Kaip natūraliai išbalinti pažastis

Kaip natūraliai išbalinti pažastis

Sėkmingiausi 2023 metų žaidimai
5 patarimai, padėsiantys išsirinkti geriausiai jums tinkantį dviratį
Lietuviai skolinasi vis didesnes sumas – kodėl tai geras ženklas?
Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį
Kaip smulkiojo verslo atstovams susidoroti su kasdieniniais iššūkiais, tokiais kaip verslo apskaita

Šiomis dienomis tapo įprasta kūno priežiūrai naudoti begales įvairių priemonių. Negana to, plaukų šalinimas tapo būtinybe, na o visa tai, žinoma, gali sukelti odos patamsėjimą. Esama atvejų, kai žmonių pažastų oda yra ženkliai tamsesnė nei visas kūnas, o tai sukelia ne tik diskomfortą, tačiau ir nepasitikėjimą savimi. Taigi, jei jus kankina ši problema ir norite sužinoti, kaip natūraliai išbalinti pažastis, štai keletas naudingų patarimų.

 

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Visų pirma įsitikinkite, jog tinkamai prižiūrite savo odą. Neretai pažastų odos patamsėjimą sukelia drabužių pūkeliai bei kiti nešvarumai, tad stenkitės, jog jūsų oda būti švari. Geriausias būdas tai padaryti,- naudoti medvilninius vatos lapelius, skirtus valyti makiažą. Sudrėkinkite lapelį vandeniu ir muilu, o tada švelniai pašalinkite nešvarumus. Šią procedūrą kartokite kiekvieną rytą ir vakarą, rezultatai turėtų matytis jau po savaitės. Žinoma, po procedūros naudokite jums tinkamą priemonę nuo prakaito. Pastaroji turėtų ne tik užtikrinti gaivą, tačiau ir drėkinti odą.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Kita priežastis, sukelianti pažastų odos patamsėjimą – netinkamos plaukų šalinimo priemonės. Tai gali būti senas skustuvas ar kita, tad pastaruosius keiskite bent kas 2 savaites. Jei pastebite, jog skustuvas plešia plauką, vietoje to, kad nuskustų prie šaknies, tai ženklas, jog laikas pakeisti naują galvutę.

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Neretai pažastų oda yra patamsėjusi ne dėl to, jog ant jos yra nešvarumų, o todėl, jog odos paviršiuje matomi plaukeliai. Taigi, vienas geriausių būdų natūraliai išbalinti pažastis – vaško ar cukraus depiliacija. Tai galite daryti ir specializuotame salone ir namuose, tad turėkite omenyje, jog savo grožiui užtikrinti nereikia išleisti begalės pinigų.

kaip-naturaliai-isbalinti-pazastis1

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] Taip pat pažastų odos balinimui galite naudoti ir bulves. Taip, išgirdote teisingai. Visus brangius balinančius kremus galima pakeisti paprastomis bulvėmis. Šioje daržovėje apstu natūralių balinančių ingridientų, tad galite būti tikros, jog ši priemonė išties veiksminga. Perpjaukite bulvę per pusė ir vidine dalimi patrinkite pažastų odą. Tai itin paprasta, tačiau itin veiksminga!

[dropcap_green] 5 [/dropcap_green] Balinimui galima naudoti ir kitas priemones. Viena jų – soda. Sumaišykite šaukštą sodos su vandeniu ir sukurtą pastą tepkite ant pažasties. Leiskite jai veikti ~10 minučių ir nuplaukite. Tai ne tik sugrąžins natūralią, šviesią odos spalvą, tačiau taip pat sumažins prakaitavimą, šaunu, ar ne?

[dropcap_green] 6 [/dropcap_green] Galiausiai, venkite tamsių prigludusių drabužių. Pastarieji ne tik palieka begales nešvarumų ant odos, tačiau taip pat sukelia odos dirginimą. Taigi, stenkitės nešioti šiek tiek laisvesnius drabužius, kurie nesukeltų odos patamsėjimų bei dirginimų.

Daugiau informacijos video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0