Robotai dovanoja brangiausias dovanas – laisvą laiką ir sveikatą

Robotai dovanoja brangiausias dovanas – laisvą laiką ir sveikatą

Kaip ištaisyti lauko durų defektus?
Kaip įsirengti lietaus nuvedimo sistemą
Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?
NUO PERTEKLINĖS DRĖGMĖS NAMUOSE GELBSTI KOKYBIŠKI ORO SAUSINTUVAI
Kaip papuošti Kūčių stalą

Gyvename greitu tempu. Norime suspėti viską: pasirūpinti šeima, dirbti, sportuoti, susitikti su draugais bei kokybiškai leisti laisvalaikį. Tačiau savaitė turi tik septynias dienas, diena – 24 valandas. Viską spėti išties sudėtinga, todėl savo veiklas nuolat skirstome pagal prioritetus. Tačiau net ir kruopščiai planuodami ne visada iki galo pabaigiame pradėtus darbus. Be to, daugelis nepakankamai laiko skiria šeimai ir vis atidėlioja susitikimus su draugais, giminaičiais. Šiandien išmanieji robotai visame pasaulyje padeda žmonėms turėti daugiau laisvo laiko ir geriau pasirūpinti sveikata. Jie dirba savarankiškai, neeikvoja jūsų laiko ir fizinių pastangų. Be to, robotai dirba kruopščiai, tyliai ir kokybiškai.

Išskiriame ir pristatome 3 populiariausias šių išmaniųjų prietaisų rūšis:

  1. Robotai vejapjovės. Jie pjauna veją net ir sudėtingo išplanavimo sklypuose. Tereikia robotui sudaryti vejos pjovimo grafiką arba jį paleisti rankiniu būdu, ir galima mėgautis metodiškai pjaunamos vejos vaizdu. Robotuose integruota išmani navigacinė sistema padeda sudaryti efektyviausią pjovimo kelią, o jutikliai apsaugo nuo galimų pažeidimų tiek robotą, tiek teritorijos detales (pavyzdžiui, rožių krūmus ar vaismedžius). Nupjautos žolės likučiai tolygiai paskirstomi ant vejos. Taip ji natūraliai tręšiama. Įveikęs užduotį, robotas saugiai grįžta į įkrovimo stotelę ir laukia kitos pjovimo sesijos. Roboto nupjauta veja atrodo visiškai lygi, tvarkinga, vešli. Taigi, puikus rezultatas pasiekiamas be menkiausių fizinių sklypo savininko pastangų.

 

  1. Išmanieji robotai siurbliai bei robotai grindims plauti. Tai – vieni populiariausių buityje naudojamų robotų. Jie itin mėgstami šeimų, auginančių mažamečius vaikus, ir senjorų. Robotai siurbliai siurbia bet kurio paviršiaus grindis: medines, išklotas plytelėmis, kilimais ar linoleumu. Kaip ir robotai vejapjovės, jie dirba pagal iš anksto sudarytą grafiką arba paleidus rankiniu būdu. Baigę darbą, šie robotai taip pat sugrįžta į įkrovimo stotelę ir išbūna čia iki kitos siurbimo sesijos. Robotams siurbliams reikalinga minimali priežiūra: tereikia iškratyti dulkių konteinerį ir išvalyti šepetį. Jei naudojami robotai grindims plauti, reikėtų pasirūpinti švaraus vandens rezervuaru ir švariomis daugkartinio naudojimo šluostėmis. Naudojant robotus dulkių siurblius bei grindų plovimo robotus, namai visuomet bus švarūs, o šeimininkai – pasiruošę priimti netikėtai užsukusius svečius.

 

  1. Langų valymo robotai. Jie – nepakeičiami pavasarinio bei rudeninio langų valymo metu. Tokius prietaisus galima įtaisyti ant bet kokių vertikalių plaunamų paviršių: stiklų, veidrodžių, plytelių, plaunamųjų sienų. Robotai langus plauna tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės. Jie sumažina susižalojimų riziką ir itin praverčia žmonėms, kamuojamiems aukščio baimės. Išmanieji robotai langų plovėjai gali būti naudojami tiek butuose ar individualiuose namuose, tiek komercinės paskirties patalpose, kur gausu langų, pertvarų ar veidrodžių. Tokie prietaisai puikiai susitvarko su didelių matmenų, sunkiai pasiekiamais paviršiais.

 

Šio tipo robotai sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo. Tai – patikimas būdas laikui ir energijai taupyti. Be to, šie robotai nuolat tobulinami, todėl gali būti pritaikomi prie individualių poreikių ypač tiksliai.

Išmanūs – ne tik namų ruošos prietaisai

Galbūt nustebsite, bet išmanieji robotai jau naudojami ir virtuvėse. Pasaulyje mielai naudojamasi išmaniaisiais puodais, virduliais ir svarstyklėmis. Taip pat nepraleiskite progos susipažinti su laisvalaikio robotais. Važiuoti elektriniu paspirtuku ar savo rankose laikyti ir valdyti droną daugeliui yra nepaprastai smagu.

LazyHouse.lt specializacija – buitiniai robotai. Visi išmanieji robotai gali prisidėti prie geresnės jūsų gyvenimo kokybės bei suteikti daugiau laisvo laiko. Norėdami įsigyti buitinį robotą, rekomenduojame pasitarti su profesionaliais konsultantais. Kiekvienas LazyHouse.lt konsultantas naudojasi išmaniaisiais robotais, todėl gali pasidalinti ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir praktinėmis įžvalgomis. Atminkite, jog tai, kas tinka draugui ar kaimynui, gali visiškai neatitikti jūsų asmeninių poreikių. Taip pat siūlome paskaityti patarimų, kaip pasirinkti buities robotus, čia.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0