4 būdai kaip apsaugoti išmanųjį telefoną nuo sugadinimo

4 būdai kaip apsaugoti išmanųjį telefoną nuo sugadinimo

OnePlus 7T telefono apžvalga
Kaip Apsaugoti Savo Telefoną Nuo Įsilaužėlių
Kaip pasikeisti MAC adresą
Kaip išvengti sukčių apgaulės?
Kaip microSD atminties kortelės pagalba atnaujinti telefoną

Tai ką naudojame dažniausiai – labiausiai ir nukenčia. Šiuolaikinė karta išmaniojo telefono nepaleidžia iš rankų praktiškai niekur. Tiek kelionių metu, tiek einant pavalgyti į restoraną ar einant į vonios kambarį, išmanusis telefonas jei ne rankose, tai kišenėje tikrai. Dėl tokio dažno naudojimo jis ir nukenčia. Tad specialistai dalinasi patarimais, ką mažiausiai ir paprasčiausiai galėtume padaryti, kad apsaugotume savo išmanųjį telefoną.

#1. Telefono dėklas – privaloma

Konkretiems telefonų modeliams pritaikyti telefonų dėklai, o ne universalūs, yra pagrindinė apsaugos priemonė nuo sudaužymo. Pritaikytas kokybiškas telefono dėklas amortizuoja smūgį kritimo metu, todėl telefonas su dėklu yra sudaužomas daug rečiau nei be jokio dėklo. Tuo pačiu dėklai, dėkliukai telefonams apsaugo ir nuo drėgmės bei kitų nepalankių išorinių veiksnių.

#2. Ekrano apsauga – nepakeičiama

Kartais išmaniųjų telefonų pirkėjai stebisi pasiūlymu įsigyti ekrano plėvelę ar apsauginį stiklą. Ypač naudojantys telefonų dėklus mano, jog tai perteklinė apsauga. Tačiau nepamirškite, kad ekranas yra jautriausias, jis dažniausiai skyla, dužta kritimo metu, taip pat yra braižomas naudojant ar nešiojant rankinuke be dėklo. Tad plėvelė ar apsauginis stiklas išties yra privalomi, siekiant apsaugoti telefoną nuo sugadinimo.

#3. Venkite drėgmės

Apliejimas skysčiu ar įkritimas į vandenį gana dažnai tampa nepataisomo sugadinimo priežastimi. Jei išsitrauksite telefoną purškiant nežymiam lietui ar krentant purioms snaigėms – apsaugos telefono dėklas. Tačiau nuo įkritimo į ežerą tai nepadės. Visuomet įvertinkite riziką sušlapinti telefoną ir imkitės priemonių. Pavyzdžiui, jei planuojate plaukti baidarėmis ar einate į kelių dienų žygį gamtoje, įsigykite specialų sandarų dėklą arba bent jau įsidėkite telefoną į sandarų maišelį.

#4. Nepalikite telefono be priežiūros

Kavinėje ant stalo padėtas telefonas ar pajūryje ant paplūdimio rankšluosčio numestas išmanusis gali tapti ilgapirščių taikiniu vos jums nusisukus arba galite tiesiog jį pamiršti tvarkydamiesi kitus daiktus. Todėl jei nėra poreikio, telefoną visada laikykite taip, kad jis netikėtus pasikeitus planams visada būtų su jumis, pavyzdžiui kišenėje arba rankinėje.

Mokykitės iš svetimų klaidų

Jei manote, jog jūsų išmaniajam telefonui nieko nutikti negali, pasimokykite iš svetimų klaidų. Draudimo kompanijos fiksuoja pačius keisčiausius įvykius, kuriuose nukentėjo išmanusis telefonas. Štai pavyzdžiui, ant vejos padėtas ar nukritęs telefonas buvo sumaitotas žoliapjove pjaunant veją. Dažnas atvejas, kuomet telefonai pervažiuojami automobiliu, dviračiu ar riedučiais. Dar dažniau tiesiog iškrenta iš rankų ar yra apliekami skysčiais.

Tokios istorijos, net jei niekada neatsitiko jums, parodo, jog gali atsitikti kiekvienams ir sąmoningai saugotis tikrai derėtų. Ir galiausiai, liaudies išmintis teigia, kad atsarga gėdos nedaro. Tad jei manote, kad jums nesėkmingi metai, ir telefonas pats krenta iš rankų, verta be paminėtų priemonių pagalvoti ir apie telefono draudimą. Jei ir kas nors netikėto jam atsitiks, bent atgausite jam išleistus pinigus.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0