Kaip lengvai ir gražiai įdegti

Kaip lengvai ir gražiai įdegti

Kaip padaryti špagatą
Kaip natūraliai išbalinti pažastis
Išsamiai apie fiksuotų dantų protezų priežiūrą
Kaip atsikratyti strijų
Kaip pašalinti blogą burnos kvapą

Artėjant vasaros sezonui ar esant vasarai, kiekviena iš mūsų nori gražios švelnios ir rusvos odos, bet kaip tai pasiekti? Pateiksime kelis patarimus, kurie padės Jums mėgautis saulės voniomis ir idegti sveikai.

Paruoškite odą – kelios dienos ar savaitė prieš tai, kai ruošitės į paplūdimį, prausdamiesi duše, švelniais sukamaisiais judesiais nuprauskite odą kūno šveitikliu, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Tokia procedūra sušvelnins jūsų odą ir paruoš ją saulės vonioms.
Sudrėkinkite – po dušo palepinkite savo odą drėkinamuoju losjonu, kad ji taptų glotni ir švelni. Kasdienis odos drėkinimas sumažina saulės UV spindulių daromą žalą.
Nesikaitinkite saulėje be saiko, ypač venkite degintis nuo 11 valandos ryto iki 14 valandos po pietų, tai metas kai saulės spinduliai yra stipriausi. Visuomet naudokite apsaugą nuo saulės. Losjonai, kurių SPF apsaugos indeksas yra nuo 6 iki 15 leis jums įdegti.
Kad įgautumėte gražų įdegį galbūt prireiks keleto dienų, tačiau įdegsite saugiai ir sveikai, nepažeisdami odos. Svarbiausia degintis lėtai, nes šis procesas yra kūno gynybinis atsakas į saulės spindulius. Palaipsniui jūsų oda prisitaikys ir gražiai tamsės. Todėl nepersistenkite ir nesukelkite odai šoko. Todėl kiekvienąkart susiruošę į paplūdimį nepamirškite dviejų pagrindinių žingsnelių.
Idealus įdegis yra be jokių maudymosi kostiumėlio paliktų žymių. Todėl visuomet reikia vis patraukti petnešėles, arba degintis tokiu maudymosi kostiumėliu, kuris praleidžia saulės spindulius.
Jei to nepakanka galima įdegi paspartinti arba sukurti jo efektą naudojant tam tikras priemones kaip:
Kava bei juoda arbata. Kava bei juoda arbata taip pat gali būti naudojami kaip priemonės įdegiui skatinti. Užvirkite didelį arbatinuką juodos kavos arba stiprios juodos arbatos bei atšaldykite. Kas rytą prauskite veidą vėsia arbata arba kava.

Malta kava. Sumalkite kavos pupeles bei sumaišykite su vandeniu arba augaliniu aliejumi kol gausite pakankamai tirštą masę. Užsitepkite pasigamintą kavos kaukę ant veido dešimčiai minučių.

Morkos. Veido kaukei tinka maltos markos, tokią kaukę derėtų laikyti ne ilgiau nei 10-15 minučių. Galima tiesiog tepti veidą morkų sultimis. Po bet kurios iš šitų procedūrų gerai nuprauskite veidą bei pasitepkite kremu. Tik būkite atsargūs, ypač jeigu jūsų oda labai šviesi, kadangi galite gauti ne įdegio efektą, o tiesiog jūsų veidas pageltonuos.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Prie viso to dar yra labai geras papildas Bio-Carotene, nors aš ir šviesiaodė, jis padeda degti rudai.