjo veikti piktavališka programa. Labai taupiai naudoja sistemos resursus, turi el. pašto apsaugą, filtruoja svetaines ir apsaugo tapatybės bei asmeninę informaciją.

Šioje antivirusinėje yra valdymo skydas „AVG Zen“, kuris leidžia valdyti visus jūsų įrenginius su įdiegta „AVG“, priemone saugiam konfidencialių failų pašalinimui, interneto reputacijos sistemai ir sekimo blokavimui.

Privalumai: paprasta sąsaja, geras antivirusinis skaitytuvas.

Trūkumai: bloga apsauga nuo sukčiavimo, antivirusinė programa bando pakeisti naršyklės nuostatas diegimo proceso metu, kad paieškos būtų atliekamos per „AVG“ .

 „Avira Free Security Suite“

Avira – puiki vokiečių antivirusinė. Jis sugeba susidoroti su didžiuliu kenkėjiškų programų kiekiu, nepiktnaudžiaudama sistemos ištekliais bei turi paprastą ir draugišką vartotojo sąsają. Be to, nemokama Avira versija apsaugos jus nuo sukčiavimo svetainių (phishing) ir virusų, kurie blokuoja kompiuterį ir reikalauja išpirkos už atblokavimą. Tai labai populiari antivirusinė priemonė, praėjusiais metais „SE Labs“ laboratorija ją įvertino aukštais balais. Be apsaugos nuo virusų, ji dar palaiko „Protection Cloud“ nuskaitymą nuo virusų. Programinė įranga leidžia rasti ir pašalinti virusus, trojanus, kirminus, šnipinėjimo programas, blokuoti skelbimus. Čia taip pat yra įdiegta ugniasienė.

Privalumai: geras antivirusinis skaitytuvas, stipri užkarda ir apsauga nuo sukčiavimo, papildomos funkcijos, pavyzdžiui, slaptažodžių valdytojas ir „VPN“ klientas.

Trūkumai: nepatogi vartotojo sąsaja, papildomų produktų įvedimas, pavyzdžiui: internetinių parduotuvių kainų palyginimo įrankis.

„Bitdefender Antivirus Free Edition“

Tai nemokama „Bitdefender“ antivirusinės versija. Pagal nevyriausybinės organizacijos „AV-Comparatives“ skelbiamus duomenis, ši antivirusinė laimėjo „Geriausio 2017 metų produkto“ apdovanojimą. Ši programa meistriškai identifikuoja apgaulingus internetinius puslapius ir neleidžia vartotojui juose lankytis, kontroliuoja bei stebi aktyvias, įtarimą keliančias programas, bei lengvai pašalina kenksmingiems virusams priklausančius failus. Jei norite paprastos nemokamos antivirusinės programos ir jums nereikia daug papildomų funkcijų ir įvairių nustatymų, ši antivirusinė programa yra geras pasirinkimas.

Privalumai: vienas iš geriausių kenksmingos programinės įrangos aptikimo ir neutralizavimo rodiklių, apsauga nuo sukčiavimo, paprasta sąsaja, nedidelės išteklių išlaidos.

Trūkumai: yra sumažintos galimybės sukonfigūruoti antivirusinę programą, lyginant su mokama „Bitdefender“ versija.

„Comodo Internet Security“

„Comodo“ antivirusas – tai puikus derinys, kuriame be apsaugos nuo virusų yra ugniasienė, „anti-rootkit“ ir „debesų“ skaitytuvas. Yra galimybė aktyvuoti „žaidimo režimą“, kuriame antivirusiniai pranešimai yra negalimi. Ši programa saugo ne tik nuo kenkėjiškos programinės įrangos, bet kartu turi ir programinę užkardą, įsibrovėlius aptinkančią sistemą ir kitas priemones, užtikrinančias pilnavertę kompiuterio apsaugą.

Privalumai: universalumas, daug galimybių (nemokama antivirusinė „Comodo“ turi tokias pačias funkcijas kaip ir kitų kūrėjų mokamos programos).

Trūkumai: pernelyg agresyvi ugniasienė, tokių produktų kaip „Comodo GeekBuddy“ bei „Comodo Dragon Web Browser“ įvedimas.

„Avast Free Antivirus“

Į Avast verta atkreipti dėmesį vien todėl, kad jis turi labai plačią auditoriją – daugiau nei 400 milijonų žmonių jau naudoja šią antivirusinę.Tai produktas, garantuojantis realaus laiko apsaugą nuo kompiuterinių virusų. Programa dirba sklandžiai – tikrina programų kodus ir juose ieško piktybinių pažeidimų. Ji lengvai blokuoja apgaulingas svetaines, virusus ir šnipinėjimo programas. Ši antivirusinė programa turi slaptažodžių tvarkyklę ir naršyklės plėtinius. „Avast Free Antivirus“ taip pat turi ir funkciją „žaidimo režimas”, kurioje antivirusinių pranešimų sumažinama, kad jie neblaškytų vartotojų. Be kita ko, „Avast Free Antivirus“ gali kurti įkrovos diskus ir įvertinti „Wi-Fi“ tinklų pažeidžiamumą.

Privalumai: puikus nemokamo produkto funkcionalumas, pažangus „debesų“ nuskaitymas, apsauga nuo „rootkitų“ ir sukčiavimo.

Trūkumai: periodiškai erzinantys pasiūlymai pirkti mokamą versiją.


Dažnai visos šios programos turi ir mobiliesiems Android įrenginiams pritaikytas versijas. Todėl apie Android antivirusus daugiau nesiplėsime ir visas aukščiau paminėtas programas savo mobiliems telefonams galite rasti Google Play parduotuvėje, rasite beveik visas jas, o kuri Jums bus patogiausiai ir naudos mažiausiai resursų galite pasakyti tik Jūs pats. Visos jos atliks savo darbą ir neleis nulaužt jūsų Android telefono.

Iphone ir Ipad įrenginiams rekomenduojame:

Lookout Mobile Security

Lookout Mobile Security – viena iš geriausių antivirusinių programų iPhone ir iPad prietaisams. Ji ne tik užtikrina jūsų prietaiso apsaugą, bet ir labai pravers jo praradimo atveju. Programa leidžia sekti pamestą ar pavogtą įrenginį ir greitai nustatyti jo būvimo vietą, jei jis prijungtas prie interneto. Lookout Mobile Security užtikrina aukštą saugumą, kai esate prisijungę prie Wi-Fi ir naršote internete. Dar viena svarbi funkcija – galite lengvai padaryti iPhone ar iPad atsarginę kopiją, kai to reikia.

App Store

1.9
OVERALL SCORE
Geriausios programos
15 user votes x 1.7
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: