...

Kaip valyti plaukų šepečius

Kaip valyti plaukų šepečius

Kokybiškas šunų maistas – kaip pasirinkti ir ko vengti?
5 atgyvenę mitai apie siuntų pakavimą
Įmonės Lietuvoje: statistika ir pirkimas
Kaip pradėti Youtube grožio kanalą
Kaip nustatyti veido formą

Kiekviena mergina (ar net vaikinas!) naudoja plaukų šepečius. Tai bene pagrindinis privalomas daiktas, kurį dera turėti namuose ar rankinėje. Žinant tai, jog ši priemonė naudojama kiekvieną dieną, galima drąsiai teigti, jog ant jos laikui bėgant ima kauptis nešvarumai. Tai visiškai natūralu, plaukai yra linkę riebaluotis bei palaipsniui kaupti nešvarumus, na o šukuojant plaukus pastarieji atsiduria būtent ant jūsų šepečio. Negana to, šepetyje neretai pasilieka ir nutrūkę plaukai, na o tai nėra geras dalykas. Kaip ir kiekviena naudojama priemonė, plaukų šepetys turi būti laikas nuo laiko valomas, tad jei jums įdomu, kaip pasirūpinti savo naudojamu šepečiu, štai keli patarimai.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Visų pirma nuo šepečio pašalinkite jame užsilikusiu plaukus. Tai galite daryti naudojant retas šukas, pirštus ar net dantų krapštuką. Jei matote, jog šepetyje yra gan nemažai plaukų, galite juos perkirpti ir tik tada išiminėti, tačiau būkite atsargios ir nenukirpkite šepečio šerelių!

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Tuomet užkimškite kriauklę ir pripildykite ją šiltu vandeniu. Į vandenį galite įpilti kelis lašus šampūno, tai padės atlikti valymą kiek įmanoma kruopščiau. Jei jūsų naudojamas plaukų šepetys plastikinis – įmerkite jį į vandenį trims minutėms. Na o jei naudojate šepetį su medvilniniu audiniu – jį įmerkite į vandenį vos kelis kartus, taip nesugadinsite naudojamos priemonės.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Po šios vandens procedūros šepetyje užsilikę plaukai bus minkštesni, tad jų šalinimas bus itin paprastas. Taigi, dar kartą peržvelkite, ar nėra įstrigusių plaukelių ir juos pašalinkite.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Toliau – džiovinimas. Pirmiausiai nusausinkite šepetį su rankšluosčiu, o tada paguldykite jį ant rankšluosčio taip, jog šereliai būtų nukreipti į audinį. Tai visa drėgmė pasišalins iš šepečio, o ryte galėsite džiaugtis savo švariu it nauju plaukų šepečiu. Žinoma, jei nenorite ar tiesiog negalite laukti iki ryto, šepetį galite džiovinti ir džiovintuvu.

Sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0