Kaip marginti Velykinius kiaušinius

Kaip marginti Velykinius kiaušinius

Kaip pasidaryti rožes iš klevo lapų
Kaip pasidaryti išskirtinį nuotraukų rėmelį
5 būdai, kaip perdirbti senas užuolaidas
Kaip pasidaryti kaspiną
Kaip dažyti kiaušinius

Kaip ir kiekvienais metais artėjant didžiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms ieškome ir išbandome naujus kiaušinių marginimo būdus. Dažnai norisi, kad Velykų stalą papuoštų ne tik gražūs, bet ir neįprastomis ir netikėtomis technikomis puošti margučiai.  Šį pavasarį, dėl susiklosčiusių aplinkybių turime daugiau laisvo laiko, kurį galime skirti savo artimiesiems, tad dauguma tėvelių ieško būdų kaip margučių dažymą taip pat paversti ir laiko praleidimu, kuris patiktų ir tiktų vaikams. Todėl, suprantama, jog kiaušinių marginimo būdai turi būti įdomūs bei lengvai įgyvendinami vaikui, kad pavyktų dekoravimo procesą paversti ir pramoga ir edukacija.

Žemiau pateikiame nuotaikingą filmuką, kuriame apžvelgiami  paprasti būdai kaip galite be didesnių rūpesčių kūrybingai praleisti laiką su savo mažaisiais pagalbininkais ir pasiruošti pavasario atbudimo šventei.


Pirmajam kiaušinių marginimo būdui prireiks tik lipnios juostelės, žirklių ir kiaušinių dažų. Juostele apklijuojame margutį ir merkiame į kiaušinių dažus, palaikome penkias minutes ir ištraukiame.


Nusausinę kiaušinį, nulupame lipnią juostelę ir pakartojame veiksmą dar kart, tik šįkart merkiame į kitos spalvos dažus.


Antrajam marginimo būdui pasitelksime jau numarginto kiaušinio lukštus.

Viskas ko prireiks tai tik teptukas ir vandeniu skiesti klijai. Klijais suvilgytu teptuku lengvai galime dekoruoti kiaušinį taip sukurdami mozaikos efektą.Kita paprasta technika abstraktaus meno gerbėjams, kuriai prireiks tik kiaušinių dažų ir augalinio aliejaus. Netolygiai paskirstykite aliejų ant kiaušinio ir merkite į dažus. Palaukite 5 minutes ir džiaukitės rezultatu.


Dar vienas paprastas būdas dekoruoti – marginimas taškeliais. Jums prireiks tik jau nudažyto vienspalvio kiaušinio, pieštuko ir lašelio guašo. Merkdami pieštuko trintuką į spalvotus dažus galite sukurti tobulus taškus savo kūriniui.


Pasitelkite nenaudojamą nagų laką!
Į dubenį su vandeniu įlašinkite kelis lašus skirtingų spalvų nagų lako ir pagaliuku atsargiu judesiu sumaišykite dažus. Dėvėdami pirštinę merkite kiaušinį į spalvotą vandenį ir sukamuoju judesiu pirštinę merkite kiaušinį į spalvotą vandenį ir sukamuoju judesiu ištraukite pažiūrėti ką pavyko sukurti.


Kitam ne mažiau paprastam būdui dekoruoti reikės tik skirtingų spalvų guašo ir maistinės plėvelės. Išlaisvinkite fantaziją dėliodami spalvas ant plėvės ir viskas ko prireiks, tik sandariai suimti plėvelės kampus ir patrinti margutį rankose. Atsargiai išvyniokite margutį ir leiskite pilnai išdžiūti guašui, kad išvystumėte kokį abstraktaus meno šedevrą sukūrėte.


Regėkite visą galaktiką savo margutyje!

Vienas paprasčiausių ir įspūdingiausią rezultatą suteikiančių būdų, kuriam jums prireiks tik kempinėlės, teptuko ir juodos, mėlynos, raudonos ir baltos spalvos dažų.


Dar vienas paprastas būdas marginimui – pasitelkiant popierinę servetėlę, maistinius dažus ir purkštuką su vandeniu.

Paprasčiau ir būti negali: įdedate kiaušinį į servetėlę, maistiniais dažais iš išorės pataškuojate spalvomis ir galiausiai viską papurškiate vandeniu, tam kad spalvos išsilietų.


Tam, kad išlaikytumėte savo mažųjų pagalbininkų dėmesį proceso metu, pasitelkite daiktus, kurie sukels nuostabą ir susi-domėjimą. Skutimosi putos gali pasitarnauti ir maistinių dažų marginimo būdas vienas netikėčiausių, bet rezultatas tikrai ne-paliks abejingų.

 

Taigi, tikimės, jog šie interaktyvūs būdai padės ne tik gražiai numarginti kiaušinius artėjančioms šventėms, bet ir padės puikiai praleisti laiką su artimaisiais.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0