Vieno danties implantas. Ko tikėtis?

Vieno danties implantas. Ko tikėtis?

Papildomas dėmesys veido odai vasarą? Tai, ką reikėtų žinoti
Migdolai – naudingas ir sveikas maistas
Kaip kineziterapijos pratimai gali padėti sumažinti skausmą?
Avinžirniai ypač naudingas produktas
Antinksčių sutrikimai: kaip juos atpažinti?

Šiandien, dantų implantai yra vienas iš pupuliariausių ir veiksmingiausių dantų atkūrimo sprendimų būdų. Kyla klausimas, ko reikia tikėtis įsidėjus vieną implantą? Šiame straipsnyje, Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai pasidalins įžvalgomis, apie vieno implanto privalumus ir kitus svarbius aspektus.

Kas tai?

Dantų implantas – dantų atkūrimo budas, kai į žandikaulio kaulą yra įsriegiamas nedidelis sraigtelis. Jam prigijus, į jo vietą yra įtvirtinamas dantų vainikėlis, kuris atstoja jūsų tikrą dantį.

Tinkamas kandidatas dantų implantui:

  • Turi sveikas dantenas
  • Turi pakankamai žandikaulio kaulo, kad į jį būtų galima įsriegti implantą (esant nepankamam kiekiui, odontologas gali pasiūlyti atlikti kaulo priauginimo procedūrą)
  • Laikosi tinkamos burnos sveikatos priežiūros. Norint įsidėti dantų implantą, labai svarbu kiekvieną vakarą valyti dantis su šepetėliu ir dantų siūlu. Dantų valymas turėtų trukti bent dvi minutes.
  • Neturi žalingų įpročių. Besaikis alkoholio vartojimas ir rūkymas gali lemti dantų implantacijos nesėkmę. Jeigu rūkote, bet planuojate įsidėti implantus, atsisakykite tabako vartojimo.

Kada yra naudojamas vieno danties implantas?

Jis yra naudojamas, kai pacientas netenka vieno danties. Tai puiki dantų atkūrimo galimybė, nes implantas visiškai atrodo kaip jūsų natūralus dantis. Ypatingai vieno danties implantas yra tinkamas, kai netenkama priekinio danties. Įsidėjus dantų tiltą arba protezą, dantys neatrodo natūraliai, ir tai gali lemti diskomfortą bei nenorą šypsotis. O dantų implantas yra prisitaikęs prie jūsų sveikų dantų.

Privalumai

  • Gretimų dantų stabilumas

Esant tarpui, iš abiejų pusių esantys dantys praranda savo stabilumą. Jie pradeda slinktis į šonus ir atrodo kreivai, o tai gali paveikti sąkandį. Dantų implantas sutvirtina dantis ir neleidžia jiems išsikreipti į šonus.

  • Atkuria kramtymo funkcijas

Kadangi implantai yra tvirtinami jūsų žandikaulyje, jie atkuria  jūsų natūralius tikrus dantis ir jų atliekamas funkcijas. Su dantų implantais galite vėl džiaugtis savo mėgstamiausiu maistu ir gėrimais! Be abejo, dantų implantus reikia saugoti, todėl venkite kramtyti kietus maisto produktus.

  • Ilgaamžiškumas

Tinkamai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti jums visą gyvenimą. Kitaip nei dantų protezai, implantai yra įsriegiami į žandikaulio kaulą, todėl jeigu tinkamai prigyja, jie neiškris.

Tinkamai prižiūrėti dantų implantą nėra sunku. Svarbiausia, yra valyti bent du kartus per dieną. Naudokite dantų pastą su fluoru, nes jis saugo dantenas nuo pažeidimų ir stiprina dantų emalį. Taip pat, naudokite dantų siūlą. Dažnai, maisto likučiai slepiasi jums nematomoje vietoje, o dantų siūlas gali išvalyti tas vietas ir palaikyti jūsų burnoje švarą.

 

Taigi, pristatėme jums svarbiausią informaciją apie dantų implantą. Tikimės, kad ši informacija jums buvo naudinga. Jeigu netekote danties ir svarstote apie dantų atkūrimo galimybę, rekomenduojame rinktis dantų implantaciją. Tai vienintelė galimybė, kuri leis jums džiaugtis gražia šypsena ilgus metus!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0