Kaip teisingai pasiruošti kelionei autobusu su Ecolines ar kitais vežėjais

Kaip teisingai pasiruošti kelionei autobusu su Ecolines ar kitais vežėjais

Kaip pasidaryti aitvarą
Kaip atsikratyti pajuodusių ar patinusių paakių
Kaip atskirti poliarizuotus akinius
Modernizuojame tradicijas! Ar žinai kokios yra naujos vestuvių tradicijos Lietuvoje?
Kaip efektyviai vadovauti šiuolaikiškai įmonei?

Rinktis keliones autobusu žmones skatina įvairūs motyvai. Vieniems imponuoja nedidelės autobuso bilietų kainos, pvz., maršruto Kaunas – Varšuva kaina dažnai yra tokia patraukli, jog negali patikėti savo akimis, kiti vertina kelionės būdo ypatybes (galimybė stebėti aplinką pro langą ar užmegzti malonią draugystę su bendrakeleiviais). Norint, jog kelionė per daug neišvargintų (kryptimi Kaunas – Varšuva keliaujama apie 7 valandas, tačiau kai kurios kelionės trunka ir po keliolika valandų), reikia tinkamai šiai pasiruošti.

Kokius daiktus pasiimti su savimi? Lagaminai su kelionei reikalingais daiktais kraunami į autobuso bagažinę ir tik nedidelę rankinę galima pasiimti su savimi į vidų, tad būtina gerai apgalvoti pastarosios turinį. Svarbu nepamiršti asmens dokumentų, būtiniausių vaistų, gėrimo (vanduo, kava ar arbata termose), negendančių ir paprastai suvartojamų maisto produktų, užkandžių, asmens higienos ir dezinfekcinių priemonių (pagalvokite apie viešuosius tualetus, į kuriuos ne kartą kelionės metu užsuksite), drėgnų servetėlių (atgaiva karštą vasaros dieną). Būtina ir kaklo pagalvėlė. Pasidomėkite, galbūt šią rasite tiesiog autobuse.

Kaip pasirinkti sėdėjimo vietą autobuse? Perkant autobuso bilietus, sėdėjimo vietos dažniausiai nenurodomos, tad geriausius variantus išsirinks tie, kurie į išvykimo vietą atvyks anksčiau. Patogiausia vieta autobuse – individualus pasirinkimas. Įprastai triukšmingesnės jaunimo kompanijos renkasi gale, tad, nenorintys rizikuoti savo ramybe, turėtų dairytis kėdes prie vairuotojo. Pastarųjų privalumas – ne tik ramybė, bet neretai ir daugiau laisvos vietos kojoms bei mažesnis diskomfortas važiuojant nelygiu keliu.  Tiesa, keliaujantiems su vaikais rekomenduojamos vietos prie vidurinių autobuso durų.

Kokį išvykimo laiką pasirinkti? Kelionių autobusu populiarumas sparčiai auga, tad vežėjai, norėdami prisitaikyti prie individualių klientų poreikių, siūlo skirtingus išvykimo laikus. Planuojantiems grožėtis vaizdais pro langą, rekomenduojama keliauti rytiniu ar dieniniu maršrutu, tuo tarpu norintys maksimaliai išnaudoti laiką, gali išvykti ir vėlų vakarą (apie 12 valandą nakties išvykę maršrutu KaunasVaršuva, galutinę stotelę pasieksite apie 6 valandą ryto) ir pažintį su šalimi pradėti jau ryte.

Ką veikti keliaujant? Kai kurie žmonės, vos tik atsisėdę į savo vietą, „lūžta“ ir nukeliauja į sapnų karalystę. Visgi jei nesate vienas tokių ar laukia labai ilga kelionė, būtina pasirūpinti pramogomis. Daugumoje autobusų keleivių patogumui veikia nemokamas Wi-Fi ryšys ar net suteikiama galimybė naudotis planšetėmis. Jei kelionės metu norite atsiriboti nuo internetinio pasaulio, nepamirškite pasiimti su savimi knygos, žurnalo ar kryžiažodžių. Keliaujant kartu su vaikais, svarbu pasirūpinti mažųjų užimtumu. Internetas, įvairūs žaidimai ar spalvinimo knygutės padės jiems turiningai praleisti laiką.

Daug gerų dalykų nutinka ekspromtu, tačiau šiuo atveju, kai kalbama apie keliones autobusu, neabejotinai džiaugsis tie, kurie iš anksto atliks namų darbus ir apsvarstys visus aukščiau aptartus punktus.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Mikriukai iš Vokietijos Prieš 5 metai

    Daugybei žmonių kelias Lietuva Vokietija siejasi su viltimi pradėti kitokį, geresnį gyvenimą. Galbūt, jeigu nebūtų galimybės migruoti, žmonės daugiau galvotų ir apie tai, ką jie galėtų padaryti, kad būtent Lietuvoje gyvenant būtų viskas paprasčiau. Tačiau, kadangi yra ši pelninga galimybė, daug kas visgi nusprendžia išbandyti šį nelengvą pasirinkimą.