...

Kaip papuošti savo svetainę rudenį?

Kaip papuošti savo svetainę rudenį?

Kaip tinkamai prižiūrėti minkštus odinius baldus?
Kokie baldai reikalingi vasaros terasoje?
Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių
Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?
Kaip išsirinkti tinkamus minkštus svetainės baldus

Atėjus rudeniui, kartu ateina ir vėsesnė temperatūra, o spalvų paletė lauke visiškai pasikeičia. Tai puikus metas nuostabioms, rudens įkvėpto svetainės dekoro idėjoms. Juk norisi susikurti jaukią, atitinkamų spalvų aplinką, kurioje būtų galima mėgautis šiltais šeimos vakarais su karštu šokoladu. Taigi šiame straipsnyje pateikiame patarimus, kaip pasipuošti savo svetainę rudenį.

 

Rinkitės medieną

 

Mediena – tai medžiaga, kuri namams suteikia jaukumo ir natūralumo. Todėl pasirinkę medinį baldą tikrai nesuklysite. Tai gali būti naktinė spintelė, knygų lentyna ar svetainės staliukas prie sofos. Taip pat puikiai tiks tokie aksesuarai kaip lempa su medienos imitacija ar paprastas padėkliukas iš medienos.

 

Susikurkite jaukų kampelį

 

Jei namuose turite kokį nors kampelį be paskirties, jį lengvai galite paversti jaukia erdve, skirta knygų skaitymui ar kavos gėrimui. Tereikia dvivietės sofos, kuri leistų patogiai atsisėsti ir staliuko ar knygų lentynos šalia. O dar tas kampelis yra prie lango, galėsite mėgautis ne tik kava, bet ir vaizdu pro langą.

 

Pasirūpinkite apšvietimu

 

Jaukumo geriausiai suteikia gelsvas, šiltas apšvietimas. Taigi, jei reikia, pasirūpinkite naujais šviestuvais arba pakeiskite esamų šviestuvų lemputes. Be to, jei jūsų svetainėje trūksta natūralios šviesos, papildomi šviesos šaltiniai taip pat labai pravers. Su jais kambarys atrodys šviesesnis, nei yra. Papildomam jaukumui sukurti, galite pasikabinti girliandų, kurios tik subtiliai apšvies svetainę.

 

Nepamirškite pledų, pagalvėlių ir žvakių

 

Rudens metu ypač aktualūs stori pledai ir minkštos pagalvėlės. Tam, kad viskas kuo labiau atspindėtų rudenį, pledus ir pagalvėles rekomenduojama rinktis rudų ar oranžinių atspalvių. Verta pastebėti, kad rudeniškame interjere puikiai tinka megzti aksesuarai. Todėl galite nusimegzti ar nusipirkti masyvų ir švelnų pledą. O tam, kad būtų dar jaukiau, pasirūpinkite žvakėmis, kurios sukurs romantišką apšvietimą ir suteiks kambariui nuostabų kvapą.

 

Taigi yra begalės būdų, kaip galima papuošti savo svetainę rudenį, norint susikurti jaukią atmosferą. Taip vėsiais rudens vakarais norėsis grįžti į namus ir pailsėti su kavos ar arbatos puodeliu. Taigi pasinaudokite šiais patarimais ir sukurkite puikų rudenišką interjerą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: