Automobilio aksesuarai – į ką verta investuoti?

Automobilio aksesuarai – į ką verta investuoti?

EV žiemą: įkrovimas, važiavimas ir praktiški patarimai
Kaip teisingai prižiūrėti automobilio ratlankius
Kaip teisingai nudažyti automobilio ratlankius
Kaip pasirinkti tinkamas padangas savo automobiliui?
Kaip patikrinti iš Švedijos atvežtų automobilių ridą

Nesuklysime pasakydami, kad automobiliai šiais laikais yra vienos populiariausių transporto priemonių, kurios leidžia saugiai ir patogiai pasiekti net ir tolimesnius kelionių tikslus. Visgi, tam, kad tokios išvykos iš tiesų būtų komfortiškos, svarbu, jog automobilis būtų techniškai tvarkingas ir aprūpintas naudingais priedais. Šį kartą aptarsime tuos aksesuarus, kurie iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio.

Kilimėliai

Nors vis rečiau, kartais vis dar atsiranda svarstančių, ar automobiliniai kilimėliai iš tiesų yra reikalingi. Šie gaminiai saugo saloną nuo skysčių ir kasdienio dėvėjimosi, tad praktiškumo jiems tikrai netrūksta. Be to, norintys sukurti įdomesnę salono išvaizdą, gali rinktis neįprastų atspalvių kilimėlius – spalvų įvairovė yra pakankamai įspūdinga. Verta pridurti ir tai, jog šiems automobilių priedams nereikalingos didelės išlaidos – nesuklysite, jei paieškosite Jūsų transporto priemonei tinkančių modelių.

Vairų užvalkalai

Puoselėjantys išskirtinę salono išvaizdą, turi ir daugiau pasirinkimo variantų. Vienas iš jų – vairo užvalkalas, kuris jį saugo nuo nusidėvėjimo ir tuo pačiu stebina labai unikaliais dizainais. Tokie aksesuarai nėra būtini, tačiau jei preciziškai derinate visas detales, apie juos taip pat verta pagalvoti. Tą patį būtų galima pasakyti ir apie pavarų svirties antgalius, kurie nestokoja originalumo. Jei abi šias detales suderinsite tarpusavyje, bendrą salono išvaizdą galėsite perkelti į naujas aukštumas.

Ratlankiai

Kaip jau pastebėjote, daugelis automobilių aksesuarų yra pasirenkami ne tik dėl grožio, bet ir dėl funkcinių savybių. Ratlankiai taip pat nėra išimtis – jie puikiai sugeria smūgius, o lengvojo lydinio, dar žinomi kaip lieti, gali pasiūlyti ir daugiau privalumų. Trumpesnis stabdymo kelias, mažesnės kuro sąnaudos, atsparumas korozijai – tai tik keletas iš jų. El. parduotuvėje Pigu.lt ratlankiai nustebins plačia stilistine įvairove – galėsite pasistengti, kad ir iš išorės Jūsų automobilis atrodytų labai išskirtinai.

Moduliatoriai

Grįžtant į automobilio salono vidų, reikėtų aptarti dar vienus itin funkcionalius aksesuarus – tai moduliatoriai. Net sunku patikėti, kad tokie nedideli gaminiai gali pasiūlyti tiek skirtingų funkcijų. Prijungus juos prie transporto priemonės garso įrangos, galima klausytis muzikos ar atsiliepti į skambučius, o taip pat tokie prietaisai gali būti naudojami telefonų ar kitos įrangos įkrovimui. Jei automobilyje praleidžiate nemažai laiko ir norite išvengti daugybės skirtingų gaminių, apie šiuos iš tiesų verta pagalvoti. Žinoma, šiuos priedus galima pirkti ir atskirai – tuomet į pirkinių sąrašą reikės įtraukti laisvų rankų įrangą ir automobilinius pakrovėjus.

Vaizdo registratoriai

Toliau kalbant apie naudingus prietaisus, reikėtų išskirti ir vaizdo registratorius, kurie fiksuoja kelionių vaizdus ir pateikia reikšmingus įrodymus įvykus eismo įvykiui. Naudojant tokius prietaisus, bus nesunku surasti jo kaltininkus. Daugelis vaizdo registratorių yra pakankamai kompaktiški, tačiau jie nestokoja funkcionalumo. Pavyzdžiui, gali filmuoti vaizdą ne tik transporto priemonės priekyje ar gale, bet ir salone. Be to, kai kurie iš jų nakties metu gali veikti budėjimo režimu – jei automobilį paliekate bendrame kieme, tikrai įvertinsite tokį privalumą.

GPS navigacija

Priklausomai nuo poreikių ir Jūsų transporto priemonės komplektacijos, galima apsirūpinti ir kitais įrenginiais – kuo daugiau tokių prietaisų turėsite, tuo aukštesnis bus komforto lygis. Jei kelionės tikslą norite pasiekti dar efektyviau, verta atkreipti dėmesį į GPS navigaciją. Nors tokius prietaisus neretai atstoja telefonai, jų ekranai yra kur kas mažesni. Be to, veltui eikvojama energija, o tikslius maršrutus stebėti trukdo žinutės ir skambučiai. Šiuolaikinės navigacijos nestokoja funkcionalumo ir geba labai tiksliai parodyti reikiamus maršrutus ir leidžia išvengti kamščių. Be to, dabar tokiai įrangai neprireikia didelių išlaidų – jei dažnai važinėjate mažiau pažįstamais keliais, apie ją iš tiesų verta pagalvoti.

Parkavimo sistemos

Priparkuoti automobilį užkimštose gatvėse nėra pati lengviausia užduotis net ir tiems, kurie yra sukaupę pakankamai solidų vairavimo stažą – ypač tuomet, jei transporto priemonė yra didesnių gabaritų. Jei ir Jūs susiduriate su tokiais iššūkiais, verta pagalvoti apie parkavimo sistemą, kuri gali būti pritaikyta priekiui, galui ar abiem kryptims. Galėsite rinktis modelius su ekranais ar garsiniu signalu, tačiau bet kuriuo atveju pavyks pamiršti parkavimosi vargus – nuo šiol lengvai įvažiuosite net ir į pačią siauriausią vietą.

Valytuvai

Apie valytuvų teikiamą naudą net neverta išsiplėsti – būtent nuo šių priedų priklauso tai, kaip efektyviai nuo stiklo bus pašalinamas sniegas ir vanduo, tad jie ženkliai prisideda prie geresnio matomumo ir kelionių saugumo. Visgi, reikėtų nepamiršti reguliariai jų pakeisti – jei pastebėjote išorinius pažeidimus, o valymo kokybė tapo prastesnė, verčiau kuo greičiau pagalvoti apie pokyčius. Tai ypač aktualu prasidėjus šaltajam sezonui. Platų tokių gaminių pasirinkimą rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/autoprekes/eksplotacines-dalys/valytuvai.

Apsirūpinę šiais automobilių aksesuarais, mėgausitės komforto kupinomis kelionėmis. Priklausomai nuo asmeninių lūkesčių, šį sąrašą galite dar labiau praplėsti – dabar turime daugybę galimybių patobulinti transporto priemonės išvaizdą ir išbandyti naujausias technologijas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0