Kaip išsirinkti kabrioletą?

Kaip išsirinkti kabrioletą?

Kaip teisingai nudažyti automobilio ratlankius
Blogi vairavimo įpročiai, gadinantys automobilio pakabą
Kaip sužinoti automobilio spalvos kodą
Kaip išsirinkti naudotą automobilį
Kaip naudotis valomuoju moliu (Clay bar)

Orams vis labiau šylant, nemaža dalis vairuotojų ima svarstyti apie automobilio be stogo – kabrioleto įsigijimą. Vairavimas atviru stogu, vėjui kedenant plaukus suteikia žavesio, tačiau verta paminėti, jog Lietuvoje sezonas, kuomet palankiausia keliauti tokio tipo automobiliu, nėra ypač ilgas.  Vis dėlto, esant dideliam norui įsigyti kabrioletą, dabar yra pats metas jo ieškoti bei, jei reikia, gauti banko finansavimą, apie kurį daugiau informacijos tinklapyje. Vasaros automobiliais vadinami kabrioletai kartais yra įvardijami kaip prabangos prekės, tačiau tai nėra tiesa. Pasidairius ne tik po naujus automobilius parduodančius salonus, bet ir skelbimų portalus, automobilių turgus, galima atrasti pačių įvairiausių transporto priemonių be stogo pasiūlymų, kurie skiriasi savo modeliais, markėmis, spalvomis, pagaminimo metais bei, žinoma, kaina. O kiekvienam, norinčiam įsigyti tokio tipo automobilį, pravartu atsižvelgti į specialistų patarimus, kurie padės išsirinkti ne tik stilingą, bet ir patikimą sprendimą.

Svarbiausias aspektas, į kurį būtina atidžiai atkreipti dėmesį perkant kabrioletą – jo stogo būklė bei tvirtumas. Šis patarimas yra taikomas tiek svarstant įsigyti naują, tiek naudotą transporto priemonę. Vertinant stogo kokybę reikia atkreipti dėmesį į šio tvirtumą, ar sklandžiai veikia stogą atidarantis bei uždarantis mechanizmas. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar automobilio stogas glaudžiai priglunda prie likusios jo dalies ir nepalieka bereikalingų tarpų. Šią stogo savybę – sandarumą, yra ypač paprasta patikrinti: pasirinkus bandomąjį važiavimą, tiesiog nuvažiuokite į automobilių plovyklą ir pasinaudokite šia paslauga su uždarytu kabrioleto stogu. Jeigu planuojama pirkti naudotą automobilį, geriau rinktis savitarnos automobilių plovyklas, jog, stogui nesant sandariam, nepridarytumėte dar didesnių nuostolių kabrioleto salonui.

Pasak specialistų, patikimesni yra iš metalo pagaminti automobilių stogai, tačiau tuo pačiu šie yra brangesni. Tarp kabrioletų žinovų yra teigiama, jog patikimiausiais yra laikomi „Mercedes-Benz“, „BMW“ bei „Audi“ gamintojų kabrioletai. Tiesa, dėl šios informacijos, apie automobilius išmanantys asmenys gali ginčytis valandų valandas, todėl jeigu dairotės naujo kabrioleto, galite išbandyti vieną iš paminėtų brangesnių modelių bei vieną paprastesnį. Tuomet pamatysite realius skirtumus pats/i ir asmeniškai įvertinsite, koks kabrioletas jums yra arčiau širdies ir malonesnis vairavimo procesui.

Dažniausiai kabrioletai yra dviejų durų, todėl jeigu planuojate jį įsigyti ir tai – pirmasis jūsų automobilis, verta gerai apsvarstyti, ar netolimuose planuose nesate numatę šeimos pagausėjimo ir kabrioletas būtų vienintelis jūsų šeimos automobilis. Tokiu atveju svarbu galvoti praktiškai ir galbūt verčiau rinktis erdvesnį, didesnį automobilį, kuris ypač tinkamas tiek trumpesnėms, tiek ilgesnėms šeimos kelionėms ir nesukels diskomforto keliaujant kartu su mažu vaiku. Kol mažųjų imuninė sistema nėra pilnai susiformavusi, nerekomenduojama keliauti automobiliu, kuris yra kabrioleto tipo.

Dar vienas svarbus aspektas, planuojant pirkti kabrioletą – turėti omenyje, jog didelį dėmesį reikės skirti transporto priemonėje esančių daiktų saugumui. Kaskart palikus kabrioletą lauke be priežiūros, svarbu užrakinti daiktų dėtuvę, o taip pat patariama šoninius stiklus palikti uždarytus, net jei transporto priemonė paliekama nukeltu stogu. Jeigu jus ypač domina minkšto stogo kabrioletai, verta pasidomėti, ar kitiems metų laikams, ne vasarai, gamintojas gali pasiūlyti papildomo kietesnės dangos stogo, kuris sprendimu tampa esant lietingam sezonui. Tad atkreipus dėmesį į svarbius aspektus, kabrioleto įsigijimas netampa galvos skausmu, o maloniu procesu, kurio rezultatas – nauja stogo neturinti transporto priemonė, džiuginanti šiltuoju metų sezonu.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: