...

Šiuolaikinės sodo pavėsinės: dizaino ir medžiagų tendencijos

Šiuolaikinės sodo pavėsinės: dizaino ir medžiagų tendencijos

Skirtingos fasado apdailos priemonės – kaip išsirinkti?
Mobilūs nameliai vietoj gyvenamųjų namų: ar verta rinktis?
Esminė Garo Izoliacijos Reikšmė ir Montavimo Konstrukcijose Ypatumai
Kada būtina naudoti hidroizoliaciją?
Nuo ko pradėti būsto remontą?

Ar norite sužinoti apie sodo pavėsines ir naujausias jų stiliaus bei gamybos tendencijas? Tada čia rasite visą svarbiausią informaciją, kuri padės nuspręsti, ar tai yra tinkamiausias sprendimas ir jūsų kiemui.

Sodo pavėsinės – kas tai ir kam jos naudojamos?

Įvairios sodo pavėsinės yra pastebimos vis dažniau, tačiau apie jas dar kyla nemažai klausimų. Skaitykite toliau ir sužinokite apie pagrindinius jų privalumus bei tendencijas.

Visų pirma, kas tai yra? Pavėsinė yra sode arba kieme naudojama konstrukcija, kuri padeda susikurti apdengtą poilsio zoną. Nors galima rasti įvairiausių dizainų, visada išlieka konstrukcijos pagrindas – stačios terasos pagrindo kojos ir stogas, kuris gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų. Didelė pavėsinių dizainų ir medžiagų pasiūla užtikrina, kad kiekvienas pirkėjas galės išsirinkti būtent jam tinkamiausią variantą. 

Tokia konstrukcija turi ir nemažai privalumų. Pavyzdžiui, sodo pavėsinės puikiai apsaugo nuo saulės spindulių, todėl galėsite dar patogiau leisti laiką gryname ore. Ar planuojate pasirinkti pavėsinę su užuolaidomis? Tada tai pravers ir tuo, kad jos suteiks jums daugiau privatumo.

Žinoma, negalima paneigti ir to, kad dažnai tokios pavėsinės tampa svarbia kiemo dekoracija! Galite lengvai priderinti pasirinktą pavėsinę prie jau turimų baldų ir taip sukurti vientisą sodo įvaizdį. Jeigu ieškote stilingų ir kokybiškų sodo pavėsinių, daugybę puikių variantų gali pasiūlyti gardenway.lt parduotuvė. Tiesiog pasižymėkite jums tinkamiausią pavėsinės dydį ir peržiūrėkite geriausius asmeninius pasiūlymus.

Sodo pavėsinė su medžiaginiu stogu, nuotrauka: Gardenway.lt

Sodo pavėsinė su medžiaginiu stogu, nuotrauka: Gardenway.lt

Kokios medžiagos naudojamos sodo pavėsinių gamyboje?

Jeigu planuojate pirkti sodo pavėsinę, taip pat verta sužinoti ir apie populiariausias jų gamybos medžiagas.

Pavyzdžiui, ar jums labiausiai patinka natūralus sodo įvaizdis? Tada jums gali tikti natūralaus medžio pavėsinės. Toks klasikinis modelis bus lengvai priderinamas prie įvairių baldų ir atrodys stilingai bet kokio dydžio kieme.

Dar vienas populiarus pasirinkimas – pavėsinės iš metalo. Tokios konstrukcijos puikiai tinka tiems pirkėjams, kuriems patinka modernus stilius. Ir tai tik pradžia! Taip pat galite rinktis iš plieno, aliuminio bei kitų medžiagų – tiesiog reikia išsirinkti jums labiausiai patinkantį stilių.

Žinoma, negalima pamiršti ir pavėsinės stogo. Jie dažniausiai yra gaminami arba iš įvairių rūšių audinių, arba iš polikarbonato.

Moderni sodo pavėsinė su užuolaidomis, nuotrauka: Gardenway.lt

Moderni sodo pavėsinė su užuolaidomis, nuotrauka: Gardenway.lt

 

Naujausios sodo pavėsinių tendencijos

Visos interjero ir eksterjero kategorijos turi savo stiliaus tendencijas, o sodo pavėsinės tikrai nėra išimtis. Taigi, kokius modelius galima pastebėti vis dažniau?

Visų pirma, nemažai sodo pavėsinių yra gaminamos su medžiaginėmis užuolaidomis. Tokia detalė ne tik suteikia jūsų pavėsinei įdomumo ir išskirtinumo, bet ir padeda atsiriboti nuo pašalinių žmonių. Didelė užuolaidų spalvų pasiūla taip pat leidžia susikurti tokį dizainą, kuris labiausiai patinka būtent jums. 

Žinoma, vis daugiau žmonių taip pat renkasi ir aukštos kokybės medžiagas –  tam įtakos turi tiek noras investuoti į savo sodą, tiek tvarumo judėjimas. Jeigu pasirinksite kokybišką sodo pavėsinę, ji gerai atrodys ne vienerius metus ir dar ilgai nereikės galvoti apie naujos pavėsinės pirkimą!

Ši terasos konstrukcija turi daugybę privalumų, todėl nestebina, kad ją kiemuose galima pamatyti vis dažniau. Galbūt tai praverstų ir jūsų namams?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0