Kaip išsirinkti sau tinkamiausio dydžio prezervatyvą?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausio dydžio prezervatyvą?

Kaip išsirinkti maršrutizatorių (routerį)
Kaip išsirinkti gartraukį
Kaip išsirinkti spausdintuvą
Kaip išsirinkti, kokius valytuvus pirkti?
5 patarimai, padėsiantys išsirinkti geriausiai jums tinkantį dviratį

Labai svarbu visiems jaunuoliams suprasti ir žinoti, kad prezervatyvai yra skirtingų dydžių, pagaminti iš skirtingos medžiagos,  formos, storumo arba kitaip plonumo,skirtingų kvapų arba skonio, skirtingos paskirties ir funkcionalumo.

prezi

Nepaslaptis, kad prezervatyvai yra populiariausia apsisaugojimo priemonė Lietuvoje ir pastaruosius paskutinius metus itin populiarėja paslauga – prezervatyvai internetu. Todėl, dabartiniais laikais esant vis didensiam prezervatyvų pasirinkimui , itin svarbu, kad jaunuoliai pasirinktų sau tinkamus prezervatyvus.

Ypač  svarbu renkantis prezervatyvus yra jų plotis/diametras bei ilgis. Taigi, jau minėjome, kad svarbiausias kriterijus norint išsirinkti sau tinkamiausią prezervatyvą yra jo dydis.  Prezervatyvo dydis susideda iš dviejų parametrų: plotis, arba kitaip diametra,  bei ilgis –  tai prezervatyvo ilgis, kuris turi atitikti jūsų varpos erekcijos būsenoje ilgį. Saugantis sekso metu  netinkamo dydžio , tai yra per dideliu arba per mažu prezervatyvu, sumažėja lytinio akto saugumas bei pats lytinio akto malonumas – patogumas.

Naudojant sau per didelį prezervatyvą, sargis turi didelę tikimybę nepakankamai priglusti prie penio, todėl į jį gali patekti oro arba prezervatyvas tiesiog gali nusmukti lytinių santykiu metu.  Tuo tarpu naudojant per mažą sargį, itin padidėja šansai, kad prezervatyvas gali tiesiog  suplyšti, nes jis bus per daug itemptas. Taip pat, naudojant per mažą prezervatyvą dažnai jaunuoliai jį pažeidžia bandydami uždėti per prievartą jį ant pilnos erekcijos varpos.

Taigi, yra du pagrindiniai prezervatyvų dydžių matmenys – ilgis ir plotis arba dar kitaip apimtis. Kiekvieno vyro penis yra skirtingo dydžio bei formos, todėl negali būti vieno – standartinio, tinkančio visiems, prezervatyvų dydžio. Visgi, populiariausi Europoje ir dažniausiai pasitaikantys sargių dydžiai varijuoja tarp 52-56 mm pločio ir 180-205 mm ilgio. Tačiau kaip ir minėjome anksčiau, labai daug žmonių yra, kuriems šie prezervatyvai visai arba iš dalies netinka.

Tinkamą savo prezervatyvo dydį norint  išsirinkti, reikėtų pamatuoti varpos ilgį ir plotį (ties viduriu) pilnos erekcijos būsenoje.

Jeigu vyro teisingai išmatuoto penio apimtis (Aplink penį viduryje) yra tarp 110 – 120 mm, o ilgis tarp 180-205 mm, sau tinkamiausių prezervatyvus reikia rinktis išstandartinių dydžių, jeigu jūsų varpos pločio išmatavimai mažesni – rinkitės prezervatyvus iš aptemptų kategorijos, tai yra siauresnius, mažesnius prezervatyvus- , o jeigu didesni – atitinkamai iš didesnių kategorijos.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0