Kaip pataisyti mobilųjį telefoną

Kaip pataisyti mobilųjį telefoną

Kaip išvengti sukčių apgaulės?
Kaip apsaugoti telefoną nuo dužimo
Kaip Apsaugoti Savo Telefoną Nuo Įsilaužėlių
Kaip išsaugoti Viber susirašinėjimo istoriją
Kaip pasikeisti MAC adresą

Sukate galvą, kaip sutaisyti telefoną? Neskubėkite nešti jo profesionalui, kad lengvai sutaisytų ir paimtų iš jūsų krūvą pinigų už tai, ką galite padaryti ir patys! Iš tikrųjų yra keletas metodų, kuriuos galite išbandyti dar prieš nešdami telefoną taisyti, bet, aišku, nepersistenkite, nes jei užsimosite išardyti telefoną iki smulkiausių detalių, gali ne be padėti ir profesionalas. Tiesiog reikia žinoti ribas. Tad kaip sutaisyti telefoną?

kaip_sutaisyti_telefona_1

 

Jeigu sugedo garsiakalbis, pabandykite šį seniai visiems žinomą puikų metodą – išvalykite jį! Patieskite ant stalo servetėlė, kad jo neišteptumėte. Nuimkite telefono dangtelį, tada išimkite SIM kortelę ir visas atminties korteles (gali būti, kad valant jos bus pažeistos, tad prarasite duomenis, todėl geriau apsidrausti). Valymui geriausia naudoti ausų krapštuką sudrėkintą spiritu. Tik, be jokios abejonės, spirito naudokite minimalų kiekį, nes juk nenorite sušlapinti telefono! Išvalykite garsiakalbio skylutes ir vėl sutverkite telefoną.

 

Jeigu išbluko ekranas, pirmiausia išjunkite telefoną ir palaukite keletą minučių, o po to vėl įjunkite. Gali būti, kad telefonas paprasčiausiai gavo per daug apkrovos. Jei įjungtas telefonas vis tiek nenori rodyti ryškaus vaizdo ekrane, išjunkite ir išimkite bateriją (taip perkraunama telefonas). Jei po kiek laiko įdėjus bateriją, ekranas vis tiek išblukęs, gali tekti palikti telefoną keletą dienų ,,pailsėti“ nuo baterijos (tiesiog padėkite telefoną atskirai nuo baterijos ir naudokitės kitu telefonu).

Tikriausiai ne vienam pasitaiko kai esant tam tikrom aplinkybėm telefonas gauna vandens ar kitokios drėgmes. Nors žmonėms ir žemei tai gyvybes šaltinis, telefonams anaiptol kitaip. Sušlapus mikroschemoms prasideda oksidacija, o po kiek laiko – savo darbą pradeda pelėsis. Kaip to išvengti? Žinoma yra keli sprendimai galintys pagelbėti tokioje situacijoje. Jei telefonas sušlapo, kuo greičiau išardykite visas dalis, kurioms nereikia atsuktuvo ir panašių įrankių ir išdžiovinkite atskiras dalis ant popierinio rankšluosčio. Telefoną sutverkite tik po keleto dienų kai dalys visiškai išdžius. Gali pasisekti.

Jei nei vienas būdas nepadeda, teks telefoną nešti į taisyklą. Specialistas žino, kaip sutaisyti telefoną, jei tai dar įmanoma, tad teks pasitikėti juo!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 19
 • komentaras-avataras

  noriukad sutvarkitu mano telefona

 • komentaras-avataras

  Sveiki, mėginau root’inti android’ą ir jis man užlūžo (brick) patarkitę ką šiuo atveju daryti, nes telefonas nereguoją į jokias mygtukų kombinacijas 🙁 Please help me ! Telefonas LG Optimus L7

 • komentaras-avataras

  Kreipkitės į Povilą, http://www.androidai.lt

 • komentaras-avataras
  Mykolas Prieš 9 metai

  Sveiki. Mano telefono ekranas nebeklauso manes, telefonas galaxy star pats save spaudosi patarkit ka daryti ar gali but kad issikalibravo? jei taip kaip pataisyti.

 • komentaras-avataras

  Sveiki, mano telefonas samsung galaxy s5830i yra užlūžes ir noriu jį pataisyti, bet nemoku, gal galit pasakyti kaip pataisyti užlūžusį telefoną?

 • komentaras-avataras

  Sveiki, kaip pataisyti užlūžūsį samsung galaxy s5830i telefoną?

 • komentaras-avataras

  Sveiki. Ar galetumete pasakyti kaip panaikinti telefono tarškėjimai pvz kai groja muzika labai tarska telefonas. Mano telefonas samsung galaxy J1. Bukite geri padekite!!!????????????

 • komentaras-avataras

  Reikia keisti telefono garsiakalbį, arba nešti remontuoti arba keisti telefoną.

 • komentaras-avataras
  Kris tina Prieš 8 metai

  sveiki, mano telefonas Gsmart arce A3, noreciau suzinot kiek kainuotu kokio telefono tvarkymas? 1- sunkei isijunge, 2-rodo kad krauna bet nepakrauma, 3- buvo taip kad pasikrove iki 22 ir palikus kad pasikrautu daugiau, pradejo kristi… Kas jam gali buti?

 • komentaras-avataras

  Sveiki, iphone 5c užlūžo laikas ir data, užstačius iš naujo – nejuda iš vietos.

 • komentaras-avataras
  saulius Prieš 8 metai

  Sveiki, turiu senų telefonu tokių kaip Samsung gt, nokia E6, ar įmanoma nuo jų nulaužti apsaugos kodą, ir pririsima nuo užsienio tinklo?

 • komentaras-avataras

  Sveiki pas mane nedirba uzrakto mygtukas ka daryt? Sony xperia e5

 • komentaras-avataras

  sveiki noriu sutvarkyti telefono sim korteles defektus nes nereguoja ir neskaito sim korteles

 • komentaras-avataras

  Sugedo mano ijungimo mygtukas. O telefonas issikrove. Dabar neina ijungti. Gal galit padet ?

 • komentaras-avataras
  robertas Prieš 7 metai

  nereguoja telefono ekranas

 • komentaras-avataras
  Haridas Prieš 7 metai

  Sugedo mano telefonas Samsung galaxy s2 ir jame rodo plancete sauktuka ir kompiuteri noriu kad pataisytumet.

 • komentaras-avataras

  Svėiki, o ka daryti jei telefono ekranas nereguoja į jokį paspaudima?