...

PASTATOMŲ KLOZETŲ PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

PASTATOMŲ KLOZETŲ PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Mobilūs nameliai vietoj gyvenamųjų namų: ar verta rinktis?
Esminė Garo Izoliacijos Reikšmė ir Montavimo Konstrukcijose Ypatumai
Skirtingos fasado apdailos priemonės – kaip išsirinkti?
Kada būtina naudoti hidroizoliaciją?
Šiuolaikinės sodo pavėsinės: dizaino ir medžiagų tendencijos

Prieš renkantis klozetą vonios kambariui pirmiausiai susipažinkite su jų tipais. Jie yra arba pastatomi, arba pakabinami. Ir vienas, ir kitas turi tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių, todėl verta labai atidžiai tai įvertinti. Prieš kurį nors vieną iš jų įsigyjant būtina pasidomėti ar vonios patalpoje kanalizacijos vamzdis įtaisytas sienoje, ar grindyse, nes nusipirkus klozetą su vertikaliu vandens nubėgimu, jis netiks ten, kur nutekėjimo vamzdis būna įmontuotas sienoje. Žinokite, jog pastatomas klozetas vonios kambaryje užims nemažai vietos, tačiau jį labai lengva įrengti.

Kuo gali būti patogūs ir nepatogūs pastatomi klozetai?

Pastatomi klozetai geru žodžiu minimi už tai, kad juos galima pajungti tiesiai į sieną arba grindis, jiems nereikalingas papildomas rėmas, kuris yra būtinas pakabinamiems klozetams. Kadangi pastatomas klozetas užima nemažai vietos, jo nepatariama įrengti mažoje patalpoje, kur kiekvienas centimetras yra vos ne aukso vertės. Tiesa, ne visi šiuolaikiniai pastatomi klozetai yra gremėzdiški, jie būna kelių modelinių variacijų. Kita vertus, jiems prižiūrėti reikia daugiau įdėti pastangų, nes jų tvirtinimo siūlės tampa dulkių ir nešvarumų kaupimosi vieta.

Kaip montuojami pastatomi klozetai?

Pastatomus klozetus galima dailiai priglausti prie sienos arba montuoti su speciali tam skirta išpjova. Tai galima pasiekti tada, jei vonios kambario galinė siena yra vientisa, neišraityta kampais. Tada pastatomą klozetą galima gražiai prišlieti prie sienos, paslepiant kanalizacijos sistemos vamzdžius, ir mėgautis gautu estetišku vaizdu. Pastatomų klozetų gamintojai reguliariai stengiasi pateikti vis patogesnių pastatomų klozetų asortimentą, kuris atitiks visų pirkėjų poreikius.

Kokiomis moderniomis šiuolaikinėmis techninėmis savybėmis pasižymi naujausios gamybos pastatomi klozetai?

Šio tipo klozetai puikiai atitinka savo paskirtį. Tam nuostabiai pasitarnauja dvigubo vandens nuleidimo mechanizmas. Ši šiuolaikiška vandens nubėgimo technologija tikrai neprasprūsta reikliam pirkėjui pro akis. Taip pat reikia įvertinti ir klozetų dangčių skirtumus, nes jie irgi gali nulemti galutinę šios prekės kainą. Kita vertus, nors šiuolaikinių pastatomų klozetų technologinės savybės nuolat tobulėja, jie vis dėlto kainuoja pigiau už pakabinamuosius. Tad taupesniems pirkėjams ši žinia irgi negali likti nepastebėta.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: