Ką reikia žinoti apie mikroautobusų nuomą su ir be vairuotojo

Ką reikia žinoti apie mikroautobusų nuomą su ir be vairuotojo

Kaip išsirinkti automobilinį vaizdo registratorių
Kaip pajungti automobilinį stiprintuvą
Kada keisti vasarines ir žiemines padangas 2023
Koks yra leistinas greitis automagistralėse ir greitkeliuose
Kaip išsirinkti naudotą automobilį

Pažvelgus į dabartinę transporto priemonių rinką matyti, kad šių paslaugų populiarumas yra dešimteriopai didesnis nei buvęs prieš dešimt ar daugiau metų. Dabar transporto priemonių nuomos paslaugomis naudojasi tiek juridiniai, tiek ir fiziniai asmenys. Ir jomis neabejotinai naudojasi ne tik turistai, atvykstantys iš kitų užsienio šalių, tačiau taip pat ir vietiniai gyventojai. Ir neretai jų pasirinkimu tampa mikroautobusų nuoma su ir be vairuotojo. Todėl jei ir jums kilo mintis išsinuomoti mikroautobusą, siūlome atsižvelgti į šias svarbias detales.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Jei jūs planuojate keliauti su ne didesne kaip 8 arba 9 žmonių grupe ir bent vienas iš jūsų turės B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jūs galėsite pasinaudoti mikroautobusų nuoma be vairuotojo, išsinuomodami 8 arba 9 vietų mikroautobuso modelį.

Dažniausiai 8 ir 9 vietų keleiviniai mikroautobusai yra pasirenkami keliaujant su savo šeima ar didesne draugų kompanija. Tokie mikroautobusų modeliai yra labai optimalus ir praktiškas sprendimas, kadangi jie yra puikus tarpinis variantas tarp lengvojo automobilio ir didesnių gabaritų autobuso, kurio nėra galimybės vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Šiuolaikiniai transporto priemonių nuomos bendrovėse išsinuomoti siūlomi mikroautobusai dažniausiai būna naujų gamybos metų (pvz., 2017-2019 m.), labai ekonomiški (pasižymintys nedidelėmis kuro sąnaudomis) ir pakankamai manevringi (atsižvelgiant į jų didesnius gabaritus ir didesnį svorį).

Vairuotojai, kurie nori išsinuomoti 8 arba 9 vietų mikroautobuso modelį, turi būti sulaukę 21 m. ir turėti 2 metų stažą (ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą). Tuo tarpu, jei vartotojas, kuris kreipiasi į mikroautobusus nuomojančią bendrovę, neatitinka bent vienos iš šių sąlygų, turi būti gautas nuomotojo (t.y. mikroautobusų nuomos bendrovės) sutikimas. Tačiau jei jūsų grupę sudaro daugiau nei 10 žmonių, turėtumėte ieškoti mikroautobuso su vairuotoju.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jei nusprendžiama į kelionę vykti su daugiau nei dešimčia žmonių, tuomet turėtumėte pasirinkti daugiau vietų siūlančius mikroautobusų modelius. Kreipdamiesi į mikroautobusų nuomos bendrovę, turėtumėte galėti pasirinkti iš didesnio skirtingų modelių mikroautobusų asortimento. Įprastai mikroautobusai, kurie yra nuomojami kartu su profesionaliu vairuotoju, yra nuo 13 iki 35 sėdimų vietų, todėl tokių mikroautobusų pagalba galite keliauti ir su pakankamai didele žmonių grupe.

Labai dažnai mikroautobusų nuoma su vairuotoju yra pasinaudojama vykstant į įvairias šventes ir renginius. Taip pat jau ne pirmus metus populiarėja turistinės kelionės su didesnėmis draugų kompanijomis.

Mikroautobusų funkcionalumas ir techninė būklė

Renkantis mikroautobusą nuomai, labai svarbu atsižvelgti ir į mikroautobusų funkcionalumą bei jų techninę būklę. Visuomet turėtumėte pasirinkti tik tokį mikroautobusą, kurio techninė būklė yra visiškai tvarkinga. Tai užtikrintų tiek jūsų, tiek ir jūsų keleivių saugumą bei kelionės sklandumą.

Mikroautobusų nuomos bendrovės įprastai siūlo skirtingų markių ir modelių mikroautobusus, pvz., „Renault Trafic“, „Ford Tourneo Custom“, „Mercedes-Benz V-Class“, „Mercedes-Benz Vito“ ir kt. Kiekvienas mikroautobuso modelis pasižymi skirtingu funkcionalumu, todėl ieškodami jūsų numatytai kelionei geriausiai tinkančio keleivinio mikroautobuso modelio, būtinai atsižvelgti ir į tai, kokias funkcijas mikroautobusas jums galėtų pasiūlyti, įvertindami ar jame yra autopilotas, automatinė klimato kontrolė, reguliuojami sėdynių atlošai, atstumų jutikliai ir kt. Visos šios ir daugybė kitų galimų papildomų funkcijų gali labai reikšmingai prisidėti prie malonesnės jūsų laukiančios kelionės.

Mikroautobusų nuoma su pilnu draudimu

Mikroautobusas, kurį jūs pasirinksite, privalo būti apdraustas privalomuoju civiliniu ir KASKO draudimu. Tokiu būdu jūs kelionės metu galėsite jaustis visiškai ramūs, jei netikėtai tektų susidurti su įvairiais nemalonumais (pvz., autoįvykiu, stichine nelaime, trečiųjų šalių neteisėta veikla ar kt.).

Daugiau informacijos apie mikroautobusų nuomą tinklalapyje https://smartrent.lt/

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0